Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

dzien doberek ❤️ jak tam wasze zdrowka?? u mnie oki. dzisiaj poniedzialek - wiec ciezko \"zaskoczyc\" po weekendzie:P minimonia-jak badania ?? pozdr! dla wszystkich kobitek!! jak staranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Witam Was Myślę że spełniam kryteria, by móc z Wami zostać ;-) 1. Staramy się o dzidziusia od 7 m-cy 2. Zażywam: bromergon, castagnus, duphaston 3. Piję mieszankę nr.3 O. Sroki od pierwszego dnia tego cyklu, czyli 21 dzień.. Czy Was po ziółkach też bolą jajniki? Mnie czasem tak ostro kłują.. jak nigdy wcześniej, zwłaszcza w pierwszej połowie cyklu często mi się zdarzało. Mam nadzieję że to nic złego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sarenkaa 🌻 ja nie zarzywam t\\ziolek, wiec nie wiem co i jak...ale nasze kochane dziewczynki na pewno Ci pomoga, bo cos o tym wiedza. pozdrawiam cie i oczywiscie zapraszamy czesciej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnus
Witam cie sarenka!Ja tu tez jestem od niedawna ale topik super i dziewczyny bardzo mile.Czasem jest troche zastoju ale wole to niz niz obledne klikanie o niczym na innych topikach. My staramy sie juz 3ci cykl i wlasnie /nie/czekam na @. Ja jeszcze nie zaczelam brac costagnusa ale mam zamiar po @ jezeli i tym razem sie nie uda.Co do bolu jajnikow to czytalam na innych topikach,ze wlasnie po c moze cos takiego wystapic,niektorym dziewczynom cykl tez sie troche rozregulowal.Mysle,ze to moze tak tylko na poczatku a potem wszystko wraca do normy.A ty jak dlugo bierzesz costagnus? Ze mna w tym cyklu w ogole jest dziwnie-mam bole w podbrzuszu a dzis zaczely bolec mnie piersi choc do @ jeszcze 10dni.Boje sie,ze to jakies zaburzenia hormonalne bo nie sadze zebym byla w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Castagnus biorę nieregularnie, bo on obniża prolaktynę, a ja w tym celu biorę bromergon 2x dziennie na zalecenie lekarza. Tylko czasem w drugiej połowie cyklu gdy mnie wszystko zaczyna wściekać mam wrażenie, że bromergon to za mało i na własną rękę zażywam też castagnus- po nim od razu łagodnieję ;-) Trwa mój 3 cykl z bromkiem, od 2 cykli dodaję castagnus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Costagnus, my sobie możemy podać ręce, ja też mam ok. 10 dni do terminu @, a piersi mam obrzmiałe. Czytałam że niektórymdziewczynom po tych ziółkach piersi rosną- więc sądzę że to może być przyczyna. A brzuch mnie boli przez cały cykl- nie widzę innego powodu, jak tylko zioła, bo wcześniej tak nie było. Jak przeczytałam o tych cystach to się przestraszyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
No wlasnie,z niczym nie nalezy przesadzac.Tak mysle,ze jak ty bierzesz leki hormonalne/?/ to moze nie powinnas szpikowac sie niczym dodatkowo?Moze te bole to wlasnie rekcja na kumulacje tych lekow?Moze jajniki sa za bardzo pobudzone?No nie wiem ale wazne jest zeby byla jako taka rownowaga. Ja zamierzam tylko brac costagnus i nic poza tym bo ziola to tez jakis rodzaj parafarmaceutyku.Kiedys ludzie leczyli sie tylko ziolami i jakos zyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
może masz rację.. Ale wiesz jak to jest, ja już nie mam cierpliwości i tak kombinuję, co by jescze mogło pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
Sarenka,nie kombinuj bo przekombinujesz.Ja tez juz nie mam cierpliwosci ale staram sie to jakos opanowac bo wiem ze zbyt wiele emocji mi nie sluzy,ze tak powiem...Mam tragiczna hustawke nastrojow,dzis mam dzien placzliwy i wydaje mi sie ze nikt mnie nie kocha a problemy calkiem przerastaja...Och te paskudne hormony.Moze po costagnus jakos mi sie poprawi,daj Boze bo juz nawet z wlasnym mezem nie moge sie dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
A skąd ten pomysł, by brać coastagnus? Badałaś poziom prolaktyny? masz jakieś inne objawy prócz huśtawek nastroju? ja robiłam badania, mam zbyt wysoką prolaktynę, a do tego na dokładkę ogromne jej skoki (czynnościowa bywa 15 razy większa od poziomu wyjściowego) Dlatego decyduję oprócz bromku, który obniża mi stale prolaktynę dwa- trzy razy w miesiącu zażyć dodatkowo castagnus, kiedy czuję sie bardzo źle. Przed leczeniem miałam też mlekotok i straszne problemy z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
Ja niczego nie badalam,jak na razie.I mam nadzieje,ze nie bede musiala bo nie ma to jak metody naturne he,he..Bardzo chcialabym miec drugie dziecko ale postanowilam zdac sie na los-jak sie uda to dobrze a jak nie- no coz,widac mialo tak byc.Jest b.wiele przypadkow dziewczyn,ktore zaszly spontanicznie po odstawieniu wszelkich kuracji.Czytalam tez gdzies wypowiedz dziewczyny,ktora miala potezne wahania hormonow i dlugi czas brala leki podobne do twoich-i nic. Az w koncu sobie odpuscila i w piewszym cyklu zaszla. Czytalam tez gdzies,juz nawet nie wiem na jakim topiku,ze pewnej dziewczynie p.ginekolog powiedziala,ze wlasciwie nie ma 100%metody okreslenia czy owulacja byla czy nie i ze jedynie ciaza moze to potwierdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
czyli WIERZYMY W CUDA ;-) i nie zrażamy się tym, że nie wychodzi. Ja wierzę że się w koncu uda.. Musi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
No wlasnie:WIERZYMY W CUDA.A czyz poczecie nie jest CUDEM?Powstaje cos z niczego.No w kazdym razie my tego nie widzimy i nie mamy nad tym konroli.Odwieczna zagadka zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
A costagus,jak najbardziej bede brala.Bo jezeli nie pomoze mi zajsc to moze choc pozbede sie tego nieznosnego napiecia przed@.Bo bardzo mnie to meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sarenkaa, mam nadzieję ze nie wpadłaś tylko na chwilę :) dobrze ze napisałas o tym bolu podbrzusza, ja tez tak mam, chociaż na razie tylko troszke- ziołka pije dopiero 9 dni, ale juz mnie kilka razy zakuło. czytałam na forum o ziołach ze tak ma być, więc wszystko ok. ale czytałam tez ze nie mozna stosowac ziół z lekami hormonalnymi, więc moze odpusc te ziola, zebys nie przedobrzyła... mam nadzieje ze piersi mi nie urosną po ziołach, to by była przesada, i tak mam ogromne :( sarenka czy to twoje pierwsze dziecko? costagnus- witaj kochana. ja płaczliwy dzien miałam kilka dni temu, ale to taki ze juz w myslach ukladałam pozew rozwodowy- tez mnie mąż nie kochał :) nie ma innej rady tylko sie wypłakać męzowi w koszulę i wywalić mu wszystkie, nawet najbardziej urojone problemy. przechodzi od razu :) janeczko, kruchaa gdzie jestescie? odebrałam dzis wyniki z krwi i moczu, są super. co mnie bardzo martwi, bo jak krew i mocz jest ok, to moze znaczyć ze z hormonami juz nie bedzie tak słodko. kurcze, mialam nadzieje ze jednak z krwi cos wyjdzie. mam odrobine białka w moczu, ale to chyba nie moje, tylko męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wpiszcie sie do tabelki :) minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------??????-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka: nick wiek cykl staranek data @ miejscowosc minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------??????-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz, do skutku, bo mi spacje pozjadało nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------??????-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------??????-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL costagnus....35...........3..............5.03.............pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki macie jakiś ciekawy pomysł na spędzenie swiąt wielkanocnych? nie czuję się na siłach siedziec przy jednym stole z rodziną męża, przez pierwszą godzinę słuchać debaty kiedy u nas bedzie dziecko, a przez kolejne 3 zachwycać się ciążą kuzynki. jej ciąża jest dość swieza, więc wszyscy jeszcze podjarani.ona tez tam bedzie, i na pewno szybko tematu nie porzuci. my chcemy sobie gdzies wyjechac, we dwoje lub ze znajomymi. moze jakas agroturystyka? polecacie jakies miejsca? interesują mnie mazury albo mazowieckie. a teraz lece na zioło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
cześć Minimoniu :) pod wpływem waszych opinii postanowiłam zredukować zioło do pół szklanki dziennie, chę je dopić do końca cyklu. Przy najbliższej wizycie zapytam gina co o tym sądzi. Zastanawiam się też nad zamianą bromka na castagnus, bo mimo że mój gin twierdzi że castagnus to placebo, to mam wrażenie że on mnie lepiej "wycisza" niż brom. Nie mam jeszcze dziecka. Ale będę miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) ja odrzucilam pomiary i ogledziny wlasnego ciala i calkiem mi ztym dobrze:D (przynajmniej narazie:P) Wczesniej wszyskie tzw. pomiaty i testy byly oki. i nic nie wniosly - wiec co mi po nich... Za to mocno Wam kibicuje i czekam na pierwsze bociany ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zblizajacych sie swiat, to ja spedzam z rodzinka - mam nadzieje ze nie beda nas molestowac:P (jak narazie to troche nam odpuscili z tymi gadkami...) lubie z nimi swietowac, bo zawsze sie niezle chichramy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnus
Witajcie kochane!Wpadlam sie tylko przywitac bo musze leciec z malym do lekarza.Napisze wiecej po powrocie.Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, cos mało piszecie ostatnio, skąd takie wyciszenie? sarenka, ty pijesz ziółka dłuzej niz ja, powiedz mi czy zauazyłas u siebie jakąś zmianę w sluzie? ja zawsze mam z nim kłopoty, tego płodnego to u mnie jak na lekarstwo...i nie wiem czy jak piję zioła, to czy mam dodatkowo wspomagac sie wiesiolkiem i lnem? ten ostatni, choć ohydny to działa swietnie. i napisz mi jeszcze w jaki sposob parzysz ziola. ja na poczatku bawiłam sie w garnek z gotującą sie woda,a w garnku słoik z ziolami, ale teraz juz mi sie nie chce. zalewam goraca wodą i po 30 min. pije. ale nie wiem czy to dobrze. krucha, ja tez zasze spędzałam z rodziną swieta, ale w tym roku naprawde nie chce. musialabym spedzic swieta z rodziną meza, i z gory wiem jak bedzie wygladać ta impreza. moze wszyscy inni beda sie chichrac- ja na pewno nie. castagnus, mam nadzieje ze z dzieckiem to tylko na jakies badania kontrolne poleciałas, a nie ze chore. janeczka, clotka co u was? kiedy testujecie? a sarenkaa,powiedz jeszcze czy nie przesunęła ci się owu, bo słyszałam ze ziola czesto ją przyspieszają. buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey U mnie totalny brak czasu..jednak 2 tygodnie urlopu to stanowczo za mało..u mnie nic nowego..dziś 16dc,jutro wizyta u gina a następna @ około 12 marca więc czekam bo z pewnoscią przylezie...i niedługo znowu powrót do UK..jak ten czas szybko leci!!! pozdrawiam prawie wiosennie i 3mam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massa
Czesc Wam kochane, Czytam dzis sobie Wasze wpisy ... ach jak bym chciala byc tez tak zabiegana przy dzieciach. Minimonia- dobre pytanie dla Sarenki o ten sluz, bo ja tez zauwazylam ze mam go bardzo bardzo malo. Wczesniej przed moja ciaza mialam go az za duzo, ale wiem ze tez to bylo moze dlatego ze za duzo estrogenow. A jesli chodzi o ten wiesiolek i len to robisz taka sobie herbatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :D ja wlasnie zauwazylam brazowa wydzieline...tzn. sluz w kolorze karmelu czy cos w tym odcieniu... hmmmm, nie wiecie co to moze byc??? dzisiaj mam 10 dc Ja bralam oeparol (wiesiolek )w zeszlym cyklu, ale jakos nie zauwazylam poprawy wiec nie biore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchaa- plamienie owulacyjne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak w ogóle to witam wieczorkiem wszystkie starajace sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×