Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
znowu ma pociąg do kieliszka? :D a swoją drogą jak Swend gra pijanego? No bo normalnie to swoje kwestie raczej recytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle, ze Barbara to jeszcze nie odpusci Pawlowi-bedzie sie starala wepchnac sie jemu do lozka-taka kocica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigunia
powiem wam, ze po tej scenie w szatni dzudo, gdzie wiga slyszy, ze koniaczek spal z botoksem - autentycznie POLUBILAM wige - jest taka ludzka, chce milosci. a ta botoks sie zachowuje, jakby grala w peruwianskiej telenoweli - to jej wysiadanie z samochodu..... peknac ze smiechu. ja jestem naprawde elegancko, dobrze ubrana do pracy, ale do samochodu wkladam snickersy i przyjezdzajac na terning po moja pocieche - raznie wyskakuje z auta i NORMALNIE, z usmiechem na twarzy gawedze chwile z wuefista. - ta kobieta- barbra - gdyby przyjechala pod nasza wilanowska podstawowke - bylby chyba grupowy smiech, ludzie, mamy 21 wiek, miasto stołeczne (w klanie), masakra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigunia
powiem wam, ze po tej scenie w szatni dzudo, gdzie wiga slyszy, ze koniaczek spal z botoksem - autentycznie POLUBILAM wige - jest taka ludzka, chce milosci. a ta botoks sie zachowuje, jakby grala w peruwianskiej telenoweli - to jej wysiadanie z samochodu..... peknac ze smiechu. ja jestem naprawde elegancko, dobrze ubrana do pracy, ale do samochodu wkladam snickersy i przyjezdzajac na terning po moja pocieche - raznie wyskakuje z auta i NORMALNIE, z usmiechem na twarzy gawedze chwile z wuefista. - ta kobieta- barbra - gdyby przyjechala pod nasza wilanowska podstawowke - bylby chyba grupowy smiech, ludzie, mamy 21 wiek, miasto stołeczne (w klanie), masakra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Barbara jest bardzo sexi-kiedy sie znowu pojawi w Klanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniak to ale doopek-mial taka okazje dobrac sie do Barbary-nawet nie musialby sie starac-to ona sama by cos sprowokowala jakby sie zostal w tym pokoju-np. poszla by do lazienki pod prysznic i zawolala by jego, ze jest tam duzy pajak i sie boi-a wtedy w ramach podziekowania wzielaby jego przyrodzenie w swoje usta i na pewno jemu by bryknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczorajszy odcinek był beznadziejny..jak nie nudna Grażynka,to gruby minister i następna afera... i nuda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, na ten wątek nie da się wchodzić :O:O rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja nienawidzę takich lafirynd jak Marta. Znam kilka takich fałszywych pindzisk z prawdziwego życia. Pewne siebie, kręcące d****i, dążące do celu po trupach. Komu trzeba włażą w tyłek, a z innymi się nie liczą. Oby jak najmniej takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to wszystko przez Barbare. Ona to juz na tym forum ma wyrobioną opinie. Chociaz pewnie nie tylko tu . Ludzie tak piszą o niej , no ale to jest prawda, ten jej styl mowy, gestykulacji , jej tylko na jednym zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Barbara damesa z telenoweli wenezuelskiej, dokladnie. Koniak był bardzo niemiły, oschły dla Pawełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama z siebie zrobiła obiekt seksualny, ale nie wiem jak Wy, ale ja nie mam ochoty czytać obleśnych komentarzy jeszcze bardziej obleśnych gówniarzy z pryszczami którzy wchodzą tu tylko po to, żeby pofantazjować i poklikać swoimi lepkimi paluchami na temat tego obrzydliwego dla mnie pontona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara jest mega ponętna a to budzi zazdrość tutejszych bazyleuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga robi koniakowi awanture o Barbarę, a sama już nie pamięta jak się wp*****lała w małżeństwo. Koniak powinien zostawić Wigę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co robisz między tymi bazyleuszami koniobijco? idź trzepać na yt pod pontona, chyba że też się zaliczasz do bezyleuszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiga robi koniakowi awanture o Barbarę, a sama już nie pamięta jak się wp*****lała w małżeństwo. Koniak powinien zostawić Wigę." Oboje hipokryci do szpiku kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę w tym serialu każdy chyba jest hipokrytą, no może oprócz Poldka i jego matki (na razie :P ). A już rodzina Lubiczów to gniazdo żmij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nam się Leoś i Leosia nie zepsuli! Pani Leokadia to musi wysoką emeryturę mieć, skoro ją na dom stać - pewnie jej śp. mąż był jakąś ważną szychą. Bo Leoś jako nauczyciel to chyba niedużo zarabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani przesadny zachwyt Barbarą ani niechęc nie są dobre więc może po prostu niech se kobieta jest i gra w serialiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
"Wiga jest na mnie obrażona, bo nie wierzy, że nie spałem z Barbarą, a Barbara jest obrażona za to, że z nią nie spałem." Hahaha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożenka już zniecierpliwiona kiedy ślub Graży bo chce się szybko przeprowadzić, to jest nie na miejscu zachowanie a po 2 czy jej i Miłoszowi jest potrzebny dom? Dom to nie jest ciepłe mieszkanko, gdzie jedyny obowiązek to płacenie czynszu i sprzątanie. Chatę trzeba ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No biedny Koniak, laski się na niego obraziły! Hahahaha! :D Jaki On głupi jest! Mówi,że jest z Wigą i zależy mu na niej, a z drugiej strony mówi,że jak tak dalej pójdzie to przez Barbarę ten związek się skończy. Czyli Koniak hipokryta nie jest obojętny na jej wdzięki! Ja coś czuję, że On w końcu wyląduje w łóżku z Baśką. Wiga chyba nie do końca go pociąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie Barbary "czy pan się mnie boi?", też z******te! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ktoryms z kolejnych odcinków Botox strzeli focha na koniaka, bo on jej zarzuci ze niszczy jego zwiazek z Wiga. I ta bd chciała przepisac Pedra do innego klubu.... I dobrze mam nadzieje ze sie od niego odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ani przesadny zachwyt Barbarą ani niechęc nie są dobre więc może po prostu niech se kobieta jest i gra w serialiku " Nie czepiam się jej tylko rzygam jak czytam te komentarze napalonych gówniarzy :O:O Ja nie kumam o co kaman z tą Baśką, Paweł wręcz się jej boi. Jak rozwala związek, nie spiskuje przecież jak w latynoskiej telenoweli. Jak dla mnie to wygląda tak, że on stara się jej unikać bo boi się, że się jej nie oprze. Haha, jak napalony dwudziestoletni ogier :D jakieś to poryte jak dla mnie i nie na miejscu, stary chłop, stara baba, a zachowanie nastolatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza to jest ta Grażyna niby taka pobożna a jak przyszło co do czego to zaraz nogi przed Arkadiuszem i Leopoldem rozłożyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgłupsza to jesteś z taką opinią .Grażyna jest wolna i może robić co chce i z kim chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie bardzo może, skoro jest religijna to religia jej zabrania pewnych zachowań, a jak chce się tak zachowywać to nie powinna udawać bogobojnej, sama jesteś głupia jeśli nie rozumiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez Barbara leci na dr Lubicza az po kolanach leca jej soki. A widzieliscie wielki test o podatkach-tez Orman taka byla wdzieczna Stockingerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×