Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
"Monika wraca do domu wcześniej niż zapowiadała. Słysząc odgłosy dochodzące z sypialni udaje się na górę. Zastaje tam Waca i Barbarę ubraną w przewiewne body. Rafalska bierze ją za służącą Wacka." Aż żałuję, że to fake bo chciałabym zobaczyć minę Moni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusmo, nie lubię dyskutować z dziećmi, bo mają jedna wadę - czy mają rację, czy jej nie mają, to zawsze najgłośniej krzyczą i tupią nóżkami. I to widać doskonale na Twoim przykładzie. Twoja prawda zawsze jest " najtwojsza " Gdzie ja napisałam, że mają zakończyć emisję z powodu nieobecności Kotulanki? Napisałam,że wg mnie serial bez nie podupada , a i tak już wcześniej przed jej odejściem latał dość nisko. Potem napisałam, że niech go sobie emitują bez niej, skoro nie chce wracać, ale niech to co emitują ma ręce i nogi, a nie sięga dna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Ty, ktoś tak napisał, że po odejściu Kotulanki serial przestaną emitować. A jak nie lubisz dyskutować z dziećmi, to ja nie zmuszam :D Jeśli ten wpis miał na celu obrazić mnie, to raczej moją reakcją był śmiech :D A Feliks naprawdę połknie kartkę :D To nie żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlaśnie to pokazuje debilizm klanu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakim idiotą trzeba być, żeby pisać te pożal się Boże streszczenia na stronę, ktoś chyba nie ma nic innego do roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feli ma manię prześladowczą, Piotr będzie bezradny wobec jego wywodów laudatora ciekawe jak Ola poradzi sobie ze szefem, ona też potrzebuje psychologa znowu psychiczny mężczyzna , tacy do niej lgną......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feli akurat trzyma poziom i jest śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszny? Jest żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, może manewrują widzami odnośnie zdrady Pawła i zamiany Beaty a w ostatnim odcinku przed wakacjami okaże się, że cały ten sezon był snem Feliksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia gustu, mnie się podobają Feliks i Wac, hehe dobry duecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonkilka, jeśli uważasz zachowanie i wypowiedzi Elmusko za infantylne, pamiętaj że w jego przypadku błądzenie usprawiedliwia MŁODOŚĆ. Ja natomiast nie widzę w jego postach nic niestosownego. Nie rzuca inwektywami, nie obraża innych użytkowników, wyraża swoje zdanie w sposób ASERTYWNY co nie jest tutaj normą nawet dla kilkakrotnie starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam fakt wykłócania się "o swoje" z kimś znacznie młodszym stawia w bardziej niekorzystnym świetle tego "dojrzałego" rozmówcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciak niech się lepiej nauką zajmie a nie serialami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
ze wam sie jeszcze chce ta szmire komentowac :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heniutka gdzie się podział Bolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy uczę się czy oglądam seriale, raczej jest moją prywatną sprawą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonkilko wiem dlaczego "Klan" podupada. Po prostu nie ma w nim Ciebie! Twoja osoba byłaby świetnym materiałem na nowy czarny charakter w serialu. Zastanawiam się tylko kto mógłby Cię tam zagrać. Myślę, że Grażyna Szapołowska to dobry wybór mimo, że jest odrobinę za młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sława jest ładną dziewczyną, ale dziwną najpierw niedoszła samobójczyni , później ma dziewczynę a teraz jest transsuealistką Poprosi Olę o pomoc w znalezieniu doktora, który robi operację zmiany płci, Już widzę dzióbek Lubicz....... Ola nie rozmawia z Ewą o tym, bo sprawa jest delikatna, nie wie czy jej wypada coś robic' takiego...... ma dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej zakończą jej historię samobójstwem niż będą chcieli rozwijać temat. Bo niby kogo pokażą w trakcie zmiany płci? Przecież nie przebiorą aktorki za mężczyznę. Jeśli pójdą tą drogą to znając klanowe standardy charakteryzatorskie wyjdzie im to nieudolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no transseksualizm tego jeszcze nie było niech wezmą Annę Grodzką do serialu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię Kurowskiej, niesympatyczna baba z niej i strasznie ma przerobioną gębę. Dziwię się, że kobiety tak bardzo na siłę chcą się odmładzać, co w efekcie często kończy się twarzą Jacksona... Ta jest jeszcze lepsza od Orman z tymi przeróbkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
do goscia z 16.29: Bolek jako jedyny z calej tej porabanej rodzinki polecial odwiedzic Kryske w Stanach. I troche tam zabawi, chce pozyskac klientow na kury, przeciez amerykance lubia tam wszelkie odmiany chicken....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 22.00 Jestem za!Niech wezmą ta ślicznotę to przebiają wszystkie seriale,nawet z gejami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko Ty wiesz w ogóle co to jest bieda? U Grażyny i Ryśka może nie było bogactwa jak u doktorostwa, ale dzieci głodne nie chodziły i zawsze miały podstawowe rzeczy, więc nie wypisuj głupot, że byli biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu sport:( na sonraf sobie oglądnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba "obejrzę" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądnę mówią w małopolsce i też jest to poprawna forma. I dzięki za podanie stronki. Już zaliczyłam wszystkie trzy odcinki tego tygodnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałem dziś i nadal uważam, że najlepszym wątkiem jest ten z Olą i jej szefem. Kaja Paschalska (i nie mówię tego z powodu sympatii do niej) naprawdę fajnie zagrała ten strach przed szefem, a ten aktor grający go też pasuje do roli zakochanego psychopaty. Tylko ten ciągnięty wątek z Maćkiem... już po prostu mdli od tego, :/ I jeszcze Herbusiowa, ją to chyba wpychają tylko po to, żeby aktorka nie zbankrutowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szef kuratorem? co Ola zrobi dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×