Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
A wiecie co ja wam powiem , wyczytałam w streszczeniach ze Paweł będzie rozmawiał z Barbara o tym, że chce ona popsuć relacje między nim a Wigą . A potem pani Basia postanowi przepisac synusia do innego klubu Judo. A to pewnie Pawełek sie obrazi na tatusia.... hehe . W koncu Paweł to pomału dostrzega . Jak dobrze bo tej sztucznej Mileckiej nie mogłam znieść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz niech jeszcze ten pieprzony Jaś przejrzy na oczy i pogoni szmatę :P Czyli nici z romansu Pawła z pontonem i koniobijcy nie obejrzą jej jakże seksownego ciała ulepionego zdolnymi rączkami chirurgów hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Barbara powinna za Jasia sie zabrac hehe . Wkoncu ona lubi rozbijac zwiazki wiec i ten z Ramona moglaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Barbara juz wprowadzała Jaska w świat seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, teraz znowu będzie robienie z Pawła świętego. Najpierw zdradzał chorą Kryśkę, a teraz wracamy do "poprzedniej" wersji koniaka. Co za debil pisze ten scenariusz?! Alicja szuka sukni ślubnej dla córki, która już dawno jest mężatką i ma dziecko? Chyba schizofrenik pisze scenariusz do klanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo miałam napisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 13: 12 popieram cię w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpię oglądać pontona ale chyba już wolałabym jego u boku Jaśka, jakkolwiek chory byłby to wątek, niż koszmarną Ramonę, ta dziewczyna jest dla mnie tak odpychająca, jej włosy, jej koszmarny głos, ta jakby opuchnięta twarz i oczy, nie mówiąc już oczywiście o jej szmatławej przeszłości, taki typowy materac, kojarzy mi się, że daje Jaśkowi kiedy tylko on chce obrzydliwe :O i jeszcze bez godności, każda normalna dziewczyna martwiłaby się, że powoduje konflikt między chłopakiem i rodzicami, a ona jeszcze na chama zamieszkała z Jaśkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W "Klanie" zagra Iwonka z "Barw szczęścia". Będzie koleżanką Ramony. I jeszcze jedna wiadomość. Ramony będzie bardzo dużo w serialu, aktorka praktycznie codziennie wstawia fotki z planu zdjęciowego. Nie macie wrażenia, że Ramona powoli staje się jedną z głównych postaci? Nawet zamieszkała na Sadybie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze w ciążę z Jaśkiem zajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu jaka światowa. Wszystkie opisy fotek po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie oglądam odkąd ta wiedźma wróciła i nie będę póki nie zniknie, może to lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragicznie ubierają Małgosię w Klanie czasami to już wygląda jak starsza pani a przecież to młoda dziewczyna, nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona ma mieć romans z Koniakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no romans Ramony z Koniakiem to juz jakas totalna patologia by była .... haha. Moze niech sie okaze że jakimś cudem córka Pawła i Wigi. Wiga np go okłamała ze ta jego córka umarła na białaczke bo tak na prawde Ramona jest jej wyrodną córką , ktora wychowywała się bez ojca, uciekła z domu zmieniła imię , wpadła w złe towarzystwo, zaadoptowała ja ta matka z Francji ,a Wiga sie potem jej wyrzekła i takie pierdu pierdu haha . Nie realne ale w klanie wszystko się może zdarzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by znaczyło, że już wcześniej zdradzał Krystynę - przecież Ramona jest dużo młodsza od Agnieszki i Oli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem to by znaczyło ze zdradził juz podczas ich małżeństwa . Oj tam Pawełek jeszcze młodszy . Nie no takich cudów to juz chyba nie wymysla haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogoś fantazja poniosła i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, niech jakiś specjalista od wizerunku powie Paschalskiej, żeby nie zachowywała się jak idiotka, kiedy się wypowiada! Śpiewa ładnie, ale jak już jest sobą i mówi to odpycha! Ma w sobie coś głupiego, irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu zaden specjalista nie pomoze...tak juz ma kobieta ta:D podobnie jak Bazienka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazienka chociaż wyglądem nadrabia, wygląda słodko, więc jest idiotką :P poza tym to młode jeszcze, no a Paschalska powinna już trochę umieć się zachować po tylu latach w show-biznesie. Oby tylko Ramona (imię jak z burdelu albo sex telefonu, pasuje idealnie) nie zdeprawowała Pawełka jak się za niego weźmie :P bogatszy niż Jasiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożena znowu baleronami świeciła w Tańcu z gwiazdami, rzyg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź człowieku do psychiatry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w piątek,to się będzie działo,jak w jednym pokoju z jednym,ale wygodnym łóżkiem,spędzą noc rodzice chłopców-karateków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrażam sobie, jak żenująco Orman zagrałaby sceny seksu :O jej sztuczne stękania i afektowany głosik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczna Orman i sztuczny Koniak! Byłoby tak jak z pocałunkiem glonojada z Wigą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednego nie kumam-ta co wyszła ze spiączki zakochała się w mężu jedynej koleżanki ,ktora się nią zajęła a teraz wychodzi na męczennicę?przecież to jest podstępna żmija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żmija bo się zakochała? :O chyba nie było to od niej zależne. Ta Julka bardzo przypomina mi Niklińską, taki sam typ urody i nawet sposób mówienia. Najeżdżacie na Miłosza, a całkiem ładnie wygląda, taki trochę w stylu Maślaka :P tylko jego wzrost wszystko psuje i trochę zbyt krępy jest, ale twarz ok jak dla mnie. Wątek Chwościka jest wg mnie zbyt dramatyczny jak na ten serialik i w zestawieniu z drętwą Olką, jak on to opowiadał, że całą rodzinę zabiją, brzmiało to bardzo nieprzekonująco, jakaś mafia zadaje się z takim gnojkiem :O ale dobrze jej powiedział, że co ona może. Z własnym stalkerem sobie nie poradziła (bo i jak?), a myśli, że zadzwoni na policję i już wszystko będzie ok. Nie pasuje taka lala z dobrego domu na kuratora i z takim charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niklinska jest duzo ladniejsza. julka ma cos wkurzajacego w twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×