Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
do gościa z 22,26 można się zakochać ,ale to nie usprawiedliwia brania się za męża koleżanki,która tyle dla niej zrobiła.Zakochać się można w brzydkiej kobiecie i jej piżamce,nigdy zakochany nie byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w Widze bez piżamki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w Widze bez piżamki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka z Bożenki psycholożka się zrobiła...pierwsze na siłę organizowała spotkania z Julką,a teraz to nawet umie odczytać jej mimikę i zachowanie,sądząc,że to jeszcze nie koniec uczucia i spotkań z tą chorą dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak niby Julka brała się za Miłosza? Wiem, że miłość jest ślepa, ale czy Paweł jest zakochany?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakoś tej miłości Pawła do Wigi nie widzę! Stary po prostu ma ochotę na seks, nawet rano ją napastuje!! Nie mam nic przeciwko uprawianiu seksu w dojrzałym wieku, ale Paweł zachowuje się jak napaleniec! Obleśne to jest po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawel Lubicz poprostu potrzebuje goracego lozka-a takie zapewni jemu Barbara a nie sztywna Wiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paschalska nagra płytę na swoje 30 urodziny hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odcinek 2480-Barbara zaszla w ciaze, podczas pobytu z Pawlem nad Solina-wsypala jemu do herbaty tabletke g****u-doszlo do aktu.Pawel zupelnie nic nie wiedzial, zwierza sie Tadeuszowi, ze cos nie cos pamieta i przypomina sobie naga Barbare-gdyz jako chirurg plastyczny sprawdzil biust czy jest dobrze zrobiony, a potem vagine i przypomnial sobie, ze kopulowal Barbare na pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żałosne, że scenarzyści i tutejsi dyskutanci kontakty międzyludzkie widzą tylko z perspektywy rozporka. Żadnej przyjaźni, normalnych kontaktów międzyludzkich, tylko od razu łóżko. Pośpieszny ślub G. i L. to żenada. Dodatkowo natychmiastowe wyrzucenie starszej pani z mieszkania, aby dogodzić parze wyrostków-niedojdów, aby mieli gdzie zrobić dziecko w prezencie dla rodziców. Czy nikt nie rozumie, że nie przesadza się starych drzew? Chyba, że scenarzyści chcą się pozbyć p.Leokadii, i zrobią to tam, gdzie ją wprowadzili, czyli na cmentarzu. No to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helou, Leokadia sama to zaproponowała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało realne z tą zamianą mieszkań:D tak od razu hop siup Leopold z matką zaufali Grażynce i jej pociechom? I gdzie się Leopold zmieści w tym mieszkanku Graży? pewnie cudem wiankiem jakiś nowy pokój się objawi:D a starsza pani też jakby z choinki sie urwała...jakoś nie chce mi się wierzyć ze w podskokach wyprowadza się duzego wygodnego domu do jakiegoś pokoiku z kuchnią na któryms tam pietrze w centrum wawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graża będzie opiekować się rozwydrzonym Maćkiem, będzie znosić teściową, która pewnie szybko przestanie być miła, a dodatkowo zaraz będzie wymagała opieki, a Leopold też może niedługo już nie być w pełni sprawny (chyba że tylko wygląda tak staro), niezła perspektywa. A Bożena i Miłosz będą mieszkać w takim dużym domu, śmieszne, pewnie nawet nie poradzą sobie ze sprzątaniem i nawet mamy nie będzie za ścianą :P Nie wiem po co byłby im dzieciak w ich sytuacji, gdy nie skończyli studiów i nie mają stałej pracy i nawet nie miałby za bardzo kto im pomóc przy dziecku, chyba że matka Leopolda. Mnie dziwi, że Paweł jest taki napalony, nigdy taki nie był, a teraz na starość? Przecież ochota na seks mija z wiekiem, a skoro mu nie stanął, to i ochota powinna być mniejsza...? Chyba że ja się nie znam. Jeszcze rozumiem, jakby napalał się na Baśkę, ale starą i męską Wigę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kto bedzie utrzymywał ten dom? Poldek z Grażą? Bozenka z Miłoszem jeszcze studiuja...z prac dorywczych oboje za duzo nie wyciagnal a utrzymanie domu to nie czynsz za kawalerke:D kto mieszka w domu jednorodzinnym to wie i się Bozenka urobi po pachy ja bedzie musiala to wszystko ogarnac...ale pewnie jakism cudem znajdzie sie jakas pani sprzatajaca:D ewentualnie matke Milosza im tam wcisna... i w szpilkach po parkiecie sie nie biega Bozenko :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ochota na seks z wiekiem nie mija...mozliwosci maleja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna, Maciek i Kasia powinni zamieszkać z Leopoldem i jego mamą w tym domu, a swoje mieszkanie Grażyna powinna dać do wynajęcia, chociaż na kilka lat. To po Czesi i Darku, gdzie mieszkają teraz Bożena i Miłosz, jest chyba mniejsze? To ewentualnie za kilka lat (gdyby im się rzeczywiście rodzina powiększyła) zamieniliby się na mieszkania z Kasią, która między czasie zdąży się usamodzielnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie mija jak mija :P A już najgłupszy jest pomysł żeby Poldek wprowadził się do Graży, przecież tam jest ciasno :O Oni wszyscy powinni wreszcie w domu zamieszkać, komfortowo, racja, mieszkanie wynająć, a potem Kasia miałaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł w takiej napalonej wersji jest obleśny! A jeszcze ta piżama, o matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie, w którym są B.iD. jest własnością Maciusia. To jego matka umierając powierzyła je Grażynie, o ile zapewni opiekę Maćkowi. Czesia i Darek mieszkali tam "na krzywy ryj". Jeśli teraz Sąd ustali innego prawnego opiekuna dla Maćka, to lokatorzy/ czyli p.Leokadia/ idą na zieloną trawkę. Leopold po ślubie stanie się prawnie zobowiązany do dożywotniej opieki nad dziećmi i wychowankami Grażyny. Czyli, Grażyna zyskuje wspólnika do wydatków, a Leopold zyskuje g...o, a jego matka traci dom. Taki to "miłosny" interes. Nawiasem mówiąc, Grażyna po ślubie wylatuje z klanu Lubiczów, bo to Rysio był z rodziny. Lubiczówna, to będzie jej córka. Reszta, to obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jej daje bycie w klanie Lubiczów? :D Leopold zyskuj***ardzo dużo: rodzinę (zwłaszcza że nigdy nie miał), towarzystwo na stare lata, opiekę dla matki i później dla siebie, oczywiście teoretycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Leopold nie jest starym kawalerem tylko rozwodnikiem. I ma córkę jak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, no ja nie wiem, ktoś tu wcześniej pisał, że jest starym kawalerem, a nie oglądam tak dokładnie. Ale to niewiele zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki która jest w podobnym wieku.Ten klan glupszy juz być nie może a najbardziej wkurza mnie Zyta co za panisko z niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leopold jest wdowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mieszkanie, w którym są B.iD. jest własnością Maciusia. To jego matka umierając powierzyła je Grażynie, o ile zapewni opiekę Maćkowi. " Mieszkanie po śp. Ewie Kowalik zostało przez Lubiczów SPRZEDANE. Oni i ona mieszkali blisko siebie i mieli wszyscy malutkie mieszkanka. Po śmierci Ewy Lubiczowie - jako prawni opiekunowie Maćka - mieli prawo dysponować jej mieszkaniem; sprzedali to mieszkanie i to swoje, a za te pieniądze kupili to, w którym Grażyna TERAZ mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochać namiętnie można do starości a brać sie za kogoś nie oznacza dosłownie-wziąć w ręce złoślwy człowieeku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Lubicz jest aseksualny. Dobrali się z tą Jadwigą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Uwaga, spoiler: Sandra zajdzie w ciążę z Michałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.14 zgadzam się Ale Baśka moim zdaniem też jest aseksualna. Nie wiem, może facetom to się podoba, ale ja bym się wręcz takiej osoby brzydziła, pocałować te ulepione usta, ble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baska powoduje erekcje u mlodych mezczyzn ale i u starszych tez to taka MILF-usteczka ma cudowne do obciagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×