Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Czemu ta Marta aż tak knuje przeciwko Agnieszce nie wiem gdzie jest początek tej historii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Elmuska: Skąd to wiesz? Przecież ani na stronie tvp (gdzie są streszczenia odcinków) ani na stronie Świata seriali o tym nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogladalam Klanu od dwoch tygodni-ale mam pytanie czy faktycznie koniak wyldauje w lozku z botoksiara w jakims hotelu? no to by byla niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsze streszczenia są na stronie telemagazynu. Streszczenie odcinka 2751, a w nim zdanie: "Sandra mówi Michałowi, że zostanie ojcem." Szykuje się ciekawy wątek z Agnieszką, jej sekretarką i Martą. Marta będzie próbowała z sekretarką Małgorzatą wkręcić Agnieszkę w lewe interesy, zarys wątku przypomina ten z Beatą i Marczyńskim sprzed kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
pamietacie te sekretare? czekasz na te jedna chwile... tralalala. wieeeelka milosc. To byl film jak sie zakochala w cyganie, jej jedyna chyba rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, Koniak nie wyląduje w łóżku z Baśką. Jak się zorientuje co się święci to zwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Michał co po jednym skoku w bok już tatuś, nie miał gdzie się spuścić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, jeszcze nie wiadomo, czy Sandra przypadkiem nie KŁAMIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekretarkę Agnieszki - Małgorzatę gra Karolina Rosińska znana z filmów "Uprowadzenie Agaty" czy "Poranek Kojota". Stanie się ona teraz dość ważną postacią, bo wraz z Martą będą oszukiwać Agnieszkę. Sandra może kłamać tym bardziej, że wcześniej po kłótni z Michałem wpadnie pod samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Michał po potworze z krypty znowu zdradził Zytę??? (nie oglądam tylko czytam Was)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście minę Baśki podczas sceny rozpaczy w doktorkiem? :D normalnie DREWNO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak okazuje wobec dziecka więcej uczuć niż Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No drewno :O chirurg co jej robił usta spartolił robotę bo czemu nie zrobił jej w górnej wardze łuku kupidyna? wygląda to dziwnie i brzydko. A Olka jakoś mniej ruda. i jej wieczny żakiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogli pokazać jak Pawełek i Pedro wpadają do potoku, a nie znowu tylko opowiedziany wypadek. :P Babara i Beata są tak samo nadopiekuńczymi matkami, najlepiej by zamknęły się w kloszu ze swoimi dziećmi na całe życie. Szkoda, że do niczego nie doszło między Baśką, a Pawłem. Z wypiekami na twarzy oglądałbym jak Wiga wyrywa włosy Basi. :D Najbardziej jednak podobała mi się dzisiejsza scena Oli z Norbertem. Czujecie, że między nimi jest chemia? Bo ja to czuję! Myślałem, że już dzisiaj pocałują się, ale jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mogli pokazać jak Pawełek i Pedro wpadają do potoku, a nie znowu tylko opowiedziany wypadek." Musieliby wtedy rzeczywiście kręcić nad jakimś potokiem, a chyba im się zwyczajnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Z wypiekami na twarzy oglądałbym jak Wiga wyrywa włosy Basi." A ja niespecjalnie: bójki Krystle i Alexis fajnie się oglądało, bo to były ładne kobiety i dobre aktorki, a te to nie dość że brzydkie, to jeszcze kiepsko grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks jak botoks, ale Koniak jaki sztuczny! Jak Krystynę zdradzał to oporów nie miał, a teraz jaki święty się zrobił! Myślałby kto! Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara za tym swoim synem to chyba nawet do kibelka chod******ońcu jeszcze niedawno woziła go w wózeczku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baska byla dzis nagrzana na koniaka i myslala, ze cos bedzie a ten d**ek uciekl-powinien ja bzykac przez cala noc-przeciez rozstawila by nogi przed nim bez zadnych oporow-bylo to widac jak koniak wychodzil z hotelowego pokoju-a ona taka zamyslona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była zła, bo cały plan naciągnięcia Pawła na małżeństwo-rozwód-alimenty wziął w łeb. A przecież w Meksyku poszło jak po maśle. Ciekawe, co wymyśli. Pewnie molestowanie i gwałt, a w konsekwencji wielomilionowe odszkodowanie za "straty moralne". Będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniak mógłby zrobić Basi minetke, potem ona by mu postawiła ustami a następnie on wziąłby ją na Hiszpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jak dziwnie ma nosek zoperowany,oczywiście Barbara.... Czubek nosa ma taki dziwny kształt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie stąd tych walikoników, niedobrze mi jak czytam te posty :O Paweł zachowuje się jakby się bał Baśki, jakby go zgwałcić miała albo bałby się, że sam nad sobą nie zapanuje, taki to kociak że hoho :O głupie to jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2015.04.15 Ciekawe skąd Baśka będzie wiedziała,że Koniak ma bliznę na udzie??! " Przecież byli razem na basenie. Tam zapewne widziała. "gość 2015.04.16 Po śmierci Ewy Lubiczowie - jako prawni opiekunowie Maćka - mieli prawo dysponować jej mieszkaniem; sprzedali to mieszkanie i to swoje, a za te pieniądze kupili to, w którym Grażyna TERAZ mieszka." Skąd w takim razie mają teraz dwa mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To drugie mieszkanie, na górze gdzie teraz mieszka Bożenka Ryśkowie odkupili od Czesi i Darka. I to wcale nie mieszkanie Maciusia. Jego jak ktoś już pisał zostało sprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt w tym serialu nie irytuje mnie bardziej, niż Jasiek. Rozkapryszony, zgryźliwy i napalony, chudy szczyl. Drugie miejsce przypada Ramonie. A trzecie Feliksowi. Nie znoszę wątków z tymi postaciami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina Ryśków zawsze miala więcej szczęścia niż rozumu i manna z nieba im spadała. Kiedyś Rychu wygrał samochód w telegrze i został taxi drajwerem. Jak wykupili to mieszkanie od Cześki, to też musieli dysponować niezłym sianem. No i później jeszcze ta wygrana w lotto i Graża milionerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek to by pasował na wnuka Jeremiasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też drażni Jasiek, ale na pierwszym miejscu mam ex aequo Ramonę i Baśkę, a raczej Orman, jest tragiczna, jak toto się może nazywać aktorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×