Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odpisz

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ - najnowsza metoda

Polecane posty

Gość gość
Ja również robiłam wybielanie ale w Dental Services przed ślubem i zęby wyglądały super, a teraz mają promocję, można sprawdzić na ich stronie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam w white@beauty w Gdańsku tą tańszą lampą i nie jestem zadowolona. Nie miałam jakichś żółtych zębów i nie spodziewałam się nie wiadomo jakiej różnicy, ale nie widzę żadnej poprawy!!! Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że nawet są bardziej żółte niż przed zabiegiem (jakiś taki inny odcień mają). Nie wiem czy to możliwe?! Wiem, że moje zęby mogą być bielsze, bo kiedyś wybielałam paskami w domu i efekt był zniewalający (i odcień zębów jakiś taki bardziej śnieżnobiały). Chciałam iść na skróty i wybielić w gabinecie, ale widać nie sprawdziło się. Chyba jednak pozostanę przy paskach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000
martammm wybielałam lampą led, jest słabsza, ale efekty są widoczne. Wybielałam jakieś 4 miesiące temu i efekt cały czas się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej udać się do profesjonalisty, zamiast kombinować samemu z wybielaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ninaaaa
Możecie polecić jakiś dobry gabinet w Toruniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavia1313
Dokładnie, najlepiej udać się do specjalisty. Próbowałam różnych domowych sposobów, past i pasków wybielających efekt może był ale niewielki i krótkotrwały. Jakieś pół roku temu wybieliłam sobie ząbki metodą laserową w gabinecie Stomapol http://www.stomapol.pl/ i jestem bardzo bardzo zadowolona. Nie spodziewałam się aż takiego efektu i co najważniejsze utrzymuje się on nadal.Cena również przystępna (ja robiłam jeszcze inne rzeczy ale samo wybielanie kosztowało 800 zł) Jeżeli chcecie mieć biały uśmiech to naprawdę najlepiej udać się do stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Toruniu polecam klinikę na Storczykowej pana Drozda. Teraz wybielanie lampą mieli za 800 zł ja zrobiłam i efekt wow. Zęby mnie bolały ale efekt rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plateksniegowy
wiecie są różne metody wybielania zębów, ale ja myślę, że najlepiej powie, doradzi i dobierze metodę dentysta. Najlepiej po prostu wybrać się do dobrego gabinetu jak Galeria Uśmiechu, żeby powiedzieli jaka metoda będzie dla nas najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Polecam wam sprawdzić tutaj: www.live-dent.pl to chyba najlepszy dentysta gdzie można wybielić tanio żeby i to jeszcze z tak dobrym efektem :) Polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam, to macie czasem szalone te ceny za wybielanie (zwłaszcza te powyżej tysiąca zł)...! Ja w Candeo płaciłam dokładnie 499 zł za wybielanie gabinetowe, a nakładkowe kosztuje tam 699 zł i to jest maks. Może czasem lepiej zrobić wybielanie w innym mieście, a przejechać się do znajomych czy pozwiedzać przy okazji...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chciałam wybielić ostatnio zęby i kupiłam kupon w salonie w Katowicach za 99 zł. Normalna cena to 699 zł. Metoda: PureLite: jedna z najszybszych i najskuteczniejszych metod ale okazało się, iż efekt jest zerowy. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikor_ka
Polecam Gabinet na Inflanckiej 4 we Wrocławiu - mają nowiutki sprzęt Beyond i fajną cenę - 600 zł chyba do końca roku, a później mówiła mi pani doktor że 800. Od razu uprzedziła o możliwej nadwrażliwości, ale nic nie czułam. Po godzinnej wizycie z przeglądem wyszłam z zębami jak Jessica Alba. Jestem bardzo zadowolona. Aha nie można mieć polakierowanych wcześniej zębów bo preparat nie zadziała. telefon do nich 500208900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chodzę do Galerii Uśmiechu, mam pełną opiekę, gabinet jest czysty i schludny, ale też muszę przyznać, że dentyści świetni, konkretni, fachowi, bardzo przyjemni. Ale też w gabinecie pełen wachlarz usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to taka mowa metoda?;) JA robiłam wybielanie lampą Beyond w Kraku w Dental Services - mają fajną cenę, 400zł za zabieg. Efekt jest tego wart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnerllla
ja zamiast wybielania, które przynosi chwilowy efekt wstawiłam implanty zębowe i teraz mam piękny uśmiech, a że w centrum Vita Medica na ul Kłopotowskiego 22 w Warszawie na raty rozkładają płatność, więc nie był to zbyt ciężki wydatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felixo
Jeśli w Warszawie, polecam MM Dent na Grochowskiej 56. Wybielaja systemem ZOOM. Info tutaj: www.mmdent.waw.pl. F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectos
Moim zdaniem dobrze, że są takie rozwiązania jak wybielanie zębów lampą... Są ludzie, którzy naprawdę potrzebują i chcą mieć bielsze zęby. Dlatego też takie rozwiązanie jest dla nich dobre. Sam się zdecydowałem na wybielanie zębów w http://www.ewabzymek.pl/. Przyznam, że teraz czuję się o niebo lepiej:) czuję się po prostu atrakcyjniejsza przez te zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zdecydowałam się na wybielenie zębów i teraz nie żałuję. Moje zęby wyglądają o niebo lepiej, wyglądają na zdrowsze i bardziej zadbane. Ja nie żałuję, że zdecydowałam się na ten zabieg, dodam tylko, że byłam tu: http://www.bochinska.pl/. Każdemu polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwkaIwka
Nie polecam PureLite. Guzik wybiela , żeby bolą i kasa wywalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
Ja wybieram się na wybielanie zębów ale nie wiem na jaką metodę mam się zdecydować akceleratorem LED czy halogenowym. Babka mówi oczywiście, że halogenowy ( i nie nie wiem czy dlatego, że jest droższy czy skuteczniejszy). Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl1512
Ja polecam szczerze wszytskim lampe LED- własciwie chodzi o to aby żel nie zawierał nadtlenku wodoru, który jest totalnie szkodliwy dla dziąseł i szkliwa i zębów, Your White Smile robi to dobrze. Mi się efekt utrzymał 2 miesiace, bylam na promocji za 99 zł przed ślubem razem z męzem. Ja zyskałam 6 odcieni a mąż 10! Bałam sie nadwarliwosci badz bólu, nic takiego nie wystąpiło. Mogę Wam polecic salony Your White Smile. Mają dobre opinie. Mam zdjecia "po", niestety "przed" nie zrobiłam :(, moge wyslac na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielanie zębów lampą to świetna sprawa, ja byłam na zabiegu tu: http://www.viscardi.com.pl/ i zęby wyglądają naturalnie, a jednocześnie są o wiele ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się właśnie zastanawiam nad wybielaniem zębów, właściwie nad metodą. W Olsztynie nie ma zbyt wielkiego wyboru, wiem że dr Rojek jest w tym dobry, ale jeszcze nie zasięgałam info jaką metodę stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp83
Efekt dobry, jednak trwa dość krótko, już po okresie 1-2 miesięcy kolor spada o kilka tonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Rojek wybiela zęby laserem. Efekt jest dobry, zęby nie są nienaturalnie białe. U mnie akurat nic w tonacji się nie zmieniło, w sumie jestem dopiero 4 miesiące po wybielaniu, ale aż tak drastycznie mi się odcień nie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda to wybielanie lampą? Naświetla się zęby czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zęby nakłada sie żel i naświetla go lampą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×