Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Elmusko
Moim zdaniem to Halszka trzyma się dobrze i jest niebrzydka, inna sprawa, że Heniutka jest po prostu dobrą żoną i matką, a Halszka zwykłą zołzą. :) Wacek powinien dostać jakiś wątek romansowy, np. z Kamilą! Ona przecież teraz jest sama, bo Norbert pyknął do Portugalii. Ten nowy wątek z magikiem nie podoba mi się, choć gra niego wspaniały aktor - Marek Frąckowiak. Swoją drogą widać, że jest chory i bardzo się postarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmuśko, tobie to się nawet męska Agnieszka podoba, więc w kwestii urody kobiecej nie zdawałabym się na twoje zdanie :P Stockinger moim zdaniem gra siebie, w Znachorze był taki samiutki :D Ale to prawda, że ogólnie w Klanie nie mają co "grać", zazwyczaj to zwykłe rozmowy, mało emocji i w ogóle. Np. Surmaczowa to jest postać do grania z tą jej manierą (co czasem wg mnie wychodzi Żółkowskiej beznadziejnie, jak słynne odśpiewanie sto lat, a taka niby świetna aktorka teatralna), ale inne to nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męska Agnieszka? Co w niej męskiego? Całkiem ładna kobieta, trzyma się dobrze jak na swój wiek, wygląda o niebo lepiej niż wyglądała jeszcze kilka lat temu. Jeśli miałbym wybierać najładniejszą klanową bohaterkę, wybrałbym Agatę (Marię Niklińską). Podoba mi się taki typ urody + piękne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męska figura i najbrzydsze cycki jakie widziałam w życiu. Gdzieś czytałam fajne komentarze na temat jej fot w Playboyu, właśnie faceci pisali, że okropna i męska. Ale ty nie jesteś facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałem jej nagiej. Nie wiem, o której Agnieszce mówimy, o tej sprzed kilku lat czy o tej teraźniejszej? Bo jeszcze kilka lat temu wyglądała niekorzystnie, fryzura brzydka, figura też, ale ona chyba wtedy była po ciąży. Teraźniejsza Paulina Holtz wygląda zupełnie inaczej. Nabrała lepszej figury, co jest z pewnością wynikiem jej aktywności fizycznej. Na facebooku bardzo częsta wstawia zdjęcia po bieganiu, sama zachęca też do uprawiania sportu. Uprawia też chyba jogę. Tu jest jedno z jej aktualnych zdjęć: https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1911886_378168475675462_3190846580753625655_n.jpg?oh=0ca7ef39e50d634fe72e1f8774343490&oe=54B1A748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej męska to chyba jest Wiga! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watek z koparkami-ludzie nie maja juz czego pokazywac-normalnie odechciewa sie ogladac Klan-robie to juz z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie z tym ocenianiem urody. Przecież zdecydowana większość ludzi, zarówno kobiet jak i mężczyzn jest średnia z wyglądu. Skoro Holtz ma partnera życiowego to znaczy, że zarówno jej cycki jak i całość się komuś podoba. A jeśli chodzi o aktorki to rzeczywiście Kotulanka ma talent, nie ma co. Bursztynowicz też nie jest zła, kiedyś grała w Ateneum i była super. Zresztą w szkole teatralnej była ulubienicą Aleksandry Śląskiej a to oczymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bursztynowicz przesadza z dramatyzmem. Obejrzyjcie sobie odcinek serialu Siostry, w którym zagrała osobę obłąkaną. Naprawdę wyglądało to groteskowo. Może nie jest tak mierna jak Trojanowska ale to nie ta sama aktorska liga co Kotulanka. Udane role Bursztynowicz ma jedynie w dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bursztynowicz nigdy w teatrze nie widziałam, ale lubię ją. Ona poza planem jest taka sama jak Ela, ciepła, miła, przyciąga ludzi. Kotulankę widziałam w kilku spektaklach w teatrze, kiedyś też w spektaklach teatru telewizji. Zmarnowała się w serialu, stać ją było na dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to Bursztynowicz wymiatała jako Sasetka w smerfach!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogliby trochę bardziej młodzieżowo ubierajać tego Jaśka. Te sweterki i kołnierzyki nie korespondują z rozbuchanym seksualnie nastolatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że Kotulanka jest tak niska, że jej serialowe córki przez kilka lat musiały grać na bosaka żeby nie sprawiać wrażenia dużo wyższych od swojej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mniej więcej takiego wzrostu jak Paschalska. Faktycznie jest niska, drobna i na żywo wygląda/ła młodziej. Chyba forum znowu jest podczytywane przez kogoś z produkcji, bo w salonie pojawiło się kolejne zdjęcie Krystyny, a Alicja przyniosła wspólne zdjęcie Pawła i Kryśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym odcinku było to zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszym chyba będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halszka to taka strzaskana na solarium lapmucera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotulanka wcale nie jest tak strasznie niska. Bursztynowicz ma 161 cm, Kotulanka mniej więcej tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta aktorka grająca Halszkę jest jakaś dziwna. Kiedyś wystąpiła w "Rozmowach w Toku" i opowiadała, że była przez kogoś więziona w jakiejś willi. Sorry ale normalni ludzie nie ściągają na siebie tego typu wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam jakiś czas bo tak specjalnie nie było co. A narzekać znowu mi się nie chciało. Do Jaśka chyba mam jakieś uprzedzenie... Nie znoszę dzieciara. 16 lat i i sam na weekend w domu z dziewczyną albo w osobnym domku. No litości. I jeszcze po kasę do tatusia. Chcesz się gzić to i o pieniądze się postaraj smarkaczu. Bolek naiwniak, że aż żal patrzeć. Karczmę chyba można w spadku zapisać jakby co a nie dziwie odstąpić bo mu zdjęciem USG machnęła przed oczami. U Feliksa te puste półki mnie nie przekonują. Nie chciałabym żeby mnie kołczował w takim wystroju. Raczej depresji bym dostała. x A dziś no no szok. Odcinek o Krystynie, chyba naprawdę nas czytają :) Najpierw rozmowa Pawła z Juniorem i co by mama powiedziała, potem Alicja Deptuła i Niemowa. I te zdjęcia, wspominki Alicji u Pawła. Coś próbują naprawiać ale cieszyć się nie ma co jeszcze. No i misja jednak z metodą na wnuczka. Jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rychło w czas! Przypomnieli sobie o Kryśce dwa miechy od rozpoczęcia emisji! Gratki dla scenarzystów! Lepiej późno niż wcale. Szkoda tylko,że najpierw zaczęło się od zdrad, romansu, totalnego zapomnienia o Kryśce,braku jakiegokolwiek śladu po niej, a dopiero na końcu pamięć wróciła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię, że Holtz jest jakaś straszna, ale jak dla mnie nie ma w niej kompletnie nic interesującego, zero kobiecości, jakiejś kokieterii, nie mówiąc już o seksapilu, ani w ciele, ani w głosie, ani w zachowaniu. Taki chłopak to dla mnie. A Jaśka też nie cierpię. Te jego sztywniackie łaszki pasują do jego zachowania, ten chłopak jest sztywny jak większość aktorów w Klanie, ten seksualny wątek do niego wcale nie pasuje, niesmaczne to jest. Błażej był do niego podobny (tylko normalniejszy), a nie zaczynał od bzykania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Brakowało tylko dialogu: Alicja: Brakuje mi Krysi... Paweł: Jakiej Krysi? A tak serio to chyba serio poczytali komentarze, bo nagle w jednym odcinku wszyscy gadają o Krysi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie Alicja wrocila-przyjaciolka Krysi,rodzina Deptuly,Sarna-a gdzie Grzech Oblech,Bogusia no i jeszcze brakuje mi miss Barbary z ktora niby Wac sie rozstal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wac jest fajny, mogliby mu dać dziewczynę. Niech tylko nie idzie w ślady "ojca" i nie obskakuje jakiegos niewdzięcznego próchna - z Baśką by tak właśnie było. Nie wiem czemu faceci czują respekt, a nawet jakiś strach przed takimi zrobionymi babiszonami, toz to sztuczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarna gadał jak najęty o literaturze czeskiej, wypił piwo i nabrał odwagi! Nareszcie uśmiechał się:) Czesia jest gruba, ciąża ją zmieniła bardzo, Darek zawsze taki sam , nic nie zmądrzał, dalej ma słabośc' do ładnych kobiet, babka elegancka, przydałaby mu się lekcja pokory Stasia i Jeremiasz są fajni:), niech zorganizują klubik dla starszych osób łapiących złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emusko
Okazuje się, że Czesia również miała być w ciąży, ale Anna Powierza zdecydowała się nie grać w serialu będąc ciężarną. :) Scenarzyści planowali jej inny wątek... Może to dobrze? Nie zniósłbym więcej scen z Cześką i jej Dareczkiem, z resztą ta para już od dawna mnie drażni... Fanki Krystyny, radzę oglądać obecne odcinki, bo bez końca o niej gadają. Do prawdy to zaczyna robić się dziwne. Dwa miesiące nic i nagle wszyscy o jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niedługo jest święto zmarłych:), wszyscy wspominają o swoich bliskich Agnieszka i Ola będą zaskoczone,że miały siostrę przyrodnią, Pawełkowi ojciec nie nie powie Grażyna ogląda zdjęcia Ryśka, Maciek proponuje ,żeby zdjęcie ojca zanieśc' na grób, - niech wiedzą,że tato był fajny - mówi Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie te oswiadczyny docenta Sarny byly denne-ale nareszcie przemowil-piwo rozluznilo atmosfere-Alicja zawstydzona-i oczywiscie byla u jedynego zakladu fryzjerskiego w Wawie-i spotkala Anie Surmacz-co za przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×