Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysieck

Moja żona jest prostytutką

Polecane posty

Gość BAA
Do autora posta Nadal jesteś z żoną?, i tolerujesz jej prace? wyżaliłeś się już? dawno nie skomentowałeś żadnej wypowiedzi, a ciekaw jestem finału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia 007
Jesteście pojebani żenić się z prostytukami to szmaty nie mające uczuć. Ale to wasza spawa ale możecie wierzyć lub nie nigdy z nimi nie będziecie szczęśliwi. Robi mi się nie dobrze jak czytam wasze porty. Jesteście żałośni. Nie mam normalnych dziewczyn z którymi można założyć rodzinę przynajmiej nie mają zjebanego życiorysu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krzysieck
A ile ona bierze od ciebie za jeden numerek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisu
Ech chłopie... czy ty masz przysłowiowe JAJA?? ... brak mi słów ... nie wiem co napisac :/ jakiś 50 letni chłop pcha w jej dupsko fiuta potem ona musi zjeść sperme a potem przychodzi do domu i co? Kochanie daj KISSa ... a język cały od spermy no ludzie kochani skad sie wy urwaliście :/ Ma być chłop i baba ... chłop daje swojego tylko babie a baba swojemu chłopowi ... zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek____z _marek
gratulacje takiej zony, masz sex kiedy chcesz,super :-) ALE JA WOLE BY MOJA ZONA BYLA TYLKO MOJA; szkoda komentowac, bo mozna miec na ten temat rozne opinie,ale ja wiem zona ma cie za nianke do dzieci,hee ciekawe kiedy cie zmieni na inny model, noo chyba ze jje nikt nie chce, umie tylko na pokaz dac dupci, sa i takie,ale to juz wasz klopot:-) RODZINKA ; DLA MNIE TO JA BYM NIE BYL Z TAKIM MEZEM;!! JAKOS MI TOALFONSEM PACHNIE; ZYJESZ Z JJE DUPY; WSTYD; czym tu sie chwalic, niezaradny zyciowo ejstes, inny afcet by zarobil na zone,i dzieci ;:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 521
etam nikt by go wcale nie potępiał tylko uznaliby go za frajera, który pozwala dymać innym facetom swoją żonę i najwyżej z politowaniem byłby traktowany, ale żeby od razu potępienie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dostac sie do pracy
bezpiecznie? do agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczepic sie w agencji?
jak dostac sie do pracy w agecji? bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO PATOLOGIA ZONA W AGENCJI ZWYKLA KURWA A RODZINIE WMAWIAJA ZE W BIORZE PRACUJE CO BRAK WAM ODWAGI POWIEDZIEC ZE JEST KURWA BO JEDNAK JEST TO PATOLOGIA I MAZ JAK NATO SIE GODZI TO NIEJEST NORMALNY PSYCHICZNIE TO SMIEC A NIE FACET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolafi
szukam kolezanki do pracy w uk zarobki wieksze niz w polsce,kulturalni klienci,komfortowe warunki pracy,bezpieczenstwo nigdy nie jestes sama fiolafi@ymail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrti
bzykalem kiedys prostytutke i to za darmo a jej facet wydzwanial do mnie jak glupi tylko gwizdnolem i juz byla u mnie poprostu lubila sie ze mna rznoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esnna eXTRA
ja piernicze ale zjebany temat, gość nie ma już o czym pisać? pewnie jakiś małolat - sądząc po stylu wypowieddzi języku i temacie. a jeśli to prawda... no ja nie wyobrażam sobie życia z osobą która obciąga i daje dupy, i jako przystawki do posiłków łyka spermę jakichś młodych bogatych byczków albo starych leciwych dziadów którzu urządzają sobie z nią orgie w stylu na dwa baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjddskjk
do esenna xtra...gdybys miala kretynko pojecie o tym fachu to bys glupot nie pier..lila,bo kazda szanujaca sie kurwa,dbajaca o zdrowie nie ma bezposredniego kontaktu ze sperma...tylko kamikaze nie uzywaja zabezpieczen w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksnzkbds
jjddskjk a nie wiesz ,ze w tym zawodzie liczy sie kasa,wiec wszystko prostytutka zrobi,nawet nałyka sie spermy jak jej zapłacisz. Wszystko ma swą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexiv
mam wrażenie że większość typów, którzy tutaj drą mordy na założyciela tematu, skrycie marzy o tym żeby stanąć z kurwą na ślubnym kobiercu i zwyczajnie nie może się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek1
A moja nie jest i nigdy nie będzie.Nie będzie miała powodu do tego,żeby nią być.Ja jej tak dam,że nie pomyśli o innym sposobie dogadzania sobie ;w związku,czy też za pieniądze Dlatego nam jest tak dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawienio
Dla mnie to jest totalna patologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prostytutka_i_zona
Fajną masz żonę w dobie środków antykoncepcyjnych można się cieszyć różnymi uciechami życia i uprawiać różne zawody nawet zostać prostytutką, przyjemne z pożytecznym. Przecież to nic takiego jak obcy facet zostawi spermę w twojej partnerce. Pomijając fakt psychologiczny bo są tacy którym to całkowicie nie przeszkadza. Inni faceci posuwają twoją kobietę. Jednak wiemy że wśród poligamistów najczęściej dochodzi do zakażenia chorobami wenerycznymi a pandemia HIV króluje obecnie, każdego dnia przybywa nosicieli którzy sieją choróbsko dalej. Przebadaj się już dziś i ocal swoje życie. http://www.aids.gov.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wszystko jest OK to czemu piszesz o tym na forum a nie rozmawiasz ze swoją matką? Dlaczego twoje dzieci nic o tym nie wiedzą? Czyżby twoja najbliższa rodzina to byli ci "oni" pruderyjne społeczeństwo. Słyszałem że faceci mają dzisiaj niezłe wzięcie może ty też zaczniesz dawać d**y. Dochody się podwoją. Masz córkę............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej idz dawac ty d**y facetom wtedy bedziecie zyc na jeszcze lepszym poziomie a jezeli masz dwie male corki to wyslij je aby dawaly d**y pedofilom dopiero wtedy bedziecie perfekcyjna rodzina i na Bank milionerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty krzys to napewno nie pracujesz, tylko liczysz kase ,zona spelnia sie i zawodowo i sexsualnie, to i dzieci niech ida ta droga ,za niedlugo bedziesz alfonsem milionerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, jaki debil z tego autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj kontakt dla zony oczywiście nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamu z Wawyść
Wzięliśmy kredyt we Frankach . Pomimo ,że dobrze zarabiamy oboje to koszty nas przerosły . Mamy dwoje dzieci i dodatkowo samochód w leasingu. Żona została luksusową kochanką . Pracuje tylko w weekendy i potrafi zarobić na ratę nawet w 2 noce. Ja jestem jej kierowcą . Sfera seksualna u nas jest super , ale uczuciowo cierpię. Obiecaliśmy sobie ,że jak spłacimy mieszkanie to z tym koniec. Bankowcy wcisnęli na ten kredyt zasłaniając się zdolnością kredytową , a po skoku kursu Franka zostaliśmy z problemem sami , albo na bruk , albo prostytucja. Oboje w tym siedzimy , więc nie mogę mieć żalu do żony. Mam nadzieję ,że nigdy nie pokocha innego faceta , co podobno zdarza się w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona zarobiła na mieszkanie i dobry samochód w U S A, dopiero po kilku latach dowiedziałem się że pracowała tam jako prostytutka, ale trudno było minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
ciekawy i przyszłościowy temat. każdy facet który ma żonę której nie odebrał dziewictwa tak na prawdę toleruje innych, a więc i przyszłych. wielu to nawet podnieca. uważam, że zarabianie na tym może być jedyną metodą samoobrony, inaczej jest spore ryzyko, że sfera fantazji i wyobraźni przekroczy wszelkie granice, i żona będzie p******a przez stada brudasów, za darmo, bez zabezpieczania, i widziałem takie sytuacje (ba nawet niestety brałem w nich udział). muszę jednak zmartwić OP, bo faktycznie jest trochę pedałem i trochę żydem, i trochę masonem, więc wszystkie przepowiednie spełnione. jego problemy nie są jednak aż tak odizolowane od normy, bo serio wszyscy o tym marzą, jeśli w domu mają niewierną, i potem będą w miarę własnej odwagi realizowali jakieś chore scenariusze, i obiektywnie nie bardzo wiem jak temu zaradzić, bo gadu gadu o tym, że "idz na terapię", albo "robisz źle" to puste zdania. myślę więc, że zarabianie na tym pieniędzy jest najlepszą formą obrony. chętnie bym też poznał od OP dalszą historię jego telenoweli. nie ukrywam, że wiele wpisów było bardzo romantycznych. on cierpi, ona cierpi, rodzina nic nie wie, wielki ból, on jej myje plecy, długie momenty niekomforowej ciszy, dużo świec i muzyki klasycznej... w pewnym sensie takie cierpienie nie jest odizolowane od normalnych rodzin. sam zawsze bardzo ubolewałem nad tym, że moja żona musi pracować, i pracowała w biurze, ale w pewnym sensie to takie samo poniżenie jak i w agencji towarzyskiej. po obcasach je poznacie. nadal, ciekawi mnie jak z tego wyszli w kwestii rodzinnej. myślę, że należy za wszelką cenę bronić dziewictwa córki. jeśli to ocalicie, to prawdy nie ma co się bać. serio dużo bardziej martwię się o żony które dają za darmo bez wiedzy męża (miliony), nie wspominając już o te które znęcają się nad swoimi mężami dając wszystkim bez przynoszenia za to żadnej rekompensaty dla rodziny. to jest jak epidemia, i podkreślam raz jeszcze, że każdy facet który nie rozdziewiczył swojej żony marzy o tym jak inni mu ją posuwają, bo on już to zaakceptował i nie bardzo ma wyjście jak tolerować to dalej (inaczej przeszłość żony zniszczy związek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej ze bierze za to pieniadze nizby miala to robic za darmo. Przynajmniej tez z tego cos masz. No takie czasy. Co druga sie puszcza bo potrzebuje doznan wrazen. A tu co zaradna kobieta zarabia i co w tym zlego. Maz wie sie zgadza i ich na wszystko stac. Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×