Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odpisz

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ - najnowsza metoda

Polecane posty

Gość anna minecka
Te metody przynoszą krótkotrwałe efekty - wszystko przecież zależy od was. Nawet jeśli uzyskacie super biel zębów to wcale nie jest powiedziane, że będzie to trwałe. O zęby zwyczajnie trzeba dbać - systematyczne mycie, brak używek... To dopiero przynosi oczekiwane efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chcialam dodać ze wybielała ona lampą :( Wiem też, że żele i te nakładki sa ok, ale też na jakiś czas. Wszystko jest piękne na jakiś czas, a czy Wy zdajecie sobie sprawe z tego jak delikatne jest szkliwo a jak je usuwacie tymi żrącymi w dziąsła i zęby pastami, żelami? Zobaczycie za kilka lat, to wasz stomatolog nie nadąży a jak sie wqrzy zaproponuje po prostu proteze, bo to będzie dla was najtansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty nigdy nie są trwałe. Nie dbasz o dietę i zęby to ładny wygląd szybko znika. Ja myję zęby Ajoną, wcale nie z przyczyny wybielenia zębów, a mimo wszystko mam zęby naprawdę białe. Zatem nie wybielanie, a zaangażowanie w dbałość o siebie ma kluczowe znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuuunia
Heja, wybielalam jakies 3 miesiace w Orto Dencie na ul skarbowcow i jestem zadowolona ze efektow. Samo wybielanie troche nieprzyjemne ale spokojnie da sie wytrzymac a pozniej juz tylko ladny usmiech. Dodatkowo na pierwszej wizycie wszystko zostalo dokladnie wyjasnione przez lekarza wiec wiedzialam czego moge sie spodziewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechnięta_89
Dziewczyny... Przerażają mnie ceny wybielania zębów lampą u stomatologów, nie wiem jak u Was ale w Krakowie są to ceny od 500-1500 zł. Jestem biedną studentką więc musiałabym zbierać cały rok żeby sobie pozwolić na taki zabieg.=) Paski, nakładki, specjalne żele, są skuteczne ale trzeba je non stop kupować i są dobre ale na chwile... Niedługo sylwester i chciałabym mieć piękny uśmiech pewnie jak każda z Was, więc zaczęłam szukać w necie, nie za drogiego ale skutecznego sposobu na wybielenie ząbków. Zainteresował mnie temat o KOSMETYCZNYM WYBIELANIU ZĘBÓW W SALONACH NO+VELLO czy coś takiego , cena tylko 299,00zł, jest to ponoć nowość, poczytałam o tym, zadzwoniłam popytałam( jest salon koło Galerii Kazimierz) , okazało się że wszystko wygląda tak samo jak gdzie indziej czyli nakłada się specjalny żel, uaktywnia się go za pomocą lampy. Skubnęłam się i skorzystałam z ich usługi , przyznam że cena mnie skusiłam 299,00zł, Jakie są efekty?: Moje ząbki są jaśniejsze o 3tony, tylko trzeba uważać bo po zabiegu przez 3 dni nie wolna pić i jeść pokarmów barwiących( żadej coli, kawy, zup pomidorowych itp.)A ja uwielbiam kawę....jakoś wytrzymałam =) Jeśli któraś z Was już też korzystałam z kosmetycznego wybielania zębów, napiszcie są sądzicie bo przypuszczam że każdy będzie miał inny rezultat 3majcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na wybielaniu Pure Lite z ciekawości ( kupiłam na Groupon). Naturalnie mam zęby w miarę jasnej barwy, jednak widoczne były zażółcenia ( za czasów gdy paliłam, picie hebaty, coli) i ślady po antybiotykach. I jedynie ślady po antybiotykach (białe plamki) zniknęły po wybielaniu. Kolor się wyrównał. Białe były przez pierwsze 2 dni od wybielania. Ból parę godzin po wybielaniu był na prawdę nieprzyjemny (około 24h). Podrażnione dziąsła, a zęby bolały jakbym w szczękę oberwała. Mimo że dałam 199 zł, nie polecam. Lepiej oszczędzić na naprawdę pewny zabieg i pewne efekty niż wydawać na metodę Pure Lite. Na prawdę efekt tak znikomy, że nikt nie zauważył, że cokolwiek robiłam. A specjalnie trzymałam białą dietę przez ponad tydzień. Pani w gabinecie mówiła, że to dosłownie to samo co wybielanie u dentysty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne pewnie cie z Grouponu
oszukali , bo ja robiłam metodą Pure Lite normalnie w gabinecie i efekt super białe zęby, bez bólu, wcześniej robiłam Beyondem ale uważam że Pure Lite jest lepszy właśnie dlatego że nie boli a efekt ten sam i duuużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolecajka
Mam pytanie, czy każdy technik sprzeda takie nakładki na zęby, proszę napisać jak to się fachowo nazywa. A ten płyn gdzie mozna kupic? Czy tez u technika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkakak
wybielałam zeby metada beyond dokładnie 2lata temu efekt super po wyjsciu od dentysty dwie sesje zeby perełi ale przez pierwszy tydzien potem szkliwo zaczeło mi sie przebarwiac i prawdziwy kolor uzyskałam dopiero po dwoch tygodniach szceze wam powiem ze mineły dwa lata i zeby zaczynaja powracac do swojego poprzedniego odcienia i ponownie bym musiała je teraz wybielic ale napweno niezdecyduje sie na metode lampa tylko na nakłdki obawiam sie bolu i nadwrazliwosci ale moze dam rade i napewno nie zapłace 800zł. a nie wiecie czy wciazy mozna stosowac te nakłdki wybielajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWwafelki
Ja wybielałam w zeszłym tygodniu Beyondem za 990 zl, zęby trochę nadwrażliwe po tym, ale efekt bardzo dobry więc mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar-ia
nie wiem co o tym myslec. Za kilka miesiecy może spróbuje choć powiem tak wybielałam u siebie w bydgoszczy w krainie usmiechu u normalneg dentysty i jestem mega zadowolona. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda4000
Mnie dziewczyny z pracy namówiły na wybielanie - dużo kawy i papierosówki ;(. Wybielałam swoje na dentarcie koło Pruszkowa. Najgorzej było z usiwaniem kamienia ale jestem bardzo zadowolona. Czuje sie hmmm bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmotyla
Sprzedam kupon grouponowy na wybielanie zębów - cena kuponu to 378zł - bez kuponu 1400zł - niestety nie dam rady wykorzystać kuponu (ze względu na wyjazd), dlatego sprzedaję. Kupon jest do wykorzystania do 28 marca. Przegląd kontrola stanu zębów i ustalenie ewentualnego planu leczenia Skaling i piaskowanie usunięcie przebarwień i kamienia nazębnego Fluoryzacja wzmocnienie i ochrona zębów przed próchnicą Wybielanie lampą Beyond wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni efekt utrzymujący się nawet 2 lata Lokalizacja Czerniaków Przychodnia jest sprawdzona przez znajomą - bardzo miła obsługa i rzetelni dentyści. Wszystkie wymienione powyżej zabiegi wchodzą w cenę kuponu. Odbiór kuponu: osobiście lub mailowo. kontakt: 500 817 923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się tu naczytałam różych opinii o wybielaniu i postanowiłam dorzucic mój punkt widzenia..Jestem 2 dni po wybielaniu lampą beyond i efekt jest niesamowity!! chociaż dentystka uprzedzała mnie ze może byc różnie bo zęby różnie się zachowują..minus to bardzo duża nadwrazliwość po zabiegu ale w sumie jak się obudziłam kolejnego dnia bylo już po wszystkim:)) wybielałam we wrocławiu w nowym gabinecie orchidea-dent na ołtaszyńskiej bo mają promocje za 700zł jak ktos zechce moge podac kontakt.. a z nakladkami nigdy nie probowalam wiec w sumie nie mam porownania..Mam tylko nadzieeje ze efektutrzyma się do ślubu:)) już za 3 miesiące ufff.. i pytanie do Was szukam fajnej dermatolog która doprowadzi mi cere do porządku!! też najlepiej okolice ołtaszyna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narine24_
aniarusiecka, ale efekt jest taki, jak u hollywoodzkiej gwiazdy? Bo ja chcę uzyskać taki właśnie efekt, a do tej pory wszyscy mówili, że w grę wchodzą tylko licówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że na efekt hollywoodzkiej gwiazdy składa się nie tylko hollywoodzki uśmiech ;)) a poza tym oni mają te ząbki zawsze takie idealnie równiutkie i dlatego sprawiają wrażenie jeszcze bielszych.. nie wiem jak Ci odpowiedziec żeby Cię nie zawieść, nie są kredowo białe, są jasne ale przy tym naturalne:) nie wiedzialam czego się spodziewac,a jestem zadowolona z efektu.. wiadomo że ile ludzi tyle opinii i dopóki smam nie spróbujesz to nie wyrobisz sobie własnej:) pozdrawiam i życzę wymarzonego uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONTA
wybielałam ząbki lampa pure lite a bydgoszczy w sudiu bestetyki. świetna sprawa, wybieliły mi sie znacznie naprawde duża róznica, a na dodatek kupiłam po bardzo dobrej cenie ok 180 zł w promocji. Jestem bardzo, bardzo zadowolona, no jedyny mankament to ta biała dieta po wybielaniu-ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomatolog
Uwaga - przestrzegam przed wybielaniem zębów metodą Pure Lite w gabinetach kosmetycznych. Osoby wykonujące takie zabiegi łamią prawo - sprawy są już kierowane do prokuratury. Jedyną osobą uprawnioną do wykonywania jakichkolwiek zabiegów na Państwa zębach jest lekarz stomatolog albo wykwalifikowana higienistka (proste zabiegi higienizacyjne - higienistka nie ma prawa stawiać diagnozy ani planować leczenia). Wybielając zęby u kosmetyczki narażacie się Państwo na szereg powikłań z zakażeniem krzyżowym czy nieodwracalnym uszkodzeniem zębów włącznie - kosmetyczki nie muszą spełniać tak rygorystycznych wymogów sanitarnych jak stomatolodzy poza tym nie mają pojęcia o diagnostyce i mogą zaaplikować żel na dziąsła w stanie zapalnym lub do ubytku fundując Państwu zaostrzenie zapalenia przyzębia albo zapalenie miazgi. Jeśli zauważycie Państwo reklamy takich gabinetów kosmetycznych proszę zgłaszać fakt lokalnym izbom lekarskim bądź bezpośrednio do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam nad tym, czy nie wybielić zębów, wiem, że jest kilka metod, jakimi można wybielać, ale myślę, że jak się na to zdecyduję poproszę swojego dentystę doktora Rozwadowskiego, żeby mi wybrał mi najlepszą metodę. A powiedzcie mi, czy jesteście zadowoleni z efektów wybielania zębów ?? Warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMATKO!
Witam wszystkich! Ja z kolei chciałam zapytać czy konieczne jest wyleczenie wszystkich zębów przed wybielaniem lampami BEYOND? Marzę o tym, żeby wreszcie były bielsze ale nie uda mi się chyba zaoszczędzić na leczenie potem na wybielanie i jeszcze potem na ewentualne zmienianie plomb :/co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka88
Cześć! Jutro idę na wybielanie ząbków lampą u dentysty :) To mój pierwszy raz. Naturalnie mam żółtą kość. Dam znać, jak wrócę, jakie są efekty i napiszę cenę usługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja wybielałam lampą beyond w wawie w klinice perfekt med (plac dąbrowskiego). teraz mają promocję. efekt super. mają najnowszą lampę (z tego co mówiła dentystka lampę dopiero kupili). Ja jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO OMATKO. Jak pójdziesz do dentysty to najpierw zrobi Ci przegląd i powie czy możesz wybielać od razu czy nie. przynajmniej ze mną tak było. problem polega na tym, że żeby wybielić nakładają jakąś pastę na zęby i jeśli masz dziury to może boleć. z tego co zrozumiałam to tak to wygląda, ale zgłoś się tam, oni Ci powiedzą wszystko. od lat się u nich leczę i mam 100% zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalsjdhhdfg
mam pytamko, czy wybielanie laserem jest jednorazowe, jak dlugo trwa i jakie sa srednie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevan Polomirski
Wiec, wczoraj poczytalem, co tu piszecie i zdecydowalem zaryzykowac wiec udalem sie do jednego z wymienionych tutaj Gabinetu Stomatologicznego. Musze wspomniec ze widzialem parokrotnie widzialem jak przy okazji roznych Targow ludzie decydowali sie usiasc w stoiskach gdzie wystawiano tego typu maszynerie i na miejscu po cenach promocyjnych wybielac zeby. Nie tak dawno bylem w Londynskiem Westfields gdzie robis ta usluge na "wyspie" obok straganu z okularami:) W zwiazku z tym mialem jakies porownanie przynajmiej co do procedur itp... Od poczatku jak tylko wszedlem zdziwienie, Pani Doktor wola Asystentke, ktora ma za zadanie wyczyscic na blysk moje zeby z nikotyny (rzucilem palenie po 25 latach kopcenia) oraz z kmienia ale tak zeby nie skaleczyc dziasel itd bo byloby nie mozliwe na rane wybielanie. Czyszczenie idbylo sie w ok 50 min czyli bardzo starannie metoda ultradzwiekowa! Dopiero po tym przeszedlem do wlasciwego Gabinetu gdzie czekaja Pani Doktor z Maszyneria:) Zlozyla mi ochrone na oczy dziasla oraz jezyk po czym zaczela proces wybielania. Robila to inaczej (bardziej professionalnie) jak widzialem do tej pory. Duzo by pisac. Najwazniejsze ze PO 2 GODZINACH MIALEM ZNOW A1 TAK JAK 25 LAT WSTECZ!:) BARDZO POLECAM. A.... Ps. Co do tych uwag o potencjalnej i rzekomej wyzszosci tych 2 tyg plynow itp. nie moge Nic powiedziec ale wiem jedno, po co męczyć sie 2tygodnie jak można osiągnąć doskonały a wręcz IDEALNY rezultat w 2-3h?! Po drugie odnoszę wrażenie ze te negatywne komentarze to poprostu KONKURENCJA id płynów:) Osobiście jestem o tym przekonany. Normalna ściema z zazdrości. Teraz to wiem ale jakbym nie zaryzykował 1200pln i troszkę niewygod przez pare godzin to pewnie zdecydowalbym sie na 2 tyg przygody z planami a po tym czasie byłbym tak zniesmaczony i zły ze pewnie zaczalbym palić na nowo!!! Cieszę sie bo miałem DOBRA intuicję dzięki ktorej mam zabki jak perełki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevan Polomirski
Wiec, wczoraj poczytalem, co tu piszecie i zdecydowalem zaryzykowac wiec udalem sie do jednego z wymienionych tutaj Gabinetu Stomatologicznego. Musze wspomniec ze widzialem parokrotnie widzialem jak przy okazji roznych Targow ludzie decydowali sie usiasc w stoiskach gdzie wystawiano tego typu maszynerie i na miejscu po cenach promocyjnych wybielac zeby. Nie tak dawno bylem w Londynskiem Westfields gdzie robis ta usluge na "wyspie" obok straganu z okularami:) W zwiazku z tym mialem jakies porownanie przynajmiej co do procedur itp... Od poczatku jak tylko wszedlem zdziwienie, Pani Doktor wola Asystentke, ktora ma za zadanie wyczyscic na blysk moje zeby z nikotyny (rzucilem palenie po 25 latach kopcenia) oraz z kmienia ale tak zeby nie skaleczyc dziasel itd bo byloby nie mozliwe na rane wybielanie. Czyszczenie idbylo sie w ok 50 min czyli bardzo starannie metoda ultradzwiekowa! Dopiero po tym przeszedlem do wlasciwego Gabinetu gdzie czekaja Pani Doktor z Maszyneria:) Zlozyla mi ochrone na oczy dziasla oraz jezyk po czym zaczela proces wybielania. Robila to inaczej (bardziej professionalnie) jak widzialem do tej pory. Duzo by pisac. Najwazniejsze ze PO 2 GODZINACH MIALEM ZNOW A1 TAK JAK 25 LAT WSTECZ!:) BARDZO POLECAM. A.... Ps. Co do tych uwag o potencjalnej i rzekomej wyzszosci tych 2 tyg plynow itp. nie moge Nic powiedziec ale wiem jedno, po co męczyć sie 2tygodnie jak można osiągnąć doskonały a wręcz IDEALNY rezultat w 2-3h?! Po drugie odnoszę wrażenie ze te negatywne komentarze to poprostu KONKURENCJA id płynów:) Osobiście jestem o tym przekonany. Normalna ściema z zazdrości. Teraz to wiem ale jakbym nie zaryzykował 1200pln i troszkę niewygod przez pare godzin to pewnie zdecydowalbym sie na 2 tyg przygody z planami a po tym czasie byłbym tak zniesmaczony i zły ze pewnie zaczalbym palić na nowo!!! Cieszę sie bo miałem DOBRA intuicję dzięki ktorej mam zabki jak perełki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevan Polomirski
Aaaaa... zapomniałem ze pisane było na tym forum ze kosztuje to 900pln a ja płaciliśmy 1200 ale może przez to czyszczenie. Dałbym 2000 za ta prace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CZY LASER
NIE OSLABIA ZEBOW-SZKLIWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sissy8787
Ja wybielałam zęby tą metodą i efekt był świetny. Wybielone o kilka tonów. Na prawdę. Ale przedtem miałam skaling i piaskowanie, to też pewnie pomogło w lepszym efekcie. Po kilku miesiącach zęby trochę ściemniały. Będę szła jeszcze raz nie długo:) Korzystałam z oferty zakupów grupowych kosztowało mnie to 99 zł (wybielanie) i 79 (skaling, piaskowanie i fluoryzacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×