Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
paschalska jest w ciąży?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to ze w całej Warszawie jest ino jeden psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden fryzjer, jedna dentystka, jeden lekarz, jeden prawnik itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ...hihihi.. :) bo warszawa to jedna wielka dziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jest z tym, że wszyscy wszystkich znają. Te zjawiska są charakterystyczne tylko dla Klanu i z jednej strony to śmieszne, ale tak było od lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniuta od bola
16.41 ❤️ jak wam sie podobala mina potwora z krypty podczas rozmowy z ela? juz bardziej sie szczerzyc nie mogla?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zaniedbałam forum a wy się rozpisaliście, że hoho. :) Mnie rozbawił sms prześladowcy o tym żeby Ola ubrała się na kolorowo bo on tak lubi. A gdzie on widział Olkę na kolorowo??? No chyba, że to sugestia że jako kurator nie musi być ciągle w szarych kostiumikach. I uśmiałam się z uśmiercenia Joachima, jak to się niektórym szczęśliwie składa. Julia to już mnie tak wkurza, że brak słów. Wiadomo może chcieć kogoś zatrudnić albo nie ale wszystko wymaga odrobiny kultury. Na miejscu Elżbiety bym babę pogoniła z domu a potem przemyślała, że czynsz za wynajem jest o 5 razy zaniżony i czas go podwyższyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z terapią Feliksa będą jaja :) pojawi się tam też docent Sarna , weźmie go za Rafalskiego i zwierzy mu się ze swoich kłopotów..... Mąż Julii przyjedzie, po to ,żeby omówic' opiekę nad ich synem, ona nie wytrzyma napięcia i ucieknie ciekawe czy będzie ten sam Sebastian, wysoki blondyn, bo aktor od dawna nie gra już w serialu nareszcie Sarnie rozwiąże się język, myślę, że ma kłopoty z kobietami, czego on się boi? jest prawiczkiem czy odludkiem? Jadwiga biedulka poskarży się Pawłowi, że plotkują o ich romansie fryzjerka kłapie dziobem o kochance, a Ania o sparaliżowanej Krysi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie narobilo Ta dziewczyna co Olka jest jej kuratorką chce zmienic plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury :O Mnie dziwi, że Elka Lulii mówi per "pani", tyle lat się znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak coś chciała od julki to byla mila..czyli szybka dzierzawa apteki w zaprzyjaznione rece... no ale skoro julia kreci z krzysiem...no a ela udaje ze jej to n ie rusza ,no i julia nie chce beatki w aptece to juz julia jest be:D julia dzierzawi apteke co nie znaczy ze jest jakas niewolnica eli:D osobiscie uwazam ,ze postac wredna...ale jak z takiej elki wychodzi małostkowa sucz z klapkami na oczach to ja nawet zaczynam lubic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julie lubić oczywscie;-) bo tej wiecznie skrzywionej eluni to mam od poczatku tego sezonu szczerze dosyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tą dziewczyną co chce zmienic plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Paweł nie może się powstrzymać i znowu będzie chciał pocałować Wige!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwisz mu się? taka seksy lala... Ale Bożena gruba na pudlu! Niby schudła, a ma sporo ciała, zawsze taka szczuplutka. I ubrała się tak, że wyglada na 30 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam chłopaka, tylko Klan mi pozostał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozśmieszyło mnie, że szef Olki kazał jej ubrać się na kolorowo :D ona woli żakiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja coś mylę, czy Monika i Rafalski mieli kiedyś romans. A ostatnio Rafalski powiedział do niej Pani Moniko, albo źle usłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja idolka :D a ta druga też tyłek pokazywała w jakimś spa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było prawie siedemnastu lat żeby ktoś wreszcie otwarcie powiedział jaka ta Warszawa mała. Jadźka poszła do fryzjera i oczywiście Surmaczowa musiała gadać o romansie Pawła. A Beata jeszcze miesiąc temu nie wiedziała jak się nazywa a teraz 5 lat farmacji jej się przypomni i aptekę przejmie, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się stało Julii? Kiedyś nie wyglądała tak upiornie. Mam nadzieję, że Ela szybko pozbawi ją apteki a Beata w gorszej formie pomyli leki i będzie afera :D Mój Boże jak sobie przypomnę firmę BEATY, jej kremy itp. łza się kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agunia to ty nie wiesz,że warszawka taka mała?! Krysia jak wróci to też pewnie trafi do Lutki a tam pozna kochankę swojego męża. Panie nie wiedząc o tym że są rywalkami może się nawet zaprzyjaźnią! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, dziękuję :D Kaja urocza. Ania nie powinna plotkować o romansie męża swojej przyjaciółki, myślę, że Krysia nie byłaby z tego zadowolona... dzisiaj w końcu pokazali jakąś zażyłość między Agnieszką, a Januszem. To znak, że scenarzyści czytają nasze wypowiedzi :D Swoją drogą co raz w bliższych kontaktach jest z tym rzecznikiem, kto wie, może nowy romansik się kroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
Ja stawiam ze Krysia wróci ze stanów z bólem zębów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz jest jakoś dziwnie chory. Raz go boli, raz nie, raz wyglądał jak naćpany. Co jest z tym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, Aga Janusza przeżywa jakby umierał a matkę ma w nosie. a Oleńka następna. córeczki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia ma wredny charakterek ale z drugiej strony jakby mnie ktoś tak naciskal jak ja Elunia w spr Beatki to pewnie tez bym taka wredna byla:p wszystko ma swoje granice:p Ktos powinien Surmaczowej w koncu dobitnie powiedziec zeby zajmowala sie swoimi sprawami...jak ja nienawidze takich bab:o a poza tym ŻÓłkowska fatalnie wyglada...posuneła się kobitka...rozlazla,kilosów przybyło:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania postarzała się, nawet Tadeusz na nią nie patrzy jaką nosi tunikę , twarz blada, włosy jak siano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×