Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Skąd wiemy? Bo sam to kiedyś Oli powiedział, jeszcze na początku ich związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawka szefa? O Jezuniuuuu! GWAŁT???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście okaże się, że facet Rudej był bezpłodny kiedyś tam, a teraz mu przeszło. Tylko on tego precyzyjnie wcześniej nie określił. Ale sam dalej będzie uważał, że to niemozliwe i posądzi Olkę o zdradę i tak przez kolejne milion odcinków będzie nowy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W najnowszych streszczeniach pada zdanie, iż "Ola skarży się na problemy żołądkowe. Tłumaczy Ewie, że musiała zjeść usmażone przez młodszego brata placki, który przesadził z ilością proszku do pieczenia." Klan jest głupi, ale bez przesady, bez powodu pewnie to zdanie nie padło. Oni mają w tyłku widzów. Był bezpłodny? Oni o tym nie pamietają pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką pamięć może mieć tylko osoba chora psychicznie" A w ten sposób to może się wypowiadać tylko CHAM.\ x Ale to chory psychicznie więcej traci w swoim życiu niż cham. Między innymi dlatego, że zaśmieca sobie umysł nieistotnymi faktami a raczej nieistotną fikcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też podziwiam tę pamięć do dat. Wg mnie Agnieszka to 1979 rocznik, bo pamiętam jej przygotowania do matury z historii, którą ja miałam zdawać 2 lata później i jakoś tak mi się to w pamięć wryło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż mówię, że to pomyłka w druku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos napisal,ze Halszka bedzie z Bolem w ciazy i rownoczesnie Bozenka-czy to jest prawda? a wiec Bolo bedzie zarowno dziadkiem jak i ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tu pisał ze Pawel romansowal z Wiga na dlugo przed poznaniem Krychy? a z wczorajszego odcinka wynika ze krecil z obiema rownoczesnie ale w ostacznosci wybral Kryche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***s z niego i tyle! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam k***s gdyby sie Wiga wczesniej zorientowala ze jest w ciazy to pewnie Pawel by z nia zostal to taki typ ale skoro nie mial wszystkich danych i szukanych a Wiga nie walczyla o niego jak lwica to uzal ze droga wolna i zajal sie Krychą w zyciu tak juz jest ze czas dopiero pokazuje ktora droaga nalezlo pojsc itp nic nie jest albo biale albo czarne,szarosci jest mnostwo odcieni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wybrał Kryche, czyli to ją naprawdę kochał! :) Wige traktował jak przyjaciółkę i dymal po przyjacielsku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halszka miała taką minę :), wielki dramat , bo Bolek ją zostawił Monika porzuci Feliksa, bo wybierze malarza, ciekawe co powie:D Stasia dobrze trzyma się, jest ciepła i miła, Jeremiasiu tylko marudzi, klepki zamącone przez komórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halszka nie jest w ciąży, wkręca Bolka i kupuje podrobione wyniki badań. Moni zdradzi Feliksa z tym Miklaszewskim. Jak oni niby uprawiają seks? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni to oni...dorosli sa... ale Jasiek z Ramona beda mogli tak przy rodzicach... moze niedosłownie ale tuz obok pojada gdzies na kilka dni i Beatka zeby sie Jasio juz nie gniewal i w tej milosci do Ramonki mogl realizowac zaproponuje im oddzielny domek Nie ma co udawac ze mlodzi sie nie seksza...ale to juz przesada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gdyby sie Wiga wczesniej zorientowala ze jest w ciazy to pewnie Pawel by z nia zostal to taki typ" Nawet jeżeli, to ich małżeństwo rozpadłoby się prędzej czy później i Paweł skończyłby jako zgorzkniały, starzejący się facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie zawsze by sie jakas znalazla co panu doktorowi zycie by chciala umilic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halszka miała taki ryj jakby jej walec przejechał:) Bolek już wie o jej więziennym życiu, ona chciała już dobrze ustawic' się jak królewna Malarz pocałuje w ramię Moniki podczas pozowania, zębami rozerwie koszulę i przystąpi do pieszczot! Kobieta jest szczęśliwa, ile romansów miała, Leszek, Bogdan, facet z sekty, nie pamiętam imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej, niż jej o wiele młodsze bratanice Agniesia i Oleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z sekty to był Artur. No i FELIKSA trzeba też dodać I obydwu jej mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym - gdy Paweł i Wiga spotkali się po ponad 30 latach w jego gabinecie - naszły ich wspomnienia, a potem Wiga go poprosiła: "Mów, co u Ciebie!" A Paweł na to: "Ożeniłem się, urodziła mi się córka, po kilku latach druga, wreszcie po kilkunastu kolejnych latach - syn. Jestem już także dziadkiem." Gdyby on RZECZYWIŚCIE zostawił ją dla Krystyny, to ona zapytałaby jakoś tak: "Co u Ciebie? Czy wciąż jesteś z tą, dla której...no wiesz....(w domyśle: dla której ZOSTAWIŁEŚ MNIE)?" Albo ich dialog byłby mniej więcej taki: "Ożeniłem się." "Z tą dla której...?" "Tak, z Krystyną. Do dziś jesteśmy razem." Nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaka mnie dziś głupia myśl naszła? Jakby Paweł te 30 ponad lat temu wybrał Wigę i to ona by była w Klanie tyle lat? Straszne nie? I wcale byśmy nie poznali Krystyny... Nie wiem po co baby wymyślają ciążę? Ile to się da ukryć dwa miesiące, trzy? Moni seksująca się z malarzem ok. Mi tam nie przeszkadza, ale zawsze pokazują scenę po. I co wtedy zrobią z jego rękami?:) Agnieszkę chcieli oskubać na domu ale się nie dała :) Jutro też jest Klan podawali na pasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jaka mnie dziś głupia myśl naszła? Jakby Paweł te 30 ponad lat temu WYBRAŁ WIGĘ i to ona by była w Klanie tyle lat? Straszne nie? I wcale byśmy nie poznali Krystyny... Brrrr......Nawet tak nie żartuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się sama sobie dziwię, ze jeszcze ten s**t ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Ciekawe jak to by było gdyby przez lata Krystyna i Wiga walczyły o Pawła. Wtedy byliby niczym Blake, Krystle i Alexis z "Dynastii". Dobrze, że Agnieszka nie dała się temu gostkowi. Działał mi na nerwy. Jasiek powiedział Monice, że nie może żyć bez Ramony. Ja bym tak do swojej cioci nie powiedział. Ba, nawet bym się nie przyznawał. PRZYPOMINAM, ŻE OD JUTRA KLAN TEŻ W PIĄTKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Krystyna byłaby Krystle (cóż za zbieżność imion!) a Wiga - Alexis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malarz Monice palcówki nie zrobi, ale usta ma chyba bardzo sprawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby Wiga od początku grała z Pawłem to na pewno nie cieszyliby się taką sympatią jak Paweł z Krystyną. Stockinger z Kotulanką byli przede wszystkim wizualnie świetnie dobrani, a przy tym, grali ze sobą idealnie. Było widać między nimi chemię, albo to był mega profesjonalizm (którego między Stoc. i Kam. brakuje). Na tę Wigę patrzeć nie mogę, nie dość,że baba w ogóle do Stockingera nie pasuje,bo jest zbyt męska i niewiele mniejsza od niego, to jeszcze wiecznie ponura, a On przy niej też! Dlatego rzygać mi się chce jak czytam te newsy z d**y, o jakiejś córce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×