Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Widzę że teraz postawili w klanie na same romanse,super po prostu! Geniusze. Paweł, Zyta, Beata z Rafalskim, kto jeszcze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka- superlaska Jakie to zalosne Dziwna ta jej relacja z facetem, glupia nudna z dennymi minami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj zawialo groza jak jacek i placek zazyli zakazane ziolo:P pewnie sie zatruli pielmieniami cioci stasi :D olka to niezla laska hahaha dawno sie tak nie usmialam, najwieksza brzydula w klanie zaraz po wypchanej botoksem barbarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka wcale taka brzydka nie jest, nie przesadzajcie. W ostatnich latach się wyrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że Olka wcale nie jest brzydka, ale lubić za bardzo się nie da. Ojciec i syn myśleli, że dostaną 100 tys w kopercie w XXI wieku hihihih. Chłopcy narkomani Ola by była niepocieszona. Powiem wam, że dla mnie to dziwne, że Kinga nie chce rodziców na ślubie. Jak już tak z***biście kameralnie chcieli to mogli rodziców na świadków wziąć a nie Michała i połamaną Zytę. A już te dwie dodatkowe osoby w urzędzie im chyba nie zawadzą. Nie podoba mi się to Jak mnie drażniła Kamil na tym kursie wrrrrrrr. I wszechwiedząca Ela Po co sobie w ogóle zawracali głowę z innymi kursantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga miała raz super włosy zrobione a teraz ma jakieś żółte nie ułożone siano ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna ciocia Stasia i Jeremiaszek, mają tyle teraz adrenaliny, że przez kilka lat tyle nie nabrali. Czemu z Kamili robią taką głupią blondynkę? :D "Ojej, a mi się zawsze myli prawa z lewą". A Norbert rzeczywiście jakoś lepiej wygląda :D Oczywiście zaraz pojawią się sugestie, że jestem gejem, jak znam polskich internautów. :) Za to nie rozumiem tego, żeby Olkę nazwać brzydulą? Jest dużo więcej brzydkich dziewczyn, na które aż smutno patrzeć, a Olka jest nawet nawet. Chyba nigdy nie farbowała włosów, ale to dobrze, ma ładne, naturalnie rude i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie jesteś?! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko ty to życia nie znasz... pomijając fakt, że Kamila do najmądrzejsztch istot nie należy i to nie ze względu na kolor włosów to nie słyszałeś nigdy, że komuś mylą się strony prawa z lewą? Znam takie osoby, jednak z tą "przypadłością" i tak można zdać prawko uczciwie. To samo dotyczy daltonizmu- trzeba się wyuczyć i po problemie. Rozczaruję cię- Olka raczej na 100% farbowała włosy, pewnie są to naturalne odcienie rudego, ale jednak. Już po 20 roku życia mogą pojawić się siwe włosy, nie twierdzę, że je ma, ale wątpię by miała taki żywy naturalny kolor. Ola jest ładna moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim nie za bardzo, te rude włosy są na pewno interesujace, ale wg mobłyby wyglądać jeszcze lepiej. Nie podoba mi się jej blada karnacja i okrągła twarz. Figurę ma fajną, ale te jej stroje tego nie pokazują. Ogólnie jest dla mnie dziwna. A czy ona sobie trwale wyprostowała włosy czy co? Przecież "za młodu" miała sprężynki. Ten zdrowy wnuczek Jeremiasza ma strasznie buracką urodę :D Nowy facet Zyty=kolejny niewyjściowy facet w Klanie. Oni wszyscy wyglądają tam tak pospolicie lub pogrzebowo, a ten nowy należy do tej drugiej kategorii. Chyba przystojni faceci nie chcą grać w takim chłamie :P A Kamińska mi w ogóle do Pawła nie pasuje, jest zbyt "prosta" dla takiego pana :O Zresztą ona dla mnie na zawsze zostanie Szefową z Fali zbrodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pawła pasuje tylko Krystyna. Ciężko sobie wyobrazić przy nim inną kobietę. Akurat ta para była razem zawsze, jako jedna jedyna. Szkoda to psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paschalska jest strasznie slaba aktorka, sztuczna i robi glupie miny za nasza kase z abonamentu ta pseudoaktoreczka zyje pol zywota Usmiercic ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego samego zdania co gość 05.12.13 :) Do Pawła pasuje tylko Krystyna, a do Krystyny pasuje tylko Paweł. Ta para znakomicie się uzupełnia. I chyba jako jedyna w serialu udowodniła, że można być ze sobą ponad 35lat i nadal się kochać, szanować i nie zdradzać. Brakuje teraz w Klanie tej fajnej rodzinnej atmosfery, która zawsze panowała w ich domu... I mam nadzieję, że scenarzyści nie zburzą najfajniejszego serialowego związku, który z powodzeniem budowali przez 16 lat, jakimś bezsensownym romansem Pawła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwłaszcza z tym trzepakiem, wkurza mnie jak Kamińska tak trzepie tą głową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą Bezulka. Chociaż bywali czasem nudni,to jednak byli jedynym małżeństwem, które zawsze miało do siebie szacunek szkoda byłoby to zepsuć. Mam nadzieję że p. Kamińska nie zastąpi p. Kotulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za pseudonim WiGA? Brzmi jak indeks giełdowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho znowu zrobili scenę z lusterkiem samochodowym :D ktoś chyba czyta to forum :) dzięki, podobało mi się , gdy Olka spojarzała w lusterko a tam prezencik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nauczyli się tego triku i teraz w każdym odcinku będą to stosować, żeby się pochwalić, jacy to oni profesjonaliści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leba fanka
Widziałam dzisiaj botoks w centrum handlowym, w wielkich, ciemnych okularach. Jak na"gwiazdę" przystało! Haha :) Ta jej sztuczna gęba aż razi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może i profesjonaliści, bo do dziś pamiętam scenę jak Bożenka wpadła pod samochod :D jak zahamował i upadła jej torebka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy profesjonalizm pokazali, jak Darek się wy*ebał odśnieżając chodnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placki są zarąbiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jak sobie pan doktor dziś gr***** z dawną przyjaciółką! Szybko zajmie miejsce Krysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech nawet nie próbuje. Jeżeli Paweł będzie miał teraz romans to scenarzyści zrobią z niego niezłego dupka. Przez cały czas trwania Klanu grali małżeństwo bez skazy, a teraz, kiedy Krystyna się leczy, Paweł ją zdradzi? Scenarzyści-to już będzie mega przeginka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heia_heia
na co Krystyna sie leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwa
Paweł nie był taki zupełnie bez skazy! A nie pamiętacie pani pacjentki, która samotna była i miała małego synka? Toż przez tę paniusię o mały włos państwo Lubiczostwo nie rozstali się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, tylko że ani z nią, ani z Edytą, ani z żadną inną nie miał romansu i nie zdradził Krystyny. Jakieś tam kryzysy miewali, zdarzało im się kłócić, ale nigdy się nie zdradzili, chyba jako jedyna para w klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwa
A teraz dojdzie do zdrady? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×