Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Też obejrzałem już dzisiejszy i jutrzejszy odcinek, bo i tak nie będzie mnie jutro w domu. No i tak... nagle wszyscy sobie przypomnieli o Krystynie, ale cóż - lepiej późno, niż wcale. Miło, że nawet Ania była gotowa lecieć na lotnisko, oczywiście Tadeusz ją sprowadził do pionu. Szkoda, że wszystkie starania poszły na marne. Co do reszty wątków... chyba wszystko zostało jasno wyjaśnione między prawnikiem Janem, Zytą, Michałem i Sandrą. Raczej do niczego więcej nie dojdzie, ale moim zdaniem Michał bardziej pasuje do tej Sandry niż do wiecznie niezadowolonej Zytki. Wątek z Ramoną też się wyjaśnił. Był to jeden z moich ulubionych ostatnio i powiem szczerze, że chciałbym dalej oglądać perypetie Jaśka. Ciekawy jestem, czy może dojść do czegoś więcej między Jasiem, a Ramonką. Wiele narzeka na jej urodę, a mi ona się podoba. Serio, ma coś w sobie. Ela tańczy salsę, ale mogłaby też zainteresować się Krystyną, a nie wywijać pupą. Cały sezon skomentuję wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejcie jakieś wierszyki o Widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj bedzie śmierc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik
nie znosze tego nowego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie dzisiaj smierc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak wczoraj Ela pląsała rozanielona z przyklejonym uśmiechem do twarzy to naszła mnie myśl ,że tańczy na grobie Krychy:p no wielka szkoda,że czasy kiedy nie było wiadomo co w nast odcinku,bezpowrotnie minęły:o od kilku ładnych tygodni wiadomo,że Krycha cała nie doleci a każą nam patrzeć na te wszystkie przygotowania:D w ogóle odnoszę wrażenie jakby się tam oni wszyscy na tą okoliczność dobrze bawili:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wczoraj Surmaczowa czyli "absolutnie" powiedziala do Pawla ze "zajmie sie krysią z prawdziwą przyjemnością, a pozniej dodala że: "absolutnie, nie ma o czym mówić, ja wiem ze Krystyna czasami byla niezadowolona z mojego towarzystwa, ale teraz bedzie inaczej, no zapewniam cie..." :D - po tym tekscie myslalam ze padne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Surmaczowa ma sie za przyjaciolke krystyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...że niby to był ostatni odcinek przed wakacjami...?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę Krysia Lubicz zmarła oj jaka szkoda a kiedy i gdzie pogrzeb wie kto może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtfhhhh
Obejrzałam i oprócz kluczowych scen odcinek był mega nudny. Koleżanki Zyty, Jasiek, Feliks. Oni mają być teraz siłą napędową tego serialu? Dobre sobie! Czy ktoś się emocjonuje tymi wątkami oprócz Elmusko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomor trujakk
Krystyna umarła i umarła też szata graficzna Kafeterii. Nie zamierzam więcej tu zaglądać, bo tego nie da się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bober nie żuber
Plakalam jak, Bóbr ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaJa7777
O pogrzebie nie było mowy z oczywistych względów. Pewnie będą go wspominać po wakacjach, może wtedy przy grobie przysiądą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozahistoria
Rozsypią prochy w ogrodzie na Sadybie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.05.2014 [20:51 - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pytanie pawla "kiedy" wogole tam nie pasowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna umarła i umarła też szata graficzna Kafeterii. Umrze tez topik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.05.2014 - toz tam nawet nie bylo sie na czym wzruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościggg
To pytanie "kiedy?" nie było wypowiedziane tonem męża, który właśnie stracił żonę tylko dociekliwej baby z bazaru, co to słucha najnowszych plotek z okolicy i dopytuje o mało istotne szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Surmacz
To wszystko przez tego fajtłapę Tadeusza. Gdyby pozwolił mi jechać na lotnisko nigdy nie doszłoby do tej tragedii, absolutnie. Moja nieobecność przyniosła pecha, straszliwego pecha. To ecie- pecie czyli mój mąż powinien mieć wyrzuty sumienia do końca życia. Boże... Ja ciągle jestem w szoku. Zastanawiam się czy mogę jakoś pomóc tym nieszczęśnikom bo kto w takim momencie ma głowę do zajmowania się psem. Może na czas przygotowań do ceremonii pożegnalnej mogłabym przynajmniej zaopiekować się Dropkiem. Zastanawiam się jak zostanie rozstrzygnięta kwestia pochówku i w co będzie ubrana niebożczka Krysieńka. I przede wszystkim czy trumna będzie udostępniona wyłącznie dla rodziny czy też dla znajomych. Przecież ja jako wieloletnia przyjaciółka zmarłej mam większe prawo do pożegnania się z nią w kostnicy niż przelotni konkubenci jej córek absolutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożenka ma wadę wymowy i dziwne, że nic z tym nie robi, skoro tyle razy już startowała do szkoły teatralnej... Kultowa rola? Na nic lepszego nie zasłuży, ani wyglądu, ani talentu, ani umiejętności, a ni wymowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościggg 29.05.2014 --- :D dokladnie tak 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorowa Krysieńka
Anna Surmacz 29.05.2014 --- Aniu czy to streszczenie kolejnego odcinka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vghjkjjjj
taka refleksja mi sie po tym odcinku nasunęla jesli ktos nie jest do konca wyleczony to chyba nierealnym jest pakowanie go w kilkunastogodzinna podroz samolotem maja ludzi za idiotow i oczywiscie zmarla zaraz po przylocie mogli naprawde zrobic tak ze zmarla w USA , po co te szopki żalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambi667
Zamordowali Krystyne bydlaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Surmacz
absolutnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz Koziełło
W-w-w rz-rz-eczy samej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że Krychę mogli już uśmiercić w USA, ale pewnie chodziło o dramatyzm, że niby wszyscy czekają, szykują wszystko na jej powrót, a tu śmierć. Tylko że to miałoby sens gdybyśmy wcześniej nie wiedzieli o tym, że Kotulanka nie wraca, czujecie co by się działo jakby to zrobili tak znienacka? Ale oczywiście rozgłosili śmierć, żeby dużo ludzi oglądało ten odcinek. Gdzie Wy słyszyszycie wadę wymowy u Bożeny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×