Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Rzmija Wonsz
Ten serial powinien zmienić nazwe na Down Team. Maciek,Martynka a za chwile ich druzynka dzieci downikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka z ironia do Rafala - Ty profesjonalisto :D a sama jaka obeznana w zawodzie, ze co chwila ma watpliwosci i po 10 latach studiowania nadal sama nie potrafi podjac jakiejkolwiek decyzji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klan siegnal juz dna, ela nie wie ze kamila nie ma prawa jazdy, obie robia je w wieeelkiej tajemnicy, no jak to mozliwe ze mieszkaja pod jednym dachem i ela nie wie ze tam ta nie ma prawka, przeciez niby zastepuje jej matke...ta scena kamili z ogrem zenujaca i tak sztuczna az do pozygu, no i oczywiscie nasza olenka, ekspert od resocjalizacji pomoze ulozyc niesfornych wnukow jeremiaszka, juz widze jak 2 takich gowniarzy dalo by sie nawrocic niewiele od nich starszej rudej malpie, sratatata...a tak swoja droga to dlaczego olka mowila do cioci stasi na pani? przeciez wszyscy do niej mowia ciociu a ta tak wypalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i chcialam jeszcze dodac jaka ta warszawa w klanie mala, oczywscie kinga spotyka sie z mariuszem, ela bedzie brala u niego lekcje jazdy, jakby nie bylo w warszawie innych instruktorow, pomijam fakt spotkania eli i kamili w tej samej szkole, podjerzewam ze w warszawie jest ich kilkaset a tutaj prosze, zaloze sie tez ze brat kingi spotyka sie z jakas juz znana nam postacia,hmmm macie jakies pomysly? okolo 30, z malym dzieckiem, moze ktoras z kolezanek zyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może z Zytą się spotyka... ona jest beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna wielka WTOPA i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawka warszawką,ale zaraz okaże się że boston to mala mieścinka i Krysia spotka tam połowę swoich znajomych i nie zechce już wrócić do pana doktora! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogliby tego mlodocianego brata z Halszka zwiazac :D to by bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, oglądalibysmy jakieś totalne popłuczyny :O Nie wiem po co pokazują Kingę i Mariusza i na doczepkę jeszcze jej rodziców, rozumiem jakby Kinga i Mariusz pojawiali się w scenach z Michałem czy Grażyną, ale ich własny wątek? :O Jakby mało było Lubiczów, a to w końcu Klan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszce Aga da szpik komus z rodziny tego kalisiaka, jakby inaczej. A szalik Olki mial bardzo ladny kolor w zestawieniu z jej wlosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestraszyliście się groźnej pani kurator?? Ja strasznie. Oczywiście, że Feli wygrał. Nie mogło być inaczej Kamila w aucie jak słodka idiotka. Ale niech im będzie taki żal. Grażynka najlepsza przyjaciółka Mariusza i nic nie wie o ślubie. Jak dla mnie to dziwne. A jeszcze wrócę do poprzedniego odcinka...Nigdy nie przepadałam za Zytą ale na początku z tym kalendarzem ze wszystkim poukładanym co do milimetra była do zniesienia. Tamta Zyta nie zadawałaby się z debilem który ją tak skrzywdził. A już zapraszanie go do domu to tragedia. Tak jakby miała Michała gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sama nie wiem jak skomentowac kolejny, beznadziejny odcinek...scena z kamila zenujaca, olka udajaca grozna pania kurator jak zwykle sie nie popisala, ta jej udawana scena z tym jej przydupasem to dno dna, jakby znalesc pierwszych lepszych gimbusow i postawic przed nimi grozna olenke to by sie chyba posikali ze smiechu, ale w klanie wszystko mozliwe, jedna rozmow i dzieciatka od razu grzeczne jak aniolki, klan osiagnal muliste dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie oglądam i raczej oglądać nie będę. Krystyna nie wróci. Wszystko, co piszą gazety jest bujdą, a Kotulanka dalej tkwi w tym g....nie.... Szkoda, że tak się to wszystko skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście Norbi się wyrobił ;) Słuchajcie, czy tylko ja mam takie wrażenie w scenach z Olką że ona się tak kryguje przy ludziach, jak np. przy Stasi, jakby nie do końca wiedziała, jak się zachować? Kojarzy mi się to tak jakby osoba niezbyt obyta w "kulturalnym" towarzystwie na siłe chciała umieć się zachować :O No nie wiem, jakoś tak odbiera jej zachowanie jako nienaturalne, te gesty, mimika, sposób mówienia... Zero swobody, jakaś oficjalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
Niech Krystyna wraca ze stanów a wyślą tam albo gdziekolwiek daleko oleńke. Może powinni ją zatrudnić w więzieniach, po roku czasu wszyscy by się nawrócili i Polska byłaby najbezpieczniejszym krajem z pustymi więzieniami... Scena z Kamilą żenująca, chyba że w zamyśle reżyserów miała być śmieszna ... ups nie udało im się :P Krótkim stwierdzeniem Graża zrobiła z Mariusza zabójcę... swoją drogą co rodzice Kingi tak się zawzięli na ślub.... i jeszcze oni dorosłym ludziom będą go urządzać.... Ile Kinga może mieć lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co ta biedna Paschalska by robiła i z czego żyła? :P Właśnie dziwi i wkurza mnie postawa rodziców Kingi, pozują na wielkie państwo i strasznie teraz się angażują, a jak córeczka byłą ćpunką i d****ą to jakos nie umieli jej życia poukładać? A teraz wysokie sfery :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, kinga najwieksza cpunka w klanie a rodzice beda jej wesele organizowac! wtedy bylo sie nia zajac, a teraz to musztarda po obiedzie, a tak swoja droga to taka byla narkomanka a kawalerow miala bez liku, michal, potem ten wlasiciel sklepu co sie hajtnal z poluszka :P brat jerzego, w miedzy czasie gangster ktory dawal jej prochy a potem chyba zgninal, teraz mariusz...pewnie jeszcze pominelam z polowe, byla cpunka, prostytutka, z 2 dzieci, bez wyksztalcenia a leca na nia jak cmy do swiatla, prawie jak do pani kuratorki i pani od ekologii, ale to puszczalstwo sie w klanie szerzy...i pomyslec ze moja babcia to oglada z kolezankami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez wykształcenia ? o ile dobrze pamiętam studiowała pracując w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy skończyła te studia? no i wszystkim kopary opadły jak to wielka pani kurator Oleńka w ciągu jednej rozmowy nawróciła dwóch zbuntowanych nastolatków- magia po prostu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu narozrabiają, jeden z nich weźmie narkotyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola studiowała 10 lat to może się czegoś nauczyła :D Albo wykładowcy nie doceniali jej talentu, teraz dopiero okaże sie jaka jest zdolna. Ten jej fagas strasznie przy niej staro wygląda :O Mnie bardziej wkurza postawa rodziców Kingi którzy zachowują się jakby byli jakąś wyższą sferą i ich córeczka to jakaś księżniczka :O Chyba wymazali z pamięc**przeszłość. Mariusz tak sie ich bał, a właściwie ma prawo na nich patrzeć z góry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytnie za sto
A gdzie rozmył się wątek z nowym szefem Oli, sms jej wysyłał czy coś z tego było, tak nagle ucichło? a ta Miranda miała coś z Maćkiem kręcić, a okaże się że Cyrkowiec Krzysiek będzie z nią mieć romans. Już nie wiedzą jak starą babe do serialu wkręcić. Nie moge się doczekac brata księdza Bożenki, i jej biologicznej matki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie się podziali wszyscy fani klanu? w ramach protestu w sprawie Pani Kotulanki postanowili nie udzielać się na forum i nie oglądać już dłużej serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia Stasia czaju zaparzy :O a co ona nie zna Oli ? czy udawała że są obce sobie? Feliks ma ciągle czkawkę siedzi czerwony na kanapie, Wac nie chce auta, ciekawe czemu Podobała mi się scena z Kamilą, jak oni to nakręcili? odbicie w lusterku ale tak aby nie było w niej widać kamery? powiem wam że takie ujęcia nie są łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobała mi się scena z Kamilą, jak oni to nakręcili? odbicie w lusterku ale tak aby nie było w niej widać kamery? powiem wam że takie ujęcia nie są łatwe Są banalne uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasia udawała że Olka to obcy kurator, przecież to się moze wydać :O Norbert naprawdę fajnie wygląda, jakoś ten zwiazek z Olką na niego źle działał, teraz jak nowy, przystojny i fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta pozna nowego mężczyznę prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×