Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
normalni ludzie po takim smsie pod komendą na pewno by do niej natychmaist wrocili i pokazali moze daloby sie faceta naierzyc. Ale to jest Klan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paschalską ubierają w tym klanie jak ostatnią wieśniarę! wygląda w tych żakieciorach jak własna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieraz już była o tym mowa. Koszula Bozeny też mnie rozwaliła z tym wystajacym spod swetra kołnierzem :O Głupi ten motyw z szefem, co on sobie myśli że się wcale nie kryje :O Chyba jest totalnie chory, następny. Niezbyt to realne że ta sama osoba znów trafiła na szaleńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I załatwili sprawę z Joachimem - Beata nie musi z nim już rozmawiać, tłumaczyć się z powrotu do Rafalskiego. Uśmiercili chłopa i z bańki... ;) Muszę przyznać, że z ciekawości obejrzała dzisiejszy odcinek ze względu na Paschalską i faktycznie... nawet dała radę z zagraniem tych scen. Aktorka grająca Ewę wyglądała wg mnie całkiem dobrze. Dużo lepiej niż do tej pory - poprawili jej fryzurę, makijaż i od razu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby czemu nierealne? Osoby w moim kręgu praktycznie ciągle trafiają na psycholów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co Bożena chciała pożyczyć kasę od Grażyny bo się w tym momencie wyłączyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedz. W sumie Bożena pojechała z tym pytaniem, wie, że wychodzi za mąż a to są wydatki dla Graży i jeszcze nie popiera tego filmu a ta się pyta o kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten milion Graży to chyba niewyczerpany jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee tam, jak się skończy to wygra następnego miliona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam jestem za tym aby malogosia zostala z jackiem...wq mnie ta beatka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto umarl? o kim mowi beata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joachim facet z którym była w Niemczech. Poznali się w szpitalu w którym była Beata a on był lekarzem. Zginął będąc na misji czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny wątek z Olą, ale doszedłem do wniosku, że ona strasznie się zmieniła :D Kiedyś była wesoła i większość obracała w żart, teraz jakoś rzadko widać u niej uśmiech na twarzy. Chyba Norbert i szef ją wykończyli ;) Biedna Oleńka... Bożenka tak samo się zmieniła i ja wolałem poprzednią. Zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru :D Za to Barbarze pasuje taka złośliwość i pazur ;) Fajnie się ogląda tego Feliksa z Wacem i Moni, chociaż ta końcówka to już przesada, Feli robi z siebie totalnego idiotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klan stał się serialem o idiotach dla idiotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Olenka tzn Paschalska strasznie przytyla ona jest utuczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paschalska zawsze grała jakby była nabzdyczona. nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważylam, by Paschalska przytyła, moze nie zwróciłam uwagi. Zawsze miala super figurę. Co do niej i Bożeny, a takze innych młodych Klanowych postaci, to oni wg mnie są nudni jak flaki z olejem, to ich życie... Olka wraca po pracy do domu, do Rafała i co... Sama nie wiem, jak mogłoby to być inaczej pokazane, ale jakos w innych serialach tak nie odbieram tego bezsensu ich życia. A w Bożenie to nie ma nic z młodej dziewczyny, trochę jak była jeszcze małą było szaleństw, ale to tylko z głupoty, a jakiejś młodzieńczej radości, zabawy, nic... Z dziewczynki stała się od razu ciocią-klocią, i z wyglądu, i z zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha dzięki, za info ,że to Joachim, bo jakos nie na bieżąco bylam i myślałąm,że chodzi o Jacka :D że Jacek umarł w końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałam się
w Wacku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że Monika wyrzuci Botoks z mieszkania, Surmaczowa straci słuch a brat Bożeny będzie jakiś nawiedzony? Napiszcie do którego odcinka te streszczenia są autentyczne bo nic już z tego nie rozumiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze Paschalska miała ladna figure ale przywrzyjcie sie jakie ma opięte teraz zakieciki i bluzeczki i twarz jakby opuchnieta to w koncu ten Wacek nie jest synem Feliego tak? A Aldona Orman co z siebie zrobila koszmar. Niektorzy po botoksach wygladaja normalnie ale niektorzy koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apropo ubrań Oli- już się pogodziłam z tymi jej żakietami w nudnych kolorach,w końcu została tym kuratorem, obowiązuje ją dress code, ale ostatnio miała jakąś czarną pikowaną kurtkę- wiem wiele takich, ale jak na klan to całkiem przyzwoicie i do tego torebka też modna ho ho zaszaleli. Faktycznie młodzi w klanie mają nudne życie, mogliby pokazać chociaż raz Olkę i Rafała w domu, na luzie, pokazali chyba raz jak Rafał niósł ją do pokoju, bo mu się zachciało.... ale wtedy była ubrana w ten swój żakiet. Z Norbertem czy Adamem pokazywali wiele razy ich życie domowe, brakuje mi tego, za to u Bożeny non stop akcja rozgrywa się w mieszkaniu, w sumie w 2 bo jeszcze u Grażyny. Mogliby pokazać salony króla drobiu :D i Heniutke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja pracowałam w miejscu, gdzie chodziłam w żakietach, to potem lubiłam po pracy przebrać się w coś luźnego - dżinsy i luźniejszą bluzkę czy sweter, a Olki nigdy nie pokazują w innych ciuchach, w ogóle te ujęcia są tak monotonne, nie tylko u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj Ola była ładnie ubrana i słuchała muzyki na słuchawkach, wow :D Ale nie podoba mi się, że zakończyli nagle wątek z szefem. Chociaż nowy wątek z transseksualizmem chyba spełnia misję serialu. :D Szkoda mi Barbary, Jasiek smarkacz nie powinien się wtrącać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gender, gender... widać scenarzyści nie śpią i podłapali temat związany z tożsamością płciową. W końcu afera jest, to trzeba o tym powiedzieć w tvp. Nagle Mirka chce być facetem. Słabe to, z klanem jest już naprawdę źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nie powinien się wtrącać, ale malutki już nie jest i jakby nie było to mieszka z partnerkami ojca pod jednym dachem, więc jeśli chodzi o jego matkę to myślę, że ma prawo się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że nie lubię Barbary, uważam, że dostało jej się za mocno. Jasiek powiedział "Nie życzę sobie, żeby Pani była z moim ojcem" haha... To mają się rozstać, bo on sobie tak życzy? Tak to zabrzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśka powinna była odpowiedzieć: "ale to nie jest koncert życzeń!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×