Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysieck

Moja żona jest prostytutką

Polecane posty

do anitex111, Ayu 29 czy Wy wiecie dokładnie czego tak bronicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie wiem, bo nie korzystałem z usług. Może kiedyś, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne
krzysiek1.nie uda wam sie dlugo trzymac dzieci z daleka .dowedza sie na pewno co mamusia robi a nawet jak zaprzestanie tego robic to i tak wyjdzie na jaw ,ze była dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci odpowiem tak kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem :) poza tym to jest b.b.b. off topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayu mam do ciebie pytanie. Piszesz, że oni nie robia nikomu krzywdy. Wyobraź więc sobie sytuację, że 50 letni ojciec współzyje seksualnie z 20 letnią córką za jej pełnym przyzwoleniem. Tu tez nikogo teoretycznie nie krzywdzi ale czy uważasz to za normalne. Druga sytuacja piszesz, że jestes przeciwko pedofilii ale jeżeli trzynastolatka sypia z własnej woli z 50-latkiem to jest to pedofilia czy nie. Inna sprawa zoofilia. Jesli kobiety chce współzyć z psem to przeciez idąc twoim tokiem myslenia jej prywatna sprawa przeciez nikogo nie krzywdzi. Wydaje mi się, że to nie do końca jest tak, że jeśli bezpośrednio kogos nie krzywdzimy to jest to cos normalnego i pozytywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, przepraszam, trochę nie przemyślana wypowiedź ostatnia, poprawię się: Tak, wiem dokładnie czego bronię. Bronię wolności i prawa każdego do jego własnego życia i przekonań. Każdy decyduje ssam za siebie i ma prawo żyć obok nas, tak samo prostytutka, jak homo, czy murzyn, czy facet z zielonymi włosami, gruby, chudy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes
jednym slowem WOLNY KRAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne
krzysiek1 jezeli Twoje dzieci pojda w slady matki to owszem,zrozumieja postepowanie matki i Twoje ,ale jezeli beda"normalnymi" ludźmi to watpie aby kiedykolwiek zrozumiały i wybaczyły Wam tego co robiliscie.Powtarzam,w dzisiejszych czasach jest mbostwo zajec aby zarobic na utrzymanie,wiec nie mozna dzieciom podac najwazniejszego niby argumentu"brak pracy,brak pieniedzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja ale co tam
Z wypowiedzi ateneczki: "predylekcjach niekoniecznie heteroseksualnych"; "galwaniczna żaba"; " dziecko to ma gorzej niż nieszczęśni bohaterowie Dickensa" Ciekawe, kolejna dziwka, który myśli, że jak pobije rekord ilości trudnych słów oraz odwołań do literatury w jednym zdaniu, to wyjdzie na intelektualistkę. Pierwsza była catsumi na swoim topicu. One panicznie boją się stereotypu tępej kurwy, która prócz swego ciała nie ma nic do zaoferowania. Więc rozpaczliwie starają się popisać elokwencją, nie wiedząc, że wypowiedzi tego typu cechują PSEUDOinteligentów. Treść prawdziwie inteligentną cechuje prostota :) Ateneczka, zapomniałaś jeszcze o "et cetera" i "Hannibal ante portas" ;) :D Jak nie wiesz, o co chodzi, zajrzyj na topic swojej koleżanki po fachu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1
Okropne moja zona pracuje w ten sposób już 5 lat i jakoś nikt się nie dowiedział. wiem, że ryzyko wpadki istnieje ale jednak duże miasto daje dużą anonimowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajesz mi przykłady skrajnych, zboczonych dewiacji, niedopuszczalnych/ Kurcze, jak się nazywa, kiedy ktoś w rodzinie się bzyka... zapomniałem tego wyrazu... w każdym razie prowadzi to do patologii genetycznych w przypadku potomstwa Co do pedofilii już się wypowiadałem wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nie wiesz.... czy wiesz jaki odsetek prostytutek żyje tak jak twierdzi atenka czy żona Autora? Jak żyją inne? Dlaczego tyle prostytutek (luksusowych!) gnie z przedawkowania narkotyków, przepicia itp? Nie zastanawiało Cię to nigdy? Czy to napewno wszystko prawda? \"Lubię seks i pieniądze, moi klienci są zawsze czyściutcy, zawsze ich wybieram, jest fajnie\" itp? Jest taka fajna piosenka T.Love ja ten temat. \"jest super jest super więc o co ci chodzi\". Znasz może? Naprawdę prostytutki są szczęśliwe? Wątpię... Choć może żona Autora jest, bo jak napisałam do tego przypadku mam mieszane uczucia, bo WIDZĘ ten spokój, choć nie wiem, na ile jest trwały (i przed tym przestrzegam) Tyle moich morałów pora odwiedzić świat pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne
krzysiek1 jestes tego na 100%pewny,ze nikt ne wie co Twoja zona robi??? a mnie sie wydaje,ze niejedna osoba juz o tym wie,tylko czekac az sie rozniesie wiesc o tym co robi Twoja małzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, fajnie się gada, choć to walka z wiatrakami. Myślę, że jeszcze parę pokoleń musi wymrzeć w Kaczo-mohero-ciemnogrodzie i tyle. Będę spadał, bo jeszcze śniadania nie zjadłem. Za jakiś czas się pojawię. Pozdro Dirisha, Anitex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne
krzysiek1 zadam Ci pytanie,moze juz o tym pisałes a,le nie zwrociłam na to uwagi.Więc zapytam,dlaczego TYwoja zona od 5 lat zajmuje sie prostytucja? Dlaczego Ty sie na to godzisz?Czyzby zona nie mogła niegdzie,dosłownie nigdzie znaleźć dobrze płatnej pracy?Głodowaliscie jak pracowała w biurze i jak Ty takze gdzies pracowałes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze moment świat poczeka:P Ayu dlaczego nazywasz przykłady marecky\'ego niedopuszczlnymi? -kazirodztowo niesie ryzyko powikłań -seks z wieloma partnerami ryzyko chorób genetycznych Dla Ciebie niedopuszczalna jest pedofilia dla kogoś życie z żoną prostytutką i dziatkami. Ot, różnice międzyleudzkie. Nie bulwersuj się na niektórych, że ich nerwy ponoszą:) bo to sięzwyczajnie w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes
krzysiek 1 - jezeli Ci to nie przeszkadza to mi tym bardziej ......- a moze jestesmy szwagrami .......- w jakim miescie pracuje twoja zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1
Dla ciebie skrajnych, zboczonych a dla innych normalnych. Zauważ, że teoretycznie rzecz biorąc oni nikogo nie krzywdzą podobnie jak prostytutka. dla kogo innego z kolei dewiacją będzie sprzedawanie własnej żony jak robi to Krzysiek. Piszesz o patologiach genetycznych ale te patologie wcale nie sa regułą poza tym seks nie musi prowadzić do posiadania dzieci. No więc 50-letni ojciec współzyje z 20 letnia córką i obojgu to odpowiada. Krzywdza kogos czy nie a jesli nie krzywdza to jest to ok tak jak w przypadku Krzyśka i jego żony czyż nie? A czy 12 albo 13 latka uprawiająca z własnej woli seks z 50 latkiem krzywdzi kogoś albo czy ten 50 latek ja krzywdzi skoroona sama tego chce? To nie sa teoretyczne przypadki tylko takie zdarzaja się w zyciu. W TVN pokazywali kiedys reportaż z Dzierżoniowa gdzie siostra żyła z własnym bratem i mieli dziecko. Oczywiście miejscowa społecznośc była zbulwersowana ale własciwie dlaczego. Przeciez nikogo nie krzywdzili a ich dziecko było zupełnie zdrowe. Sam widzisz Ayu do jakich paradoksów może prowadzić za daleko posunięta tolerancja i relatywizm moralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaajga
ale mi afera - dla mnei zawod jak kazdy - tylko psychike trzeba miec silna i jesli to nei prowokacja, to oboje ja macie nei mialabym najmneijszego problemu jakby moja koezanka,s asiadka czy ktokolwiek byl priostytutka/prostytutem ;) - sweici niejebliwi - sorry - za wyrazenie powinni najpierw popatrzec na siebei nei bronie siebie, w arzie jakby ktos myslal, ze tez sie prostytuuje ... po prostu daje wolnsoc ludziom i uwazam ze Poska jest wciaz daleko za Murzynami w swoich pogladach ...szkoda 🖐️ Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież sex jest fajny, może gdybym był kobietą i nie byłoby HIV, to sam bym został Exclusive Call Girl, kto wie. Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne
krzysiek1 daj namiary na swoja zonke ,bo moj facert ma ochote na trojkacik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayu 29 nie iwem jak Ty seks uprawiasz, ale robiłeś to z byle kim i byle gdzie, bez uczucia i mechanicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne
krzysiek1 prosze!odpowiedz mi na pytanie czy do 5 letniego uprawiania przez Twoja zone prostytucji zmusił Was głod,brak jakiejkolwiek pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes
okropne - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był oczywiście mój post Dla ciebie skrajnych, zboczonych a dla innych normalnych. Zauważ, że teoretycznie rzecz biorąc oni nikogo nie krzywdzą podobnie jak prostytutka. dla kogo innego z kolei dewiacją będzie sprzedawanie własnej żony jak robi to Krzysiek. Piszesz o patologiach genetycznych ale te patologie wcale nie sa regułą poza tym seks nie musi prowadzić do posiadania dzieci. No więc 50-letni ojciec współzyje z 20 letnia córką i obojgu to odpowiada. Krzywdza kogos czy nie a jesli nie krzywdza to jest to ok tak jak w przypadku Krzyśka i jego żony czyż nie? A czy 12 albo 13 latka uprawiająca z własnej woli seks z 50 latkiem krzywdzi kogoś albo czy ten 50 latek ja krzywdzi skoroona sama tego chce? To nie sa teoretyczne przypadki tylko takie zdarzaja się w zyciu. W TVN pokazywali kiedys reportaż z Dzierżoniowa gdzie siostra żyła z własnym bratem i mieli dziecko. Oczywiście miejscowa społecznośc była zbulwersowana ale własciwie dlaczego. Przeciez nikogo nie krzywdzili a ich dziecko było zupełnie zdrowe. Sam widzisz Ayu do jakich paradoksów może prowadzić za daleko posunięta tolerancja i relatywizm moralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×