Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odpisz

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ - najnowsza metoda

Polecane posty

Gość odpisz

Czy ktoś wybielał już zęby za pomocą lampy? Jest jakis efekt w waszym przypadku. Ja wybielałam i efekt jest naprade minimalny. Koszt:1200zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój stomatolog mówi
że w ogóle wybielanie lampa niewiele daje i jest sporo droższe od wybielania płynami które przygotowuje dentysta - specjalnie dla ciebie robią takie foremki na zęby i ten płyn (nie wiem jaka to ma konsystencję) i nosisz to na noc przez 14dni - mówi że jest mniej inwazyjne od tych lamp, bo wybielanie rozkłada się w czasie, i podobno tańsze ale ja na razie jestem w aparcie, więc wybielanie dopiero za jakieś 5 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa5
wybielamam w gabinecie w warszawie, jesli jestes zainteresowana to podam namiary. szczerze nie pamietam jaki mialam odcień wyjściowy ale zeby mialam raczej jasne (2 lata temu wybielałam nakładkami). podobno im ciemniejsze zęby tym bardziej widoczny efekt. ja jestem zadowolona. przez 48 h po zabiegu nalezy zachowac "bialą diete"...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisz...
sorki..odcien wyjściowy B2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***** ***** ******* *****
Ania5 - podaj proszę jakieś namiary na miejsce gdzie wybielałaś w warszawie i czy orientujesz się - robią tam wybielanie "na foremkach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***** ***** ******* *****
prima dent czy dena lux? orientuję się mniej więcej - podaj nazwę jęsli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania555
gabinet jest na ulicy grojeckiej 20c lok 10A, mniej wiecej na przeciwko klubu dekada. obecnie wisi tam duzy banner reklamujacy wybielanie zebow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***** ***** ******* *****
aaaa wiem gdzie:) dziękuję za info pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justel
ja poszlam do technika i poprosilam o wycisk i szyne do wybielania zębów i taka przyjemnosc kosztuje 150 zl!! plus plyn , calosc nei przekracza 200zl jest to najtańsza meteoda wybielana zębów , najmniej inwazyjna . trwa ok 14 dni, smaruje sie na noc a zęby jak kryształki! polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebow i tak nie wybielisz
na bialy jak sciana kolor zawze jest albo w a1 albo w najasniejszym odcieniu b1, takie biale zeby jak u amerykanow to sztuczne licowki pokryte bialym sztucznym kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Kobietki !!! ja wybielałam zęby różnymi metodami; najpierw miałam zamówione szyny (300 zł) u technika zakładane na noc i preparat Opalescence 10 i 20 % kilka razy (chyba 4) ale tak mnie bolało to, że zrezygnowała i wybielałam u dentysty też preparatem tej firmy tylko 50% i dodatkowo używano do tego tej lampy co do utwardzania plomb (1000 zł); efekt średni moje koleżanki moją dużo jaśniejsze i robione miały tymi samymi produktami i sposobami; to zależy chyba od kości, przy czym ja nie miałam nigdy nadzwyczajnie żółtych; takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1 jest najasniejszy
pozniej a1, ale to wszystko zalezy od koloru cery , jak ktos ma ciemn a cere to a1 czy b1 bedzie wygladal na bielszy , nawet jak masz ciemne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybielalam dzis,koszt 1200. Wylam z bolu,wiec trzeba bylo znieczulac ale efekty swietne(z A3 to B1). Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamaja88
A ja wybielalam zabki w Swidnicy za 550 zl systemem Beyond wiec mimo dojazdu z wroclawia i tak mi sie to oplacalo. Po zabiegu przez jeden dzien zabki reagowaly na zimno, ale dostalam specjalna paste, wiec bol szybko minal. Efekt blyskawiczny, zabki bielutkie! Wczesniej stosowalam rozne pasty wybielajace, ale efekt byl slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia11
maja podaj namiary na tego stomatologa w Świdnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbet
Z tą lampą to tylko bajer jest,normalne wybielanie tylko że pod lampą tżeba siedziec,bardzo nie konfortowe to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy wybielałam tradycyjna metodą, nakladkami - efekt super. Poniewaz to długo trwa ok 2tyg, zdecydowałam sie na lampe. Absolutnie nie polecam, po lampie musiałm zrobic nakładki bo efektu nie bylo żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaaa
Również nie polecam lampy beyond. Wywaliłam tysiaka i efekt żaden. Na dodatek dentystka tłumaczyła się, ze mam dosyć ciemną kość, dlatego mało co widać. Byłam wściekła. Za 1000 zł to mogłam sobie kupić porządny płaszcz, buty i torebkę...No nic. Nie dałam za wygraną i kupiłam Białą Perłę. Metoda żmudna, dla wytrwałych i dosyć uciażliwa. Ale efekty widać po 2 tygodniach! Juz dwie osoby mi powiedziały, ze mam białe zęby i pytały, jak to zrobiłam. A nic nie mówiłam o moich zabiegach:). Szczerze odradzam lampę. Kupcie sobie Białą perłę za 40zł i czekajcie na efekty! Grunt to dobrze uformować nakadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka88
u mnie lampa beyond dała świetny efekt, uzyskałam odcień B1, zabieg miałam dzisiaj rano, i na chwile obecną czuję się fatalnie, potwornie bolą mnie wszystkie zęby, wargi są opuchnięte...Higienistka powiedziała, że po zabiegu może wystąpić nadwrażliwość na ciepło i zimno, a ja odczuwam nieustanny ból...nigdy wcześniej nie bolały mnie zęby...przechodząc te męczarnie nie wiem czy zdecydowałabym się jeszcze raz....łłłłłłłłłeeeeeeeeee;/ Dodam że w czasie zabiegu nic mnie nie bolało, ponoć byłam książkowym przypadkiem, natomiast teraz skręcam się z bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizoou
Jak lampa to tylko dentysta, niestety ceny sa porazajace, ale np. w Olsztynie mozna to zrobic w miare rozsadnych cenach, ja robilem w Ab-Dencie i bylo i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybielałałem lampą Beyond
przed tygodiem, efekt był zaskakujący, miałem natychmiast po zabiegu białe zęby. Przez Tydzień zachowałem białą dietę (notabene przez co nie dojadałem). Dziś patrząc w lustro widzę, że zęby stracily, pomimo wyrzeczeń żywieniowych i aż przesadnej higieny jamy ustnej, biel sprzed tygodnia. Są nadal jaśniejsze niż były, ale wygląda to tak, jakby ich koloryt wyrównywał się ku barwie lekko żóltawej. Strasznie mnie to denerwuje, nawet nie wiem, czy to będzie postępować, a mam dosyć białej diety (zalecano mi utrzymać ją przz tydzień). U mnie koszt wyniósł 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybielanie
moze zainteresuje Was oferta wybielania polceam wybielanie.mamfirme.pl/oferta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkijoool
zdecydowanie lampa, a najlepiej w jakims dobrym gabinecie typu GAleria Usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citrix
Nigdy nie próbowałam lampy ale korzystam z żelu wybielającego biała perła i naprawdę jestem zadowolona. naprawdę widać efekty już po kilkunastu dniach kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula kochanowska
wybielałam w zeszłym roku lampą zoom (chyba dobrze zapamiętałam nazwę),kosztowało 1500zł,myślałam że jak zobaczę swoje zęby to zareaguję,jak babki w programach o odmładzaniu,tzn. wyrwie mi się takie "łaaał" no i dupa,dentystka powiedziała,że mam b1-najjaśniejszy kolor w "palecie",ja nie widzę różnicy,koleżanki nie skomentowały (nie mówiłam im,że wybielałam) ,dentystka powiedziała,że wszycy z białymi zębami to mają licówki,ostatecznie żałuję,że wybielałam tym sposobem zęby bolały mnie jeden dzień,miałam od dentyski jakiś żel,którym miałam posmarować wieczorem,smarowałam w ciągu dnia,bo tak mnie bolało (na szczęście wystarczyło,bo dostałam go w takiej śmiesznej strzykawce),na drugi dzień ból przeszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska90
Cześć wszystkim. Ja też myślę o wybielaniu zębów, ale na razie jestem kompletnie zielona w tych sprawach. Jak na razie wybielam zęby naturalnymi sposobami. Kiedyś płukałam jamę ustną sodą rozpuszczoną w wodzie, teraz stosuję wodę utlenioną i myślę, że przynosi to jakieś efekty. Ktrótkotrwałe co prawda, ale zawsze coś. Zastanawiam się jak długo utrzymuje się efekt po takim wybielaniu przez dentystę. Bo raczej nie chciałabym co kilka miesięcy wydawać ok. 1000 zł na zęby. No i przede wszystkim zastanawiam się, czy jest to w pełni bezpieczne dla zdrowia, czy nie niszczy zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybielacz
W dobrych gabinetach konsultacja jest całkowicie za darmo, np, w Ortodencie we Wrocławiu możesz przyjść i lekarz Ci omówi jakie są metody wybielania i ile można zyskać. Wiadomo że te droższe dają lepsze efekty. Zobacz na www.ortodent.wroc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadiHadi
do ciekawska90 profesjonalne wybielanie w gabinecie dentystycznym jest na pewno bezpieczniejsze niż Twoje metody!!! Zastanów się co robisz, ponieważ strasznie niszczysz zęby. Soda, kwasek cytrynowy itp. mogę doprowadzić nawet do martwicy zęba, który trzeba będzie usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×