Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Zaczęłam stronkę:D:D:D co to niby znaczy?? bo śmieje sie jak głupi do sera, a jeszcze nie wiem co to znaczy? ;););) Spadam juz na serio, kolorowych snów 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczko, ten szlaban to był męzowi na rękę... ja tu juz cała w skowronkach ze w koncu mozemy sie poseksic, a ten sie boi... wczesniej chyba sie nie bał, bo dziecko było dla niego abstrakcją, a teraz jak je zobaczył to sie boi, nie wiem czego, ze je poszturcha troche? ze maluch sie wychyli z macicy i nakrzyczy na niego? faceci... :O idziecie na wybory? ja do niedawna sie zapierałam ze mam to gdzies, i nie bede dokładała reki do tego zeby jakiemuś złodziejowi ułatwic dorwanie sie do naszych pieniedzy, ale zawsze tak mówie a potem obowiązek obywatelski zwycieza i ide :) nawet wczoraj juz kombinowałam w co sie ubrac, ale ze mozliwości mam niewielkie to szybko poszło. antelka, ja tez bym zaczeła bez nostrzyka. a jak juz go kupisz to pamietaj ze dodajemy pol paczki. kruchaa,czyzbys wisiała nad kibelkiem i nie miała czasu nawet skrobnąc do nas? oj ja wam wszystkim kiedys przypomne jak mi zazdrosciłyście mdłośći :P ,a własnie- moje wróciły 😡 renka, ale mi slina pociekła na te grzyby, ja w tym roku ani razu nie mogłam sie wybrac 😭. i masz racje, ta piłka to cialko żółte, ale maluch je sobie kopie :) widziałam. emilko🌻 nadia🌻 gos🌻-odezwij sie, anucha🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za radę w sprawie ziółek. Tak zrobię, zacznę bez nostrzyka, a jak kupię to go dodam. Tylko nie wiem jak pić, to znaczy czy jedna łyżeczka na kubek wystarczy? I ile tego sie pije dziennie? Jeden kubek wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Co tu taka cisza wyborcza :) juz koniec!!! zapraszam na wieczorne pogaduszki przy herbatce, co powiecie na zieloną o zapachu jaśminu? Uwielbiam ten zapach, z smakiem już gorzej;) Moniu, za facetem nie trafisz :D, daj mu trochę czasu na ochłonięcie i uświadom, ze Ty kochana wchodzisz teraz w taki etap ciązy ze będziesz mieć największą ochotę na sex;) i coś z tym musi zrobić :D:P Antelko, jedna łyżka na kubek, zaparzać 30 minut pod przykryciem, wypić ciepłe, można z miodem, zalecane przed snem. Może jeszcze skusisz sie na siemie lniane :):P jESTEśCIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko🌼 Moze chociaz Ty do mnie napiszesz,bo dziewczyny zapomnialy o naszym topiku:(:(:(:( A ja czuje sie osamotniona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Janeczko,a ja mialam nadzieje,ze to \"zawieszenie \"staranek zaowocuje malutkim owockiem :( Przykro mi kochana! Coz moge napisac-ja-ktora juz prawie stracila nadzieje... Janeczko,Ty jestes silna kobieta,wygrasz ta walke z malpa! Wierze w to calym sercem ❤️ Szylusiu,witaj!Znam Cie z Waszego topiku,bo podczytuje go po cichutku :) Jezeli Ci smutno,zle i masz dola to nic tylko przylaczaj sie do nas-tutaj kazdy znajdzie pocieszenie i pomocna dlon 🖐️ Moniu,wierze,ze Twoj M sie rozkreci,w koncu to facet :D Kruchutka,gdzie Ty jestes?Zamelduj sie bo my tu czekamy na Ciebie Gosiuuuuu!No prosze Cie!❤️❤️❤️ Antelko,ja pije ziolka tak jak napisala Janeczka,a jakie beda efekty to sie przekonamy juz 29-10. Ale mam wrazenie,ze ten cykl bedzie stracony,wiec pije dalej z zapamietaniem :P Janeczko,ja za herbatke dziekuje,wlasnie pije piwko i wyjatkowo mi dzis smakuje,wiec na pewno w ciazy nie jestem :( Dziewczynki,milego wieczoru wyborczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....niewiem Dwa miesiace temu nie mialam takich plamien,tzn.hmn hmn hmn jak mozna to tak nazwac!!! A wiec jest to tak,ze mam dostac @ 27-ego czyli za tydzien....od dwóch dni mam ból dołu brzucha...w sensie tak jak przed @,hmn piersi robia sie wieksze,ale najbardziej bola sutki,ale nie tak jak dwa miesiace temu,hmn dwa dni temu rano po siusiu podcierajac sie zauwazylam sluz z paseczkami badz kropeczkami w kolorze krwi,to byl raz.portem caly dzien bolały mnie jajniki,lewy nawet czasami rwał.Wczoraj caly dzien tez bolał brzuch i rwała szyjka...dzisiaj hmn caly czas boli brzuch jak na @,przez caly dzien na wkladce zebrala mi sie plamka hmn sluzu rozowo bezowego...i szyjka rwie...niewiem dziewczyny co jest!!!!Cały czas mam wrazenie jakby cos mi tam wyciekało ide do wc i nic ,czuje sie mokra caly czas,ale nic nie mam na wkladce oprocz tej plamy : Ale jakby soe cos dzialo nie tak w sensie jakiegos zakazenia to chyba sluz bylby inny i raczej by mial jakis swiad albo swedzenie bym miala a tu nic!!! Cholera a moze dostane @ wczesniej przesz to przeziebienie Mam malutka nadzieje,ze to moze fasolka sie wbija,ale nie chce sobie robic nadzieij,zwazywszy,ze mialam te swedzenia i moze to ich nastepstwo : OSZALEJE Czy mozliwe jest,ze to tak sie objawia to zagniezdzanie,ze boli brzucho jak na @ i rwie szyjka????? A wiec czuje sie .....hmn rano jak wstalam podbrzusze bolało mniej,ale zrobilo mi sie niedobrze...nie zwymiotowałam bo nie mialam czym,ale troche powisialam nad wc Teraz jestem w pracy i jak narazie delikatne upławy brązowawo-beżowe...niestety bardzo mi to przypomina upławy przed @,ale przed @ mialam tylko dzień takie upławy i to dzień przed @,a teraz wczoraj mialam troszke,w nocy nic no i jak zaczęłam chodzic to znowu delikatnie,ale jak narazie malusio.Podbrzusze delikatnie daje o sobie znać,piersi delikatnie na bokach czuję ale sutki przestaja byc wrazliwe Nieweim chcialabym myslec jak mój mąz,ze to moze fasolka,ale nie chce sie nastawiac a potem zobaczyc @ ,juz i tak biegam co chwila do wc bo wydaje mi sie,ze juz @ jest ,bo czuje sie mokra a tam nic : Chce wyluzowac i mam nadzieje,ze mi sie to uda,ale ciezko jest bo jednak caly czas boli brzus jak na @ ehhhhhhhhhhh Tak bym chciala aby to fasolka tak szlała w końcu co kobieta to inne objawy Kurde jak do jutra nie dostane @ to moze to jest to,a moze mam jakies zapalenie i dlatego te upławy!!! Dobra nie marudze bo w końcu skad wy macie wiedziec co to jest jak ja sama niewiem : .....PRZEZ CALY DZIEN LEKKO BOLAł MNIE Dół BRZUCHA,PLAMIENIA BRąZOWE JAK PRZED @ SA ALE PRZEZ CALY DZIEN W PRACY BYłO ICH NIEWIELE....HMN NIEWIEM CO O TYM MYSLEC....BO JAK TO CIążA(BARDZO BYM CHCIAłA)TO MOZE BYC ZłY OZNAK,MOZE COS JEST NIE TAK A JAK NIE CIAZA TO COS I TAK JEST NIE TAK ,BO NIGDY NIE MAILAM NA TYDZIEN PRZED @ TAKICH UPłAWóW,POJAWIALY SIE ONE DZIEN MAX.DWA PRZED@.................\\\\KURDE CZY TO WSZYSTKO MUSI BYC TAKIE TRUDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu,jak dla mnie to to moze wskazywac na zagniezdzenie zarodka.Ale wiesz, moze dobrze byloby zrobic juz test?Kiedy mialas owulke? Nasza Monia ostatnio dala sobie chyba 8 dni od owulki i juz wyszla jej druga blada kreska.Jezeli kupisz b.czuly test to powinien ciaze juz wykazac. Wiesz,ja tez raz mialam cos podobnego,to znaczy mialam taki jakby kakaowy slzowy uplaw i chyba tak ze 2 dni.No niestety w ciazy nie bylam a cykl wydluzyl mi sie wtedy niemilosiernie.:( Szylusiu,nie przejmuj sie! Ja mam nadzieje,ze to jednak implantacja :) Trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, niby sie nie starałam, choć nie zabezpieczalismy sie, to ten cykl i tak jakoś spisałam na straty, a był co tu dużo mówić ksiązkowy, nawet dzisiejsza @ jak w zegarku:( Szylusiu, pewnie, pisz z nami, będzie Ci raźniej, ja już odpisałam Ci wczoraj wieczorkiem na tamtym topiku,że te wszelkie objawy mogą wskazywać na implantację zarodka. Zwłaszcza, ze nie miałaś takich palmień tydzień przed okresem. Wiesz wydaje mi sie ze naprawde musisz wyluzować, jeżeli Ci się udalo, to super będziesz sie cieszyć jak nie wiem co, ale jeżeli nie:( czego Ci oczywiście nie życzę, popadniesz w depresję. Starasz sie dopiero 3 cykl,norma jest do roku. Wiem ze to ciężko, też przez to przechodzę, są rózne etapy, ale pomyśl, skoro nie ma przeciwskazań, to sie uda na pewno, kwestia czasu:) Według mnie masz bardzo dużo objawów na ciąże i choćby z tego względu powinnaś zachowac spokój. Jeżeli ten Ktoś tam jest, to musisz pozwolić mu spokojnie sie rozwijać i zapewnić komfortowe warunki:) Ja odkąd sie staram o dziecko uważam na siebie, na to co jem, nie łykam prochów jak tylko coś tam mnie zakłuje, czekam, bo wiem, ze kiedyś sie uda, nawet stres staram sie od siebie odsuwać. Nerwami nie zmienisz sytuacji, potęgujesz tylko ten lęk w sobie, a uwierz mi szkodzisz i sobie i byc moze dziecku. Przy zagnieżdżaniu są bóle, jest plamienie, bolą jajniki, szyjka może rwać, ale też może nie być zadnych objawów, albo kobieta po prostu nie zwróci na nie uwagi, bo nie wsłuchuje sie w swój organizm jak my. Szylusiu,no weż głeboki oddech i zacznij myslec pozytywnie. My wszystkie jedziemy na jednym wózku, tylko droga czasami bardziej wyboista. Uwierz uda sie i tak będzie:) A może juz jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, Ty mi nawet nie mów, ze tracisz nadzieję! No co jest, głowa do góry, cykl jeszcze nie dobiegł końca, a to ze smakuje Ci piwo:) wcale nie musi oznaczać, ze coś sie tam nie zaczyna. Może ono też lubi piwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu,jak widzisz Janeczka potrafi kazdego postawic do pionu :P Janeczko,Szylusiu,Moniu,Kruchutka,Gosiu,Antelko 👄 Dobrej nocy dziewczynki. Strasznie mnie to piwo uspilo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ja nie stawiam, ja ciągnę za uszy :P No co Ty z tym spaniem? mówilam herbatka na noc,a Ty piwko i masz spac Ci sie chce, a ja tu rozkręcona na maksa! W domku cicho, wszyscy śpią, tylko ja nie i chomik;) Własnie coś wpiernicza:) A co z reszta babeczek? Odmeldujcie się kochane, bo frekwencja słaba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼🌼 Wiesz ja mimo,iz tyle o tym pisze o w gruncie rzeczy naprawde nie zadreczam sie mysla o tym co bedzie... Wiem,ze miala ostatnio te swedzenia wiec moze cos sie z tego zrobilo i dlatego mam teraz takie objawy wczesne jak na @ i stad te juz dwu dniowe uplawy....ale jednak tez czasami nachodzi mnei mysle,ze moze to fasolka,ze moze sie udalo...ale wiesz jak jest niby sie stara nie myslec a smo nachodzi,tmardziej jak si ma objawy,ktorych wczesniej sie nie mialo..czlowiek sie zastanawia,czy to ciaza,czy jak tak czy te uplawy to normalka czy moze cos sie dzieje nie tak:(:(:(a jak nie ciaza to moze jakis stan zapalny ehhhh Poprostu sie najnormalniej boje,ze jak to ciaza ze moze cos sie z nia dzieje nie tak i dlatego sie tak potrzebuje wsparcia.To byloby nasze pierwsze takei doswiadczenie wiec niewiem co i jak i jakie sa prawidlowe objawy jakie niepokojace::( Wiem,ze krotko sie staramy ale wiecie jak to jest,czlowiek jak che to nie moze i staje sie niecierpliwy mimo,iz wie,ze norma to staranie sie prze rok !!!!! Zmierzylam wlasnie temperaturke w srodeczku..rano mialam 36,9 a teraz mam 37,1 .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,ja juz padam,chcialm jeszce zobaczyc te wyniki wyborow ale wyglada na to,ze piwko i ja to nie jest zbyt dobre polaczenie :( Biedna Szylusia,pewnie juz spi.Czytalam jaki ma teraz w pracy zapiernicz :(. Janeczko,na kogo stawiasz w tych wyborach? I jezeli moge zapytac komu kibicujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Mialam dodac,ze strasznie mnei muliii,rano nie mialam czym wymiotowac,ale tez mnei mulilo i teraz jak zjadłam jakies 2 godziny temu tez mnie muli dlatego leze juz w wyrku bleeeeeeeeeee ale to moze byc znowu sila psychiki i checi aby jakies objawy miec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu:) upławy są normalne w ciązy, jest ich nawet więcej, bo przez hormony organizm szybciej łapie jakieś bakterie :( Kiedyś czytałam włąsnie na jakimś topiku, ze upławy były pierwszsym objawem ciąży i dziewczyna też sie zamratwiała bo myślała ze to jakaś infekcja. Wiem, ze niełatwo przestac myslec i analizować, to jest silniejsze od nas... ale obieram to jakbyś bardzo się denerwowała. Stąd moje prosby o spokój. Kiedy powinnaś nie dostac @? A temp. mierzyłam zawsze rano, nie wiem jaka powinna być wieczorem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼 Gdzies czytajc o plamieniach implantacyjnych to wlasnie czytalam,ze rano jest wysoka ale wiezorem jeszcze wyzsza::P Nie martw sie ja sie naprawde nie denerwuje to tak tylko wyglada jak cos napisze,ale ogolnie naparwde jest ok,staram sie nie myslec o tym i nawet mi czasami wychodzi:P:P:P Wiesz niepokoje sie moze troszku czy te plamienia w ciazy sa takie brazowe i czy tak boli bzusio jak na @ praktycznie caly czas,czuje taka goracz w podbrzuszu,ale szyjka mnie dzis tak ei ciagnie prawie wcale!!! Temin nie dostania:D:D: @ to 27 czyli za 6 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi skarbie, nie wiem czy możemy tak publcznie rozmawiac o polityce:P :D Moze powiem tak, nie akceptuję tego co jest na chwile obecną. Ja obstawiam PO a Ty? Tylko niemów, ze polityka może nas poróżnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu, mulenie jeszcze lepsze;) zycze aby nie przeszło przez najbliższe tygodnie, w pierwszej chwili chciałam napisać miesiące, ale nie jestem taka:P Znajde wpis pewnej dziewczyny i poprosze ją czy mogę skopiowac, własnie na tydzień przed terminem brzuch ją tak b.bolał, ze myślała ze @ bedzie wcześniej, dzisiaj napisała o dwóch kreseczkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się uda
Witam. Czy mogę się przyłączyć??? Staramy się z MŻ o bobasa od lipca - odstawiłam CILEST, zaczęłam dbać o siebie. W sierpniu myślałam, że to już, ale... zonk:( W tym miesiącu też baaardzo się starałam (pomimo grypy;). Najgorsze, że @ miałam 28 września, przytulaliśmy się moooocno 10/11 października (niby owulka).Około 17 zaczęły mi się zawroty głowy, jakieś niby mdłości, ale... pobolewa mnie brzucho (kolejna @ teoretycznie 24-25 października). Nie wiem czy wytrzymam do 25 w całkowitym spokoju. Poczytałam sobie troszę na różnych forac. Babeczki piszą o swoich przeżyciach, że były zafasolkowane, a brzuchy bolały ich jak na @. A mi jest smuuutno... Muszę sie wygadać, bo już mi się chce płakać. Tak mnie pobolewa... Chlip chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu, mogą byc brązowe, mogą być mleczne, albo troszke zabarwione na różowo.Każda z nas może miec inaczej, ale skoro nie daje Ci to spokoju to na topiku \"ciązowe starania\" vichy miała plamienie 16.10, a dzisiaj dwie kreseczki;) Wszystko jest możliwe:D Może się uda:) witaj i nie trać nadziei.Może sie udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×