Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odpisz

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ - najnowsza metoda

Polecane posty

ja zawsze miałam kompleksy z powodu moich zółtych zębów,w końcu się przemogłam i będąc w Niemczech kupiłam żel dr martin schwarz home comfort,z pierwszym razem zmieniło mi ton o 6 stopni,teraz co 4 miesiące poprawiam efekt,oczywiście cały czas pamiętam o tym by na co dzień dbać o zęby,teraz już kupuję przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam boje sie wybielania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agayka
Nie boli, potwierdzam. Ja wybielałam niedawno w Orthovision w Warszawie. Może przez kilka dni zęby były wrażliwsze, ale nic poza tym. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat wybielałem nakłakowo metodą dr martin schwarz,żadnego bólu nie odczuwałem,wiec nie ma czego się bać,z resztą jak ktoś chceładnie wygladać to trzeba się czasami poświęcić,stomatolog użył żelu dr martin schwarz expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościanka
Wybielanie wybielaniu nierówne. Ja zdecydowałam się na White Dental Clinic, bo mieszkam niedaleko, a jestem dość zapracowana i nie mam czasu na dojazdy. Wybór był przypadkowy, a odkryłam, że pracują tam prawdziwi profesjonaliści i na ich pracy można polegać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybielam nakładkowo i jestem zadowolony.Przy nim pozostanę.Szczególnie,że przy następnej wizycie mam zniżkę.Popytajcie w swoich gabinetach o kuracje Dr Martina Schwarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewana8
generalnie lepiej jest wybielać w gabinecie, niż samodzielnie. bez przesady, przecież pasty nie wybielą zębów, dadzą jedynie taki efekt. a czytaliście kiedyś opakowania - można tylko 3 tygodnie stosować, bo inaczej może się szkliwo uszkodzić. ja wybielałam właśnie w gabinecie, w nawrocki clinic w gdańsku, bardzo sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, dziwne ja wybielałam lampą u dentystki w anamie i efekt jest powalający. nie wiem jak możliwe, że za taką kasę u Ciebie efekt znikomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozpoczynam wybielanie zębów od regularnego zabiegu oczyszczania z kamienia, potem u stomatologa stosowałam wybielanie, pierwsze 3 dni to nie mogłam jeść ani pić, ból straszny, potem już trochę lepiej, ale po 2 miesiącach znów kamień, soki owocowe, smoothie, kawa, na krótko starcza wybielanie, jak za często się wybiela, to niestety zęby mogą aż zsinieć i się przebarwić, albo szkliwo si e lamie, sypia się zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałem nigdy żadnej nawrażliwości,szkliwo też w porządku,nie wiem może mam niezniszczalne zęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nie można wybielać zębów za często, bo może źle to wpłynąć na ich stan. Ważna jest też jakość zabiegu, sprzętu i jego obsługi przez dentystę. Ja wybielałam zęby w White Dental Clinic na warszawskich Bielanach i wiem, że zostało to zrobione bardzo profesjonalnie, bo efekt utrzymuje się już bardzo długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mozna spróowac samemu wybielć w domu,ja tak robię,kupuję u stomatologa żel dr schwarz expert 20% i wybielam na szczękach,które zostały mi po opalasence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lampe zoom 3, najnowsza metoda, tylko szukajcie gabinetów z ta lampa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie długo idę na wybielanie zębów i tak się zastanawiam czy to boli? Mam nadwrażliwość i trochę się boję. Ostatnio mialam usuwany kamien to dwa zęby mnie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie byłaś na tym wybielaniu i jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coralie35
Ja miałam wybielane zęby lampą Beyond w gabinecie http://ezdent.pl/ - zabieg trwał niecałą godzinę, nic nie bolało, a efekt jest naprawdę super. Wcześniej wybielałam zęby metodą nakładkową i nie udało mi się osiągnąć takiego efektu jak po jednym zabiegu z wykorzystaniem lampy, także polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuizee

Jeżeli chodzi o mnie to byłam na wybielaniu w Dentalu na Lwowskiej. Wszyscy z Lublina mi ich polecali, więc stwierdziłam - czemu nie. Generalnie efekt jest super - czego nie mogłam powiedzieć o moich poprzednich próbach z pastami wybielającymi i innymi specyfikami. Zdecydowanie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delauras

Nie ma znaczenia czy wybielasz lampą beyond czy laserem bo to nie te urządzenia  wybielają one tylko aktywują ,wybielają preparaty nakładane na zęby min opaliscent , beyond. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm najlepiej uzgodnić wszystko ze specjalistą, każdy ząb jest inny a można w łatwy sposób uszkodzić szkliwo 😉 (z własnego doświadczenia) Teraz tylko korzystam z usług Villa Nova 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×