Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

No Rysiek z Grażyną też się nie zdradzali ale o ile mnie pamięć nie myli, to Rysiek coś świrował z panią świetliczanką... ;-) A w obecnej sytuacji, romans Pawła byłby pomysłem najgorszym z możliwych! Kochający mąż, facet pryncypialny i z zasadami miałby nagle wdać się w romans? Akurat teraz, kiedy jego myśli powinny raczej być zajęte martwieniem się o żonę a nie umilaniem sobie czasu pod jej nieobecność.. Przecież to by się kupy nie trzymało! Jeśli scenarzyści nie potrafią wymyślać innych wątków to nie świadczy o nich najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andżelika urodzi córkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten instruktor jazdy to skad sie urwal:D? lekoman naduzywajacy slowa "permanentnie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maćka (Piotra Swenda) kariera się rozkręca- będzie grał w M jak miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Ela będzie miała z nim romans... Co do Ryśków, pamiętam że Grażyna chyba całowała się z Mariuszem, nie? Co do Pawla, to uważam, że jeżeli p.Agnieszka ma już do klanu nie wrócić to wypadałoby najpierw zakończyć wątek Krystyny kulturalnie,a dopiero potem wiązać Pawła z inną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwa
Lenko, ale tacy właśnie bywają mężczyźni... z jedną jeszcze nie zakończone, a druga już na horyzoncie pociesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwa
Niezakończone... powinnam napisać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola dostanie skorpiona w prezencie od prześladowcy:) , który wyśle smsa czy jej się podoba? Już widzę panikę rudej kim jest skalker?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajęczak , tego jeszcze nie było! Beata broni Jasia przed łobuzami , przypadkiem obrywa chłopak będzie obrażony,że go śledziła, może zna tych chłopaków, którzy są hipopowcami kupował płyty pirackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak hiphopowcy to od razu bandyci. Hahahahaha Klan jednak utknął mentalnie w latach 90-tych jak ktoś tu wcześniej napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętliwa, wiem, że tacy są faceci, ale Paweł przez wszystkie lata klanu kreowany był na ideal-wiernego, kochającego i wspierającego męża. Jeżeli teraz scenarzyśc****stanowili wpakować go w romans, to zburzą wszystko, co budowali przez 16 lat... Byloby szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można by było przynajmniej ostrzec, że to spoiler... ja na przykład nie chciałem tego wiedzieć, a teraz mam niespodziankę popsutą. Kaczorowska dzisiaj trochę lepiej grała i już lepiej grają tę miłość Miłosza i Bożenki. Niby ten wątek z Krzysztofem to takie flaki z olejem, ale Julia chyba co raz bardziej się rozkręca, może okaże się psychopatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakiegoś linka o tym, że Maciek będzie grał w Mjm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna Paschalska, jak ona zagra w scenie ze skorpionem? :( chyba że tylko o tym opowiedzą, bo nie wyobrażam sobie przerażenia w jej wykonaniu :D Nie wiem czemu Mariusz teraz jest z Kingą skoro od lat leciał na Grażę jeszcze jak Rysiek żył. Teraz ma drogę wolną, a wziął sie za takie byle co jak Kinga :O Wrócę jeszcze do starszego odcinka - byłam zażenowana tym, jak Elka i Kamila, zwłaszcza ta druga, zachowywały się w szkole kazdy na wykładzie :O Te głupie niby-śmieszne komentarze, dogadywania na poziomie podstawówki :O Jakby była tam sama i idiotyczny chichot Elki, ona chyba cofa się w rozwoju, z Małgorzatą też tak chichocze jak pusta nastolatka. Czekałam tylko, by prowadzący kazał się zamknąć Kamili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola wezwie służby śledcze i pojmie złoczyńcę okaże ,że się ta lesbijka ją prześladuje o skłonnościach psychopatycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof powinien przeklinać dzień w którym poznał Julię u Elżbiety. No co za babsko, pięć minut bym z taką nie była. Beacie jak się po terapii odmieniło. Miłość do Piotra czuje hihih. Barbara się zdziwiła. Ale jeżeli Beata Niemiec była jego pacjentką to Barbara nie powinna tak wtargnąć do gabinetu. O co chodzi z Wiesławem i Wandą coś przegapiłam chyba. Ogólnie znowu odcinek bez głównych bohaterów ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie znalazłam informacji jakoby Maciek z Klanu miał zagrac w mjm. wpisywałam w wyszukiwarce hasła na ten temat i nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mjm ma się nagle wyjaśnić tajemnica rodziców Marcina. Okaże się że ma on brata ale oddali go kiedyś ponieważ jest chory ... i właśnie tego brata ma zagrać Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crejzol
Zagra nie tylko Maciek ale i caly jego zespol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jaka tam mu role wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd to wiecie??? macie znajomości wśród producentów serialu? a może znacie samą główna scenarzystkę J .Lepkowską ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek bedzie mlodszym bratem Marcina którego rodzice kiedyś oddali bo byl chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kity pociskacie. aktorowi myli sie rzeczywistosc z klanem a jeszcze m jak milosc mieliby mu dowalic. skonczcie pisac te farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za dyrdymały! druga moda na sukces, teraz każdy z każdym będzie. klan się skończył z odejściem kotulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata potrzebuje terapii seks w czytelni, ale jaja:) Chcę Krysię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompletnie bzdurny watek z Angelika. Niby dlaczego ojceic wolalby jakichs g****icieli z imprezy niz tego jej faceta,co ponoc wyklada na uczelni? Kolejna lipa z cyklu swiat maly. Mec Jan Blumert, z ktory spotkala sie Zyta byl przenaczony na meza dla Angeliki. Jakby Klan mie dział sie w WWie tylko w 200osobowej wsi -w wszyscy ze wszystkimi.Czy ktokowiek z nich nie byl zamieszany w jakś krzyzówke? bo nie moge takiego znależć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożena i Miłosz rodzicami chrzestnymi... buahahahaha ledwo się znają - żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
to prawda, gosc 20.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja w ogóle nie wiem po co jeszcze pokazują tę Andżelikę :O Chyba scenarzyści idą w ślad innych tasiemców i powoli będą wymieniać stare postaci na jakieś popłuczyny z nikim niezwiązane, choć to przecież "kaln" powinien być pokazywany :O Z tego powodu do szału doprowadza mnie wątek bachorów córki Jeremiasza i d***** Kingi-wielkiej damy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×