Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odpisz

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ - najnowsza metoda

Polecane posty

Gość Migus
Ja zaryzykowałem wczoraj wybielanie w Perfekt Med. Mają promocję, zapłaciłem 900 zł. Jestem zachwycony. Zęby wybieliły mi się o 4 tony!!! W prezencie dostałem również pastę. Jeśli szukacie wybielania to moim zdaniem tam warto iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luke____
potwierdzam, żeby zeby wybielić trzeba je wyleczyć bo inaczej to działanie powierzchowne, bez sensu moim zdaniem lepiej być zdrowym niż hollywoodzko pięknym tak poza tym, a na wybielaniu można trochę zaoszczędzić wykorzystując do tego domowe wybielacze tzn. preparaty do wybielania do uzytku domowego, jest ich kilka wartych polecenia najlepsze sa tutaj http://Zebywybielanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystiana_23
zależy co kto lubi, ja z doświadczenia wiem, że każdej osobie pomaga zupełnie co innego np. jest sporo metod jak te tutaj http://zebywybielanie.pl/ ale wiem też, że jeżeli ktoś pali i prowadzi dziwną dietę to może być ciężko, tak to jest, dbać trzeba ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale zęby
A ja polecam wybielanie zębów metodą nakładkową. sprawdzcie sobie stronę : www.biale-zeby.wroclaw.pl w zakładce " wybielanie zębów lampą " jest porównanie 2 najbardziej popularnych metod - czyli metody nakładkowej i metody lampą. ceny są nieporównywalnie niskie- ciągłe promocje. Warto sprawdzić stronę i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A słyszeliście o Paris Smile? Byłam tam w zeszłym tygodniu z koleżanką. Zdecydowałyśmy się na wybielanie. Mój efekt to 4 odcienie jaśniejsze zęby a u mojej koleżanki aż 9! Bezpieczne i bezbolesne! Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiers
Co myślicie o wybielaniu zębów lampą BEYOND za 149 zł? Jest promocja na gruponie.149 zł to nie za mało?Wydaje mi się to jakieś podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam porównanie efektów po lampie beyond i po lampie którą mają na stoisku Paris Smile w Reducie i efekt ich lampy jest lepszy niż beyonda po za tym wiem że w Paris Smile nie ma ryzyka spowodowania nadwrażliwości zębów i ze jest to całkiem bezpieczne, koszt zabiegu jest niewiele droższy dlatego polecam Paris Smile. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba666
Ja wybielałem zęby w jednej z klinik w Warszawie. Z A3 rozjaśniły mi się na A1, B1. Efekt extra. Nigdy metodą domową nie było takiego efektu. Nie jestem tu po to, by robić reklamę, dlatego jeśli ktoś chciałby uzyskać jakieś informacje to proszę pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybielałam nakładkowo zęby. Byłam zdecydowana szczególnie po tym jak poczytałam w necie o tym że lampą trzeba powtórzyć zabieg po 6 miesiącach. Moja koleżanka kupiła sobie groupona, i zapłaciła jakies 300 zł za wybielanie lampą, i faktycznie przez pierwszy tydzień miała białe. ale potem porażka bo zaczęło jej to wracać, tzn nie od razu, ale juz prawie nie widać efektu i katuje sięteraz pastami wybielającymi, ale to chyba nie o to chodzi. W każdym razie, znalazłam najtansze we wrocławiu usługe, tylko sprawdzałam czy używają tego żelu Opalescence, bo z tego co sie dowiedziałam to raczej ten preparat się zaleca że jest najbezpieczniejszy. No i zadzwoniłam do tej babeczki, :D była spoko, aha na stronie mieli że dojeżdzaja do pacjenta gratis we wrocku wiec głupio było z tego nie skorzystać :D nie musiałam córki zawodzić do teściowej (uf :P ). No i przyjechała babeczka i wzieła wyciski. Do przeżycia to ale jakaś wybitna przyjemność to to nie była. Nastepnego dnia przywieźli mi wszystko do domu, instrukcje itp. Nie pamietam strony tego gabinetu mam tylko numer w komie 783006172 generalnie polecam :) aha zapłaciłam 400 zł za te nakładki , żele i dostałam dużo past :P a wybielałam z 9 dni, codziennie. Efekt to przegięcie, jestem zadowolona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudomin
O-ja. Same reklamy gabinetów dentystycznych... Nic nie wyczytałam, że co jest lepsze, że co jest gorsze. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,
gabinetów nie stać na reklamę to spamują udając swoich klientów. podstawowa zasada to omijać to co się w ten sposób reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazaneffa
Biała perła plus ewentualnie paski crest. Przez 2 tygodnie po 2 x dziennie. Jest naprawdę fajny efekt, bo perła jakoś zęby fluoryzuje, ze znikły mi te mikro pęknięcia na szkliwie. No i koszty niewielkie, zwłaszcza jak się kupi na allegro. Raz poszłam na wybielenie lampą ale tylko dlatego, że z zakupów grupowych i było taniej. Ale efekt nie porażał bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy 102
Witam, a ja polecam wybielanie zębów u kosmetyczki, byłem na jednym zabiegu w studio ocean urody i bylo swietnie, sam zabieg trwa 1 h, jest bezbolesny ale troche nudny (60min lezenia pod lampa) jak czytam ludzi ktorzy pisza ze tylko dentyssta jest w stanie wybielic zeby, oni tak pisza poniewaz gabinety kosmetyczne zabieraja im klientow bo sa tansze, ja za wybielanie zaplacilem ok 100zł a u dentysty trzeba zaplacick kilka razy wiecej, owszem, moze i maja lepsze zele, ale efekt koncowy jest prawie ten sam, zapraszam do korzystania z uslug kosmetycznego wybielania zebow, naprade warto p.s pani w salonie gdzie bylem, jest naprawde prze mila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohaSzy
Wg. mnie efekt wybielania lampą jest świetny. Paski, pasty i inen cuda zawodziły na całej linii więc spróbowałam finalnie wybielania lampą w Dentestetica w Krakowie, a ze trafiłam jakiś czas temu na promocję, to i cena wyszła mi fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybielałam ząbki w Olsztynie metodą beyond - któraś z Was robiła ? Co prawda nie najtańsza metoda wybielania, ale zdecydowanie najlepsza. Jeden zabieg i wyglądam jak z reklamy pasty do zębów :) mega efekt - jeśli ktoś z Was zastanawia się nad tym to www.sujka.com.pl tutaj robiłam i na takich profesjonalistów jeszcze nie trafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaMonika
Ja wybielałam zęby w Dental Excellence w Warszawie metodą Brite smile . Trwa dośc długo bo prawie 2 godziny i jest dośc droga .Ale powiem ,że poprzednio jak wybielałam metoda nakładkową nie było u mnie takiego efektu. Jeszcze takich zębów białych nie miałam. Choć u mnie w rodzinie przeważa kolor żólty to ja teraz od nich odstaję. Polecam tą metodę a wizyta w klinice Denta Excellencel to sama przyjemność http://www.dentalexcellence.pl/OKlinice.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu wspomniał o Idol White. Ja też stosuję ten preparat (a dokładnie to taki: http://www.vitalab.pl/288,idol-white.html) i faktycznie efekty są fajne, a co najważniejsze - naturalne. Lampa pewnie daje znancznie lepsze rezultaty, ale jakoś wydaje mi się, że wtedy to widać, że ma się "sztucznie" wybielane zęby. Kiedyś stosowałam paski, ale była to porażka bo się ciągle odklejały no i jeszcze nie wybielały wszystkich zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze chyba w koncu znalazlam fajna metode wybielania. Wcześniej stosowalam rozne paski, zele itd, bo niestety na wybielanie u stomatologa mnie nie stac. Ale...efekty byly albo bardzo slabe, albo nie bylo ich wcale. Ostatnio gdzies na forum przeczytalam o Paris Smile. Nie napisze dokladnie za pomoca jakich skladnikow to sie dzieje, bo sie na tym nie znam (jak cos, to maja info na stronie, jesli ktos jest ciekaw). Ale - zabieg trwa 30 min, to pierwszy plus, bo calkiem szybko. Drugi - jest bezbolesny, dziasla nie sa pozniej podraznione ani bardziej wrazliwe. Trzy - efekt jest widoczny od razu! Mi wybielilo zeby o 5 odcieni i jestem po prostu zachwycona! Aha - siedzi sie w takim smiesznym fotelu w ksztalcie jajka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyaSss
rodkiwybielajacezeby.pl A widzieliscie ten ranking? Idol White to podobno prawdziwy przebój na rynku preparatów do wybielania zębów. zamawiam bo nawet w pracy coś mi sie o uszy obiło żę szefowa używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyaSss
środkiwybielajacezeby.pl przepraszam za literówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomatolog
Wybielanie poza gabinetem stomatologicznym jest ryzykowne - oddajecie się Państwo w ręce osób które nie mają pojęcia o zdrowiu Państwa zębów. Studia stomatologiczne trwają 5 lat - ile na temat wybielania i zębów może wiedzieć kosmetyczka po przeszkoleniu? Przestrzegam przed korzystaniem z wybielania w gabinetach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Stomatologu - jasne, że wybielanie jest ryzykowne, ale najwiecej efektow uboczncyh jest wlasnei po wybielaniu u dentysty (przynajmniej tak wynika z rozmow na forach, ktorych czytalam naprawde wiele). Nie jestem co prawda specem w tej dziedzinie, ale troche sie orientowalam, zanim sama zdecydowalam sie wybielic zeby. Zabieg u stomatologa jest bardziej inwazyjny, bo stezenie substancji (roznych nadltentkow itd....nie wiem, nie znam sie, Pan zapewne wie, o co chodzi) jest wieksze. Natomiast w substancjach stosowanych w salonach kosmetycznych stezenie to jest mniejsze (i musi byc - w innym wypadku chyba zabieg taki nie moglby byc wykonywany w salonie kosmetycznym). Poza tym zastanawia mnie jedno - nei znam ani jednego stomatologa z wybuelonymi zebami, za to panie, ktore mi robily wybielanie sobie takze wybielaly zeby. O czyms to musi swiadczyc....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze to sprawdzić miejsce, do którego się mamy udać na wybielanie. Bo jeśli mamy do czynienia z dobrze przeszkoloną kadrą myślę, że nie ma się czego bać. Ale też jeśli chodzi o zęby jestem dość przerważliwiona i na wybielanie tylko do dentysty. Ale powiem wam też, że tutaj http://www.galeriausmiechu.pl/artykuly/Biale_zeby.html bardzo fajnie i dokładnie opisne jest cały proces wybielania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cococonut
A ja mam takie pytanie do tych co wybielali, czy mozna wybielac jesli ma sie plomby jak to wyglada? Mam plomby Prawie w kazdym , marzy mi sie wybielanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYBIELANIE ZĘBÓW
po 2 tyg sa zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomatolog
Kosmetyczce nie wolno wykonywać zabiegu wybielania ponieważ jest to łamaniem prawa poprzez wykonywanie zawodu lekarza bez uprawnień. Wybielanie zębów w gabinecie kosmetycznym jest ryzykowne ponieważ obecnie zakazana jest sprzedaż osobom niebędacym dentystami preparatów zawierających bądź uwalniających nadtlenek wodoru w stężeniu powyżej...0,1% . Co to oznacza? Jeżeli ktoś będzie miał wybielone zęby po wizycie w gabinecie kosmetycznym przy takim stężeniu to znaczy że został oszukany - zaaplikowanu mu żel którego nie wolno było nawet sprzedać. Poza tym, drogie Panie, stomatolog żeby wybielić zęby musi skończyć 5-letnie studia, zrobić staż, zdać LDEP, w praktyce spełniać wymogi sanitarne o których paniom kosmetyczkom się nie śniło a panie tak chętnie i ochoczo oddajecie swoje zęby pod opiekę oszustów. Wasz wybór choć nie do końca - prokuratura nie będzie już taka łaskawa dla tych pań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma83
Właśnie wróciłam z wybielania zębów metodą beyond polus. Nigdy więcej. Nie dość,że z bólu nie mogłam wytrzymać już po nałożeniu żelu,to podczas zabiegu (3xpo 10 min) łzy mi same leciały, wszystko piekło i bolało mimo tego, że był nałożony preparat na dziąsła i na usta. Pewnie coś tam musiało się przedostać. Myślałam ze już przerwę to wszystko ale za wszelka cenę chciałam wytrzymać. Efekt- zęby rzeczywiście bielsze może o jakieś 4 tony co widać ale jakim kosztem. Wyszłam z gabinetu spuchła mi cała lewa strona warg( wyglądam jakbym sobie wstrzyknęła botoks z jednej strony i miała dodatkowo "zimniaka" na ustach) boli po wewnętrznej stronie, jest czerwone. Moje wrażenia są takie, że jeśli ktoś ma wrażliwe zęby- choć ja do tego doświadczenia uważałam że nie mam- nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×