Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Od kilku lat nie ogldądałam Klanu, sporo się pozmieniało. Co jest z Kotulanką, odeszła czy kłopoty z alkoholem i ma urlop? A jak wrociła beata i kto ją teraz gra? Rafalski znów jest z Orman???? Ło matko!!!! Z góry dziękuję jakby ktosw 3 słowach odpowiedział mi na pytania, probowałam znaleźć na forum, ale nie znalazłam nic na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szef Oli wysyła te smsy! zobaczymy to w czwartek dlaczego to robi? Ruda z Rafałem pójdą do kawiarni,żeby spotkac' się z tym facetem, widzą wychodzącego szefa, ale niedomyślają się że to on... Mężczyzna z uśmieszkiem dzwoni na zewnątrz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks w bibliotece, no nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest z Kotulanką, odeszła czy kłopoty z alkoholem i ma urlop? A jak wrociła beata i kto ją teraz gra? Rafalski znów jest z Orman???? Kotulanka jest na jakimś leczeniu i Krystyna w Klanie też, w USA Beata wróciła, ale siedzi w Niemczech, gra ją Magda Wójcik Rafalski jest z Orman od dawna Kto będzie uprawiał seks w bibliotece? Bo chyba nie Alicja z docentem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Phi, a skąd oni nagle znajdą się w bibliotece? :D Dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tą Andżeliką?Dawno nie oglądałam Klanu,dopiero dziś widziałam powtórkę.Czytam za to regularnie ten temat i nie wiem,czy dobrze wnioskuję: to ta dziewczyna,która chciała wmówić Miłoszowi ojcostwo?O co chodzi z tymi g****icielami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Student patrzy za półką na tę cudowną parę z wrażenia książki mu wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nogi Beaty ocierają się o jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak dostaje ataku astmy kochankowie wzywają pogotowie Rafalski odurzony środkami myli drzwi i wylatuje przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata przyszła w środę do Rafalskiego, gdyż po terapii zaczęło odradzać się do niego uczucie. Przyszła do jego gabinetu i chciała się dowiedzieć, dlaczego się rozstali. Rafalski powiedział jej wszystko. Potem Beata poprosiła go, żeby ją pocałował. Kiedy mieli to zrobić, akurat weszła Barbara. W czwartkowym odcinku Beata spotkała się z Rafalskim w hotelu, w którym mieszka. Była bardziej na luzie niż miesiąc temu. Zaczęła żartować i poprosiła, żeby poszedł z nią do pokoju. Tam Beata powiedziała mu, że nie już tą dawną dziewczynką, po czym zaczęła się rozbierać i dała znać Rafalskiemu, że chce seksu z nim. Co do Andżeliki, tak, to ona najpierw wrobiła Miłosza w ojcostwo, ale potem zawarła z nim układ i przekonała Bożenkę, żeby wróciła do Miłosza. Więc też dzięki niej Miłosz i Bożenka znaleźli się w łóżku. :) Bożenka po tym wszystkim o dziwo chciała pomóc Andżelice, chodź Miłosz protestował. W minionym tygodniu spotkała się cała trójka i Andżelika zaczęła rodzić, no a Bożenka przejęta nią, pojechali wszyscy do szpitala i tam urodziła. Potem Andżelika poprosiła Miłosza i Bożenkę, żeby zostali rodzicami chrzestnymi jej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasię znowu zagonią do pracy na święta napiecze się drożdowców mogłaby na rynku sprzedac' ciepłe i świeże bezdomnym napiekła ja pyszności troszku posypię cukrem i czaju naprędce naparzę Jeru poczekaj , gorące jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko,a tobie to się nudzi? Uczysz się tej żenady na pamięć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko: dzięki za odpowiedź,ale co z tymi g****icielami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
dla mnie klan juz sie skonczyl. potwor z krypty brrrrrrr :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ten jamochłon teraz zrobi? Jak zagra emocje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniutaa od bola, dla mnie też... Przestałam oglądać i dobrze mi z tym. :) Nawet moja mama, która wiernie ogląda, stwierdziła, że takie głupoty ostatnią tam są, że przełącza na inne kanały :) Zerkam czasem na streszczenia i dziwię się, że Klan jeszcze ma jako taką oglądalność... Wątki z d**y, 80% odcinka to ludzie, którzy z Lubiczami nie mają nic wspólnego... Znowu Julia, cyrkowiec, Herbuś, Rutka, teraz jeszcze jakaś Andżelika, wtf?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam się podoba dobrze, że nie robią z Julii takiej cukierkowej paniusi, z takim pazurem jest ciekawiej najbardziej mnie ciekawi Beata i Rafalski. Nie spodziewałam się takiego scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo inaczej Wójcik nie miałaby co robic w tym serialu, a chyba ubłagała scenarzystów żeby ją zostawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaki seks, masaż stopą ino będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co będzie masowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociastasia
O Bożesz Ty Mój, w Klanie takie rzeczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samych rajstopach pociera zaskoczonego Piotra relaksujący masaż , aż mu okulary zaparowały się od nadmiaru emocji szkoda ,że Jacek nie widzi tej namiętności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezbyt mi się to widzi jak na Klan, chyba scenarzyści chwytają się już seksu żeby zwiększyć oglądalność, najpierw rozdziewiczyli Bożenę, teraz to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo to już Stasia i Jeremiaszek tak pobaraszkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha już to widzę jak Jeremiasz posuwa Stasię na stole przy którym popijają kawkę na codzień :P heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×