Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysieck

Moja żona jest prostytutką

Polecane posty

Anitex chętnie bym udostępnił ale żonie mogłoby zabraknąć i kryzys małżeński gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
ja nie mam opisow obrazkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
ale teraz tak pomyslałam,może faktycznie kilku panów by sie poswięciło dla mnie na maseczke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś palant podszywa się pod anitex, ale zaraz koniec. Zaczernia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co jest najśmieszniejsze w tym wszystkim. To, że moja zona jest równiez bardzo tolerancyjna i nie ma nic przeciwko temu abym uprawiał seks z innymi kobietami a mimo to nigdy nie byłem z inna kobieta niz ona chociaz mogłem. Po prostu ona w zupełności mi wystarcza i nie ciągnie mnie do innych. Nie wiem czy to normalne bo podobno jako facet powinienem byc poligamiczny ale tak juz mam. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do...... prowokacja ale co tam.........he he he ale się ubawiłam..twoje wypowiedzi na temat prostytucji mam ...w...Przykro mi, że jesteś potwórem:(. Ty hałaśliwa egocentryczko, niestrudzona hulako !!!. W głębi duszy bardzo cierpisz że po tobie jadę,wkoncu jesteś nikim:( No może trochy rozerotyzowana, zawadiacka, obiecująca złote góry sobie:) widzę że jesteś neurastenicznie żądna przygód na \"kafeterii\", przestań wymyślać sobie rozrywki cudzym kosztem:( (kosztem prostytutek).Pewnie sie od rana wystroiłaś jak Dudek,i co i nici???? .Jestem lepsza he he he Twój egoizm pozwala mi używać wszystkich i wszystkieg, bo jesteś kupą:). Prowokujesz tu innych i wydaje ci sie..mi nie dasz rady:) usuwając się na bok przyglądasz się jak rozpędzeni wpadają w przepaść, tak ci sie tylko wydaje....Ty efektowny nieuku, szokują mnie paradoksalnymi opiniami, początkowo ogłupiając nawet inteligentne osoby, jak ja:). . Twoje życie lafiryndo to samo zaczynanie różnych idiotycznych afer. Myslisz że jesteś wielkim erotomanem - psychologiem.???? Dzięki chorobliwemu libido sprawiasz wrażenie dobrej debilki:). Mam nadzieje że łysiejesz paskudnie, a wyjątki potwierdzają regułę. Sio od prostytutek !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulunamoście
Ty to masz dylematy :o Krzysieckk Ciekawe jak dlugo wytrzymacie w tej zmowie milzenia, chociaz moze dlugo, bo ja tak zylam 10lat, tylko klamalam, zeby zarobic pieniadze, ktore nie starczaly na samodzielne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulunamoście
No i co z HPV? Przecież tym wirusem można się zarazić nawet gdy uzywa się prezerwatywy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulunamoście
Nie pracowałam w branzy, w ktorej pracuje Twoja żona. Miałam umiejętności a nie miałam papierka i kłamałam, że papierek mam i ze kończę odpowiednie studia. Teraz liczą się umiejętności, kiedyś chyba liczyl się bardziej papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne i anita i atina. Anita bardzo mi sie podoba. Brzmi tak jakby to powiedziec seksownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory zle napisalam twoj nick,a wszystko mi sie juz miesza od teg klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo,moj maz tez tak twierdzi .Najpierw zakochal sie w moim glosie,potem w inieniu, a potem we mnie calej i tak mu zostalo.hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żeby ktoś Atiny z Ateneczką nie zmylił. Cholera, przez to forum żarcie mi się na patelni spaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się z toba rozmawia. Mam nadzieję, że zona nie będzie zazdrosna :) Podziwiam twoje podejście do ludzi pełne ciepła, zrozumienia i tolerancji. wiadomo, że ani ja ani zona nie jestesmy aniołami ale nie skreslasz nas tylk dlatego, że zona jest prostytutka a ja jej mężmne, który to toleruje. Wiesz anitko mam do ciebie prywatne pytanie czy wyobrażasz sobie, że mogłabyś byc prostytutka czy to jednak zawód nie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie zakochal się a teraz zaniedbuje kobietę. Oj nieładnie panie męzu anitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez facet
krzysieckk i z czego ty idioto sie cieszysz,ze wszyscy twa zone przelatują.Oj,żal mi waszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he Ateneczka przeczytałam wszystkie Twoje wypowiedzi, i muszę przyznać iż do tej pory myślałam że w tym zawodzie pracują kobiety bez wykształcenia, bez przyszłośći:( sposób w jaki się wyrażasz , może i nie należy do grzecznych ale nie dziwie Ci się, skoro niektóre sobie na to pozwalają , to dla czego byś miała wyrażać się do nich przyzwoicie??? :)Nic nie mam do dziewczyn zarabiających w ten sposób. No i nie zle dowalasz zarozumiałym, tak trzymać:) Pozdro dla Ateneczki za odwagę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez facet
ja tez nie mam nic do prostytutek ,ale pomyślcie o dzieciach,o ich przyszłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez facet
ateneczka zestrarzejesz sie szybko i zaden facet nawet za darmo cie nie zechce,zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×