Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odpisz

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ - najnowsza metoda

Polecane posty

Gość Tibisss
A dla mnie to jest jedna wielka ściema firm które to sprzedają, wkółko tylko jakieś PureLite, Beyond Biała Perła. Szczególenie podoba mi się wpis Pomocy Stomatologicznej, co za beznadziejny marketing szeptany. Pozdrawiam Pana co to pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybielanie
WYBIELANIE NAKLADKOWE !!! WROCŁAW I OKOLICE Jesli chcecie skorzystac i jestescie z wrocławia albo okolic, to jest gabinet gdzie całe wybielanie nakładkowe wykonują za 399 zł- to cena juz z zelem Opalescence, mozna wybrac jak mocne stężenie zelu sie chce ( 10%,15%,20%,35%) Wszystko to 2 wizyty - na pierwszej pobierane są wyciski, a na drugiej dostajecie gotowe płytki z zelami, i instrukcjami. Mało tego - płytki przywozone są do domu, nie musicie sie z niego nawet ruszac. Wizyty nie są dodatkowo płatne - 399 zł to cena za całosc. jest tez promocja - jesli przyprowadzisz ze sobą jeszcze kogos - to obie osoby mają taniej o 40 zł !!!!!! adres strony na ktorej jest telefon i e-mail to www.biale-zeby.wroclaw.pl wystarczy sie umowic na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protetyk
TANIE WYBIELANIE ZĘBÓW METODĄ NAKŁĄDKOWĄ Jeśli nie jesteś zadowolony/a z koloru swoich zębów, to zapraszam wszystkich na PROMOCYJNĄ ofertę wybielania nakładkowego! Promocja jest tymczasowa, trwa ona do 15grudnia, także jeśli myślisz o tym aby zaskoczyć swoich znajomych i bliskich na święta śnieżno białym uśmiechem, to zapraszam;) Cena takiego wybielania to 350zł !!!! W ofertę wchodzi CALY ZESTAW! Czyli: -indywidualne nakładki - żele wybielające (4szt) + żel na nadwrażliwość pozabiegową Chętnych prosimy o kontakt meilowy ;) biale-zeby@wp.pl Serdecznie zapraszamy ;) WROCŁAW I OKOLICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protetyk
TANIE WYBIELANIE ZĘBÓW METODĄ NAKŁĄDKOWĄ Jeśli nie jesteś zadowolony/a z koloru swoich zębów, to zapraszam wszystkich na PROMOCYJNĄ ofertę wybielania nakładkowego! Promocja jest tymczasowa, trwa ona do 15grudnia, także jeśli myślisz o tym aby zaskoczyć swoich znajomych i bliskich na święta śnieżno białym uśmiechem, to zapraszam;) Cena takiego wybielania to 350zł !!!! W ofertę wchodzi CALY ZESTAW! Czyli: -indywidualne nakładki - żele wybielające (4szt) + żel na nadwrażliwość pozabiegową Chętnych prosimy o kontakt meilowy ;) biale-zeby@wp.pl Serdecznie zapraszamy ;) WROCŁAW I OKOLICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, a słyszałyście o takim urządzeniu, którym można w domu sobie wybielać zęby? Tylko nie chodzi mi o paski wybielające. To się nazywało Liquid Smile i gdzieś o tym ostatnio czytałam i zastanawia mnie jak to działa w praktyce. To jest urządzenie które wygląda jak długopis tylko było zakończone szczoteczką mała, którą nakłada się żel na zęby, codziennie przez chyba 2 tygodnie. I to ma wybielać zęby. Może któraś z Was używała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybielanie
Moze wolicie wybielić na prawdę tanio , bezpośrednio u protetyka za 399 zł we wrocławiu ? PROMOCJA trwa !! W zestawie indywidualne nakładki - górna i dolna , oraz 4 strzykawki żelu wybielającego renomowanej firmy Opalescence. Oraz GRATISY - etui na nakładki, etui podróżne i miniaturowe pasty łagodzące podrażnienie dziąseł :-) olecam www.biale-zeby.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena_warszawa
Bałam się bardzo tego zabiegu, słyszałam różne straszne rzeczy. Trafiłam przypadkowo do lekarza, który wytłumaczył mi, że podstawowa sprawa z wybielaniem to dobrze zakwalifikować człowieka do odpowiedniego dla niego zabiegu (-nie wszystko jest dobre dla wszystkich...). Doktor najpierw mnie zbadała, co ważne doktor miała duże doświadczenie w wybielaniu, robi to róznymi metodami od wielu lat. Pewne jest, że czasami musi boleć po zabiegu, ale z efektu jestem zaodolona. Zapomniałam dodać, że wybielałam zęby lampą, a po zabiegu doktor nałożyła mi fluor. Jestem zadowolona. Moja rada: szukajcie lekarza z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLORY GWIAZD.ZORIENTOWANY
Co do kolorów,to najjaśniejszy -ale podstawowy kolor KTÓRY MAJĄ DENTYŚCI to B1 A NIECO CIEMNIEJSZY TO A1. ALE SA KOLORY DO ZĘBOW WYBIELONYCH BL1-NAJJAŚNIEJSZY ZE WSZYSTKICH A PÓŻNIEJ NIECO CIEMNIEJSZE ODCIENIE KOLEJNO BL2,BL3,BL4 . ZAKUPIŁEM TAKI KOLORNIK,BO DENTYŚCI ,TWIERDZILI,ŻE NIE MA JAŚNIEJSZEGO OD B1 ALE DLA MNIE TEN KOLOR JEST ŻÓŁTY A NIE ŚNIEŻNOBIAŁY.KAŻDY,KTO ROBI SOBIE KORONKI CZY LICÓWKI I SZUKA BIELI NIECH KUPI SOBIE KOLORNIK DO ZĘBÓW WYBIELONYCH BL1,BL2,BL3,BL4 (TYLKO 4 KOLORY-KOSZT OK 80ZŁ)ABY UNIKNĄĆ ROZCZAROWAŃ.KOLOR BL1 JEST NIECO CIEMNIEJSZY OD MUSZLI KLOZETOWEJ:) ZAKŁADAŁEM LICÓWKI NA 6 GÓRNYCH ZĘBÓW Z KOMPOZYTU.NA MOJE ŻYCZENIE W KOLORZE B1 CHOĆ DENTYSTKA PRZESTRZEGAŁA MNIE ,ŻE BĘDZIE DUŻA RÓŻNICA BO MAM ŻÓŁTE ZĘBY.PO ZAŁOZENIU,OKAZAŁO SIĘ,ŻE WCALE NIE JEST TAK BARDZO WIDOCZNA RÓŻNICA I NAWET DENTYSTKA BYŁA ZDZIWIONA ALE WIADOMO KOMPOZYT CIEMNIEJE I SZYBKO.TERAZ ,JESTEM ZDECYDOWANY NA KORONKI NA CERKONIE W KOLORZE BL1 -ALE MINIMUM 8SZTUK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka2
Witam. Odsprzedam kupon groupon na wybielanie zębów lampą BEYOND w Warszawie w Medi Estetica za 389 zł. Gosia.lwo@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolinamew
Ja kiedyś próbowałam pasków wybielających ,ale nie byłam zadowolona z efektów:0 Teraz chyba zdecyduję się na wybielanie w gabinecie dentystystycznym:) czytałam ,że dobre efekty daje wybielanie metodą zoom ( w alfa dental jest taka możliwość). Strasznie podoba mi się taki biaaały uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoa....
haj dziewczyny ogolnie jestem za woda..czyli w stanach..ja wybielalam zabki lampa ale szczerze polecam plasterki na zabki mnie zawsze dolne bardzo bolalay po .....wiec wybralam sie na lampy by zrownac z gora...i jedno wileke go......wydalam kase a efekt zero...lepsze plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommponik
Domowe metody na wybielanie zębów są dla cierpliwych i tych, których oczekiwania co do efektu nie są zbyt wygórowane. Potencjał wybielający domowych preparatów jest specjalnie ograniczony, tak aby były one bezpieczne. Naprawdę dobre efekty można uzyskać preparatami profesjonalnymi i lampami, ważne jednak, aby wybielanie zębów było przeprowadzane pod kontrolą stomatologa, który wykluczy przeciwwskazania, np. ubytki próchnicowe. Dla oczekujących maksymalnych efektów i ceniących swój czas najlepsze będzie jednosesyjne wybielanie zębów, na przykład http://www.anident.pl/wybielanie-zebow.html . Generalnie przed każdym sposobem na wybielanie zębów, również tym domowym, wskazana jest wizyta u stomatologa, który po pierwsze wykluczy przeciwwskazania (wspomniane już wyżej ubytki, chore szkliwo lub dziąsła), a także wykona skaling i piaskowanie zębów, jeśli jest taka potrzeba, tak aby nie wybielać kamienia tylko zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qulaka
Prawda jest taka że zabieg zalezy od wiedzy lekarza i jego podejścia do Klienta. Ja wybielałam żeby w u siebie w Bydgoszczy u Pani dr. Kuczyńskiej i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wolicie wybielać zęby w gabinetach? To w takim razie ile za to płacicie i po ilu seriach mozna zobaczyć fajny efekt? (to znaczy zdaję sobie sprawę, że pewnie u każdego będzie inaczej, ale tak mniej więcej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olioa
każdego inaczej, zalezy też jaki sposób czy lampa czy nakładki. Ja osobiście mam swój gabinet, gdzie robie regularnie wybielanie i mam mała zniżkę ;) jak jestes z Krka to polecam Galerię Uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Faktycznie jest coraz więcej metod na skutecznie wybielanie zębów. Nawet tych domowych. Wydaje mi się, że najlepszym jest Liquid Smile. Wystarczy nanieść pędzelkiem żel na zęby, bez żadnych pasków czy drogich zabiegów. Na pewno jest to bardziej opłacalne niż wizyta u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, sporo Was pisze o tym, że poddaliście się zabiegowi i wydaliście sporo kasy (no bo jednak taki zabieg to nie są groszowe sprawy), a że nie widzicie efektu albo efekt szybko się zaciera... Nieciekawie, dobrze jest przed pójściem do danego gabinetu poczytać opinie osób, które już tam były i poddały się mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena_warszawa
do figofago: ja jestem zadowolna, jak pisałam wcześniej, trzeba trafić na lekarza, który umie ten proces dobrze wytłumaczyć. Ja wybielałam zęby lampą w 'stomatologii jarzębiny' na ursynowie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona_lila
Tak czy siak figofago ma rację, że warto najpierw poczytać opinie o danym lekarzu czy gabinecie, gdzie chce się iść. Sporo jest specjalistycznych portali, gdzie można znaleźć tego typu informacje i opinie. To samo można na forach wyczytać. Ja byłam na wybielaniu u Tarabuły, we Wrocławiu, nie dość, że miał wysokie oceny na portalach, to jeszcze sporo pozytywnych opinii na forach znalazłam. Poszłam i faktycznie jestem zadowolona. Wybielanie za pomocą beyond whitening i efekt bardzo fajnie widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ząbek21
Witam...Ja najcześciej wybielam paskami i jestem z tego bardzo zadowolony ,, efekt sie utrzymuje mimo ze duzo pale i pije czarna kawe,,jak dla mnie najlepsze paski sa firmy CREST 3D WHITE WHITESTRIPS bo sie też dobrze trzymaja na zebach..4 dni rano i wieczorem po 40 minut i efekt murowany..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wybielam takim preparatem Liquid Smile i jestem bardzo zadowolona, sama sobie aplikuję na zęby w domu, nie bolą mnie po tym dziąsła, efekty są bardzo dobre no i przede wszystkim jest to tańsze niż wybielanie u dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbbzstrhhhhh
Ja się zastanawiam nad Purelite, bo jest promocja na Gruperze. Do tej pory wybielałam zawsze Białą Perłą - efekt naturalny, byłam z niego zadowolona, ale nie chce mi się tego robić, bo jest to dość nieprzyjemne i czasami bolą mnie po tym zęby. Nie wiem czy efekt będzie tego wart, nigdzie nie ma zdjęć przed i po, które nie byłyby fotomontażem. Podnoszę temat, zdjęcia mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mei84
Odsprzedam Groupon na wybielanie zębów w Medi Estetica, laserowym akceleratorem Led po cenie zakupu 125 zł (Warszawa). Wartość Groupona 750 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Odsprzedam kupon gruper na wybielanie zębów lampą By Light w Warszawie w Klinice Stomatologicznej Wellness Dentica za 399 zł po cenie zakupu. Wartość grupera 1,3tys. marlonm@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka____
zastanawiałam się nad wybielaniem lampą, ale jakoś jeszcze tego nie zrobiłam :-) na razie wybielam środkiem o nazwie idol white i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona, chociaż efekt nie jest tak spektakularny jak twierdzą niektórzy, w każdym razie zęby mam białe, ale ta biel jest naturalna - nie bije jakoś szczególnie po oczach. Dodam jeszcze, że takie wybielanie niesamowicie odświeża i odmładza twarz i choćby dlatego warto sie na nie zdecydować ________________________ mój kosmetyczny blog: http://powiekszanieust.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ząbki B1:)
sporo się naczytałam waszych opini na temat wybielania i ze względu na to,że sama kiedyś szukałam cudu dla moich zębów które miały nr 3 w skali bieli a teraz są idealnie białe podam wam mój taniutki sposób na nie:-) a więc-moim cudem jest żel stomatologiczny z nakładkami na zęby o nazwie BIAŁA PERŁA. koszt ok 60zł- dostępny tylko w aptece. stosuje się go przez ok miesiąc ale efekt jest porażający. do tego wspomagająco można używać pasty do zębów tej samej firmy która ma działanie wybielające. Każdemu kto ma zamiar to stosować zalecam wcześniej zakup pasty na nadwrażliwość dziąseł, ponieważ ten żel usunie także kamień nazębny co odsłoni i podniesie dziąsła- może powodować ból. osoby które mają zniszczone zęby tzn dużo ubytków nie powinny z tego korzystać, bo ból będzie straszny. Byłam ostatnio u dentystki na przeglądzie zębów i wyszłam uśmiechnięta od ucha do ucha:-) dostałam najlepszy komplement jaki można otrzymać od dentysty:-) cytuje "ma Pani śliczne zęby, po pierwsze to prawie nie ma co leczyć (jeden ząb do wypełnienia) a po drugie nie widziałam jeszcze takich zębów u żadnego z pacjentów. Są idealnie białe w każdym miejscu, a mówi Pani że nie były wybielane u dentysty, co jest wręcz niespotykane". zapytała także jak pielęgnuję zęby:-) stomatolog pyta pacjenta:-) miło usłyszeć takie słowa:-) znajomi i nawet obce osoby które mnie spotykają pytają gdzie wybielałam zęby, a nawet żartują że mam się nie uśmiechać bo oślepiam:-) w końcu na zdjęciach mogę pokazywać zęby bo wychodzą bialutkie:-) zaznaczam,że nie każdy może mieć idealnie białe zęby bo to zależy od naturalnego koloru kości- uświadomiła mi to dentystka. Każdemu kto chce mieć białe ząbki niedrogą metodą ale wymagającą nieco cierpliwości polecam BIAŁĄ PERŁĘ- w zestaw pudełka wchodza 3 nasadki i 2tubki z żelem. stosuje się to dwa, trzy razy dzienie po 20min. Używając paste z tej samej firmy, koszt ok.17zł można uzyskać naprawdę powalający efekt. Moje siostry początkowo nie wierzyly że to zadziała a teraz wszystkie siedzą w nakładkach:-) jedna z nich ma ciemniejszy odcień kości, więc nie uzyska takiego efektu jak mój, ale mimo to ma na tyle jasne na ile to u niej było możliwe. Gorąco polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ząbki B1:)
sporo się naczytałam waszych opini na temat wybielania i ze względu na to,że sama kiedyś szukałam cudu dla moich zębów które miały nr 3 w skali bieli a teraz są idealnie białe podam wam mój taniutki sposób na nie:-) a więc-moim cudem jest żel stomatologiczny z nakładkami na zęby o nazwie BIAŁA PERŁA. koszt ok 60zł- dostępny tylko w aptece. stosuje się go przez ok miesiąc ale efekt jest porażający. do tego wspomagająco można używać pasty do zębów tej samej firmy która ma działanie wybielające. Każdemu kto ma zamiar to stosować zalecam wcześniej zakup pasty na nadwrażliwość dziąseł, ponieważ ten żel usunie także kamień nazębny co odsłoni i podniesie dziąsła- może powodować ból. osoby które mają zniszczone zęby tzn dużo ubytków nie powinny z tego korzystać, bo ból będzie straszny. Byłam ostatnio u dentystki na przeglądzie zębów i wyszłam uśmiechnięta od ucha do ucha:-) dostałam najlepszy komplement jaki można otrzymać od dentysty:-) cytuje "ma Pani śliczne zęby, po pierwsze to prawie nie ma co leczyć (jeden ząb do wypełnienia) a po drugie nie widziałam jeszcze takich zębów u żadnego z pacjentów. Są idealnie białe w każdym miejscu, a mówi Pani że nie były wybielane u dentysty, co jest wręcz niespotykane". zapytała także jak pielęgnuję zęby:-) stomatolog pyta pacjenta:-) miło usłyszeć takie słowa:-) znajomi i nawet obce osoby które mnie spotykają pytają gdzie wybielałam zęby, a nawet żartują że mam się nie uśmiechać bo oślepiam:-) w końcu na zdjęciach mogę pokazywać zęby bo wychodzą bialutkie:-) zaznaczam,że nie każdy może mieć idealnie białe zęby bo to zależy od naturalnego koloru kości- uświadomiła mi to dentystka. Każdemu kto chce mieć białe ząbki niedrogą metodą ale wymagającą nieco cierpliwości polecam BIAŁĄ PERŁĘ- w zestaw pudełka wchodza 3 nasadki i 2tubki z żelem. stosuje się to dwa, trzy razy dzienie po 20min. Używając paste z tej samej firmy, koszt ok.17zł można uzyskać naprawdę powalający efekt. Moje siostry początkowo nie wierzyly że to zadziała a teraz wszystkie siedzą w nakładkach:-) jedna z nich ma ciemniejszy odcień kości, więc nie uzyska takiego efektu jak mój, ale mimo to ma na tyle jasne na ile to u niej było możliwe. Gorąco polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ząbki B1:)
nie mam zdjęcia przed ale mam po wybielaniu. jak ktoś chce zobaczyć kolor moich zębów bez fotomonta proszę o odzew na gg 34378255. wyślę zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzlato
ja polecam wybielanie metodą nakładkową. z wybielaniem jest jak z dietą. wiadomo co szybko to daje efekty tylko na krotki czas. lampa jest ok, tyle ze efekt jest krótkotrwały i trzeba powtarzac a za taka cene to dziekuje ;-) lepiej powoli przez 2 tygodnmie, ale systematycznie i regularnie, wtedy efekt utrwala sie przez 2 tygodnie codziennie www.biale-zeby.wroclaw.pl najtaniej we wroclawiu. 499 zł bez gruperów i innych znizek. poprostu dzwonisz i umawiasz sie ;-0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×