Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem czy wkurzającego, ale wygląda jeszcze jak dzieciak, może przez tę okrągłą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorka grająca Julię Nowikównę nazywa się Katarzyna Ucherska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy Barbara bedzie sie dobierala do dr Lubicza? ona lubi zdobywac facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Klanie Ucherska może gra średnio,ale w Na dobre i na złe była rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara dosypie dr Lubiczowi viagre do herbaty gdy on bedzie w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka ma dziwne oczy jakby soczewki nosiła albo jakby miała jakąś alergię i zakrapiała oczy, ma rozszerzone źrenice hmm widzieliście to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wpatruję się jej w oczy :P może ćpa :P to by tłumaczyło jej dziwaczne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W Klanie Ucherska może gra średnio,ale w Na dobre i na złe była rewelacyjna. " Zgadzam się! Tam Kasia zagrała świetnie! Była scena łóżkowa Pawła z Wigą? Bo oprócz sceny gdy mu "nie stanął" (swoją drogą, co za żenująca scena) nic innego nie mogę sobie przypomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrzechotka
A mnie powalił wczorajszy tekst jęczyd**y, że zabierze Julkę jak najdalej od Miłosza. Zabrzmiało to jak gdyby był seryjnym mordercą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą jakieś akcje z Wigą u Koniaka chyba w środę i czw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A mnie powalił wczorajszy tekst jęczyd**y, że zabierze Julkę jak najdalej od Miłosza. Zabrzmiało to jak gdyby był seryjnym mordercą" Ale dziś za to mądrze do córki powiedział: "Rozumiem że nie jest ci łatwo, ale spróbuj też zrozumieć innych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w którym odcinku była scena że mu nie stanął? :D musze to zobaczyć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już miałam nadzieję, że Arkadiusz obrazi się na Grażynkę za to że Julka chciała się targnąć (nawiasem mówiąc dziesięcioma tabletkami haha) przez Miłosza. Ma dziewczyna problemy emocjonalne nie da się ukryć ale jaka w tym wina Miłosza??? Ona po tej śpiączce to powinna się z Kasią zakumplować a nie z mężatą Bożenką. Dziś padłam jak Miłosz się wynurzył, że lepiej jest się nie wyprowadzać bo w razie dziecka Grażynka im pomoże. Jak ja nie cierpię takich pasożytów. Nie jesteś gotowy na dziecko to go nie miej proste. A nie jeszcze zalążka nie ma a oni już niani szukają. Teraz się wyprowadzą i pewnie Heniutkę na służkę przygarną, albo tą biologiczną Bożeny. Zyta bez komentarza Ciekawe czym jutro Elżbieta będzie taka przerażona? Wejdzie bez pukania do pokoju grzącego się Jasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za pare odcinków Paweł będzie miał pretensje do Barbary, że próbuje zepsuć relacje miedzy nim a Wigą. Niby sypiają ze sobą ale mogli by to w końcu pokazać w serialu, a nie powiedzą sobie kilka słów ewentualnie sie pocałują i koniec filmu . A na drugi odcinek juz wstają z łóżka. W koncu by pokazali jak Paweł idzie faktycznie do tego łóżka.../ a co do odcinka gdzie Paweł zaniemógł to odc. 2718 . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałuję, że nie wyszedł romans Julki i Miłosza , Bożenka ma takie bezproblemowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na miejscu Bożeny to bym tę żmije tak opier.. że by laczki pogubiła biegnąc do tatusia-dziadziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no błagam, scen seksu Wigi i Koniaka to nie zniosę! Będą niesmaczne jak te ich ostatnie próbby, kiedy Koniak zaniemógł! W tej beżowej czy brązowej piżamie wygląda tak aseksualne, że fuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za co Bożena ma opieprzyć Julkę? Nie jej wina, że się zakochała, jeny, żadna z was tu nie była zakochana? To się samo dzieje :O "Nie jesteś gotowy na dziecko to go nie miej proste." Tylko że niestety zdarzają się jeszcze wpadki, to co, jak nie jest gotowy, to ma nie sypiać z własną żoną? Może nie wiesz, ale nie ma stuprocentowego zabezpieczenia, jak ja kocham takie teksty :D też nie widziałam odcinka jak Pawłowi nie stanął, ale nie wiem, czy chcę to widzieć :P oni są dla mnie oboje odpychający, a jeszcze sceny seksu? nieee. i nie dziwię się, że mu nie stanął, sorry, ale Wiga bez ubrania musi wyglądać okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na widok Barbary to napewno jemu stanie-Basia ma takie usta, ze kazdemu a nawet impotentowi stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciekawe czym jutro Elżbieta będzie taka przerażona? Wejdzie bez pukania do pokoju grzącego się Jasia?" Hahahahaha! To by była dopiero jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Barbara jak zrobi dobrze ustami koniakowi,to od razu jemu stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd Baśka będzie wiedziała,że Koniak ma bliznę na udzie??! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego Jasiek z Ramoną mieszkają na Sadybie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśka ma obleśne usta jak glonojad, a jakby loda robiła to by jej cała morda popękała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś szybko się skończył francuski sen Ramony, znowu ją mamusia wystawiła d... do wiatru, a miało być tak pięknie - nauka języka, studia w Paryżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i brak jej w serialu :P to byłoby piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już myślałam,że mamusia jej posadę w domu uciech załatwiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko że niestety zdarzają się jeszcze wpadki, to co, jak nie jest gotowy, to ma nie sypiać z własną żoną? Może nie wiesz, ale nie ma stuprocentowego zabezpieczenia, jak ja kocham takie teksty" A ja kocham takie czepialstwo. Bożena nie zaliczyła wpadki. Więcej nawet planują dziecko ale od razu z góry zakładają podrzucanie dziecka Grażynce. Z żoną niech śpi ile chce ale niech bierze odpowiedzialność za to co robi a nie szuka służby jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam że ktoś to w końcu wyciągnie że minister przebierał się przy Agnieszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×