Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odpisz

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ - najnowsza metoda

Polecane posty

Gość kosmetyczne wybielanie
Witam wszystkich Jestem importerem i dystrybutorem produktów do wybielania zębów, głównie do salonów kosmetycznych, w których używane jest dopuszczalne w UE stężenie do 0,1%. Współpracuje z największymi producentami którzy mają bardzo duże doświadczenie i chciałem podkreślić fakt iż WYBIELANIE ZĘBÓW W SALONACH KOSMETYCZNYCH NIE JEST ZAKAZANE!!! Dlatego drodzy użytkownicy serwisu szukajcie salonów kosmetycznych które wybielają zęby metodą kosmetyczny, która jest bardzo skuteczna i jest stosowana w takich krajach jak Anglia, Hiszpania, Francja, Włochy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka-oleczka
ja robiłam w sobotę. efekt praktycznie żaden. podobno to zależy od kości. dodatkowo zabieg do przyjemnosci nie nalezy - miałam wrażenie że pękają mi zeby i czułam od czasu do czasu przeszywający ból. nie wydałam zbyt wiele - zabieg kupilam na grouponie za 179 zł. moim zdaniem - wywalone pieniadze. mam miec powtórke za miesiąc - ale chyba zrezygnuję. odcień był b4 i moim zdaniem taki pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antystoma
stomatologom bardzo by to było na rękę, żeby wybielanie ograniczyć tylko do ich gabinetów. Na szczęście firmy produkujące wybielające specyfiki poradziły sobie z tym problemem. Ba, nawet te zmodernizowane preparaty sa mniej szkodliwe dla szkliwa. Koleżanka była w gabinecie i efekt super! http://kamajo.pl/zabiegi/1/kosmetyka-twarzy/20/wybielanie-zebow/127/wybielanie-zebow#.UWVY2qJhggl Ja już się zapisałam, bo porównując z innymi ofertami nie znalazłam w okolicy nic lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herba
Widziałam Wasze wcześniejsze wypowiedzi na temat wybielania zębów lampą. Ja zdecydowałam się na tą metodę kilka dni temu. Akurat trafiłam na promocję - wybielanie lampą Zoom za 500zł. W moim przypadku efekt bardzo zadowalający :) Zęby miałam wcześniej żółte :/ nie wiem sama od czego, często je myję, nie palę papierosów, kawy też jakoś wiele nie piję. Może to od mojej ukochanej zielonej herbaty :P W każdym razie warto było się trochę pomęczyć - 4 x 15 minut naświetlanie lampą i ból z nadwrażliwości szkliwa (na szczęście następnego dnia było już ok). Teraz szczerzę się przed lustrem, bo jest co podziwiać ;) Może też efekt jest bardziej widoczny, bo mam dość ciemną karnację. W każdym razie uważam, że warto było w moim przypadku wydać te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralpwskap
@Emma 83 dżyzas dziewczyno!!! Gdzie Ty miałaś takie tortury! Aż trudno mi uwierzyć, że miałaś taką reakcję na żel Przede mną drugi zabieg w Rodentis na Mokotowie i nigdy żaden zabieg nie był aż tak nieprzyjemny. To prawda, troszkę się go odczuwa, ale żeby coś puchło albo by czuć, że zęby pękają Matko... Dobrze, że czytam Wasze historie po zabiegu, bo n pewno nie zdecydowałabym się na tą metodę po ich przeczytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_frajr
Może nie długo jeszcze kosmetyczka zacznie operacje plastyczne robić. To jest nielegalne - http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,13089235,Salony_kosmetyczne_wybielaja_zeby_na_czarno.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczne wybielanie
Niestety ale kosmetyczne wybielanie zębów jest legalne w całej Unii Europejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczne wybielanie
To proszę napisać dlaczego takie firmy jak : Paris Smile, Purelite i inne wybielają zęby w salonach kosmetycznych, też nie mają uprawnień, coś mi się wydaje że tak nie jest :) tym bardziej iż jest nowa derektywa Unijna od 30 Października :) mówi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wszelkie sprawy związane z zębami powinnyśmy powierzyć dentyście, a nie kosmetyczce. Ja miałam jakiś czas temu wybielanie w Candeo w Poznaniu i najpierw lekarz obejrzał moje zęby, czy nie ma ubytków, które najpierw trzebaby naprawić, potem oczyścił zęby i dopiero zaczęło się wybielanie, a po zabiegu wymienił mi 1 plombę na jaśniejszą, bo się odcinała. Czy kosmetyczka sprawdzi ubytki i zmieni plombę? Nie sądzę... Dlategobezpieczniej iśc jednak do stomatologa, ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wyglądało to Twoje wybielanie? Jak długo ma się utrzymać efekt? Ile płaciłaś w tym candeo? Pewnie u dentysty to kosztuje kosmos kasy... Ale może faktycznie jest lepiej wykonane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyglądało, to mniej więcej opisałam :) Przegląd, oczyszczenie, wybielanie, wymiana pomb, na końcu moje zadowolenie i białe ząbki ;) Ja miałam wybielanie gabinetowe, lampą, a w Candeo kosztowało mnie to 499 zł dokładnie. A efekt przy właściwej pielęgnacji ma się utrzymywać 2-3 lata, więc nawet, gdyby były to tylko 2 lata, to wychodzi za ten efekt ok. 20 zł na miesiąc, moim zdaniem to nie jest dużo, na fryzjera się wydaje więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczne wybielanie
Niestety muszę wszystkich zmartwić , nie ma na rynku produktów , które utrzymuję efekt wybielania zębów 2 -3 lata . Jest to tylko i wyłącznie zależne od nas w zależności ile i jak często pijemy ciemne napoje . WSZYSTKO ZALEŻNE OD NASZEJ DIETY!. Przeważnie efekt utrzymuje się od 6 miesięcy do 1,5 roku maxymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 'kosmetyczne wybielanie", ale ja pisze o wybielaniu o stomatologa, a nie jakimś kosmetycznym zabiegu, bo zęby w Candeo wybielał mi dentysta, a nie pani kosmetyczka :P Dentysta najpierw zdejmuje osad z zebów, a nie sądzę, by kosmetyczka była w stanie to zrobić, zresztą nie pozwoliłabym, żeby nie-lekarz grzebał mi przy zębach... Wiadomo, że wiele zalezy od tego, czy palimy, czy pijemy kawę, ale warto nad już wybielonymi zębami się pochylić i dbac o utrzymanie efektu zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty w tym Candeo normalnie chodzisz do dentysty? Czy oni się specjalizują głównie w wybielaniu? Miała ś jakieś ubytki? Dużo za nie płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, do Candeo chodzę od paru lat, przeważnie przyjmuje mnie mój kochany dentysta, naprawdę złoty człowiek, specjalista, a do tego delikatny, właściwie tylko do niego nie boję się chodzić jeśli chodzi o stomatologa, choć 2 czy 3 razy trafiłam też w inne ręce w tej klinice i było ok, ale tgo znam najlepiej. Płace różnie, zalezy, czy kanałowo, czy plomba zwykła - cennik jest na stronie, możesz sobie podpatrzeć ceny, w porównaniu z niektórymi moim znajomymi to ja tam płacę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnek
Lampa beyond to super sprawa,polecam,szczególnie gabinet w Świdnicy na ulicy Zwierzynieckiej.Ząbki bialutkie za stosunkowo niewielkie pieniążki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilreni, a jak się nazywa ten Twój dentysta w Candeo, możesz kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybielaczka :)
Kochani, musze wytłumaczyc tutaj kilka rzeczy :) po pierwsze wybielanie w gabinecie kosmetycznym nie jest zabronione, co wiecej jest bezpieczniejsze niz wybielanie u stomatologa wspomnianymi nadtlenkami wodoru. W moim gabinecie pracujemy na innych zelach, gdzie substancja aktywna jest nadboran sodu. Uzywanie zeli z nadtlenkiem wodoru zostalo zabronione, i juz go sie nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smilebar.pl
Witam, Szanowni Państwo, metod wybielania zębów jest wiele. W przypadku wybielania zębów lampą LED wyróżniamy wybielanie zębów u stomatologa oraz w salonie kosmetycznym obie metody różnią się mocą lamp : w salonach kosmetycznych stosuje się lampy o maksymalnej mocy 24W, a w gabinetach stomatologicznych lampy o dużo większej mocy. Nie chciałbym się wypowiadać o wybielaniu zębów u stomatologów, mogę natomiast poprawić osobę wypowiadającą się powyżej. Otóż wybielanie zębów nadtlenkiem wodoru jest nadal stosowane w gabinetach dentystycznych. Zabronione dla stomatologów powinny być tylko stężenia przekraczające 6% nadtlenku wodoru (wielu stomatologów z powodu luki w prawie całkiem legalnie nadal wybiela zęby środkami o 32% stężeniu nadtlenku wodoru stąd potem problemy z nadwrażliwością zębów). Natomiast dla salonów kosmetycznych przeznaczone są środki na bazie nadboranu sodu o stężeniu zaledwie 0,16%. Podobne środki stosuje się w systemach wybielania zębów w domu metodą listków lub nakładek. Stomatolog nie jest tutaj potrzebny bo te środki są bardzo łagodne podobnie jak światło lampy. Środki te są naprawdę bardzo łagodne ale skutecznie usuwają przebarwienia ponieważ tak naprawdę nie potrzeba środków o wysokim stężeniu do usuwania przebarwień. Nowe środki dla dentystów mają stężenie 6% i są równie skuteczne - nie wymagają już też silnych lamp i w zupełności wystarczają lampy 24W. Jeżeli ktoś nie jest pewien czy jego zęby są zdrowe i nadają się do zabiegu wybielania zębów powinien udać się na wizytę kontrolną do dentysty. Taka wizyta naprawdę nie jest droga i jeśli podsumować koszt zabiegu wybielania zębów w salonie kosmetycznym z wizytą kontrolną u stomatologa to i tak wyjdzie kilkukrotna oszczędność. W kwestii naszej metody - zabieg trwa pół godziny, a białą dietę należy przestrzegać przez jedynie 4 godziny. Dotychczas nie stwierdziliśmy by którykolwiek z naszych klientów po wybielaniu zębów skarżył się na nadwrażliwość zębów, a nasza skuteczność to wybielenie zębów średnio od 6 do 14 odcieni, Nasza skuteczność jest bardzo podobna do tej z jaką zęby wybielają nasi znajomi stomatolodzy, z których część stosuje już nasze metody. Pozdrawiam i zapraszam na zabiegi smilebar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Bartosz Leda mnie przyjmuje w Candeo, szczerze polecam :) I jeszcze odnośnie wybielania u kosmetycznki - a czy zapewnisz to, co dentysta, czyli na poczatku przegląd zębów, a na końcu wymianę plomb na jaśniejsze, hmmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat korzystałam z laserowego wybielania zębów lampą LED tutaj: http://white-beauty.pl i powiem Wam że jednak lepiej dopłacić te 200 zł. Akcelerator halogenowy daje o wiele lepsze rezultaty! Moja koleżanka właśnie wybrała ten akcelerator i ładniej to u niej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ !!! lapma Beyond to oszustwo i naciąganie na kasę ! wybielałam w Katowicach w Dentim Clinic na Baildona i zostałam oszukana na 1400 zł bo tyle zapłaciłam za zabieg !!!! Nie ma żadnego efektu, kolor nie zmienił się ano i jeden ton a zęby nadal są żółte :/ nie dajcie się nabrać na Beyond !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanaprzezBeyond
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ !!! lapma Beyond to oszustwo i naciąganie na kasę ! wybielałam w Katowicach w Dentim Clinic na Baildona i zostałam oszukana na 1400 zł bo tyle zapłaciłam za zabieg !!!! Nie ma żadnego efektu, kolor nie zmienił się ano i jeden ton a zęby nadal są żółte :/ nie dajcie się nabrać na Beyond !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra... :( A nie możesz złożyć reklamacji? Co powiedziałaś lekarzowi zaraz po zabiegu? Ja bym nie płaciła za brak efektu... W Candeo zapłaciłam za wybielanie 500 zł i to jest wg mnie uczciwa cena, a zęby były wyraźnie bielsze i do tej pory nic mi się z nimi nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking lekarzy. Jak wybrać dobrego specjalistę i nie dać się oszukać? http://goo.gl/sXx5Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martammm
gość000 przymierzam się tam pójść robiłaś lampą led czy to droższe akceleratorem halogenowym? ja bym chciała tańsze bo jest teraz promocja ale nie wiem? jak efekt teraz i ile się u ciebie utrzymuje? please odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000
Wybielałam akceleratorem halogenowym jakieś pół roku temu i efekt cały czas się utrzymuje. Z lampą led nie mam doświadczenia, więc ciężko mi coś powiedzieć na ten temat, z tego co wiem to działa ona z mniejszym natężeniem.Poza tym jeśli przebarwienia biorą się m.in z palenia papierosów to akcelerator da dużo lepsze efekty. Może zadzwoń do salonu white&beauty i podpytaj się trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MinikaSz
Ja 2 lata temu wybielam zęby w jednej z klinik w Warszawie. Lekarka, która mi wybielała od razu powiedziała mi, że nie jest w stanie przewidzieć efektu, ale że na 100% efekty będą. Powiedziała, że efekt wybielania zależy od koloru naszej własnej kości i od tego czy preparat, którego używa dentysta jest oryginalny jak również ważne jest podobno czy w lampie wymieniana jest co ileś tam cykli "żarówka" bo jak nie to lampa traci swoje właściwości. Pierwszą sesję miałam 3x15 min, efekt super, zęby bialutkie, dentystka doradziła mi również, żebym przyszła po 8-10 miesiącach na "utrwalenie" wybielania na taki zabieg 1x15 min. Jeśli się tego przestrzega to wtedy efekt się utrzymuje na bardzo bardzo długo. Poinstruowała mnie o tym że mogę mieć nadwrażliwość, dała mi pastę ale mnie akurat nie bolało tak bardzo. Oczywiście, że nic nie trwa wiecznie, dlatego jeśli się decydujemy na taki zabieg to najlepiej wybrać sprawdzony gabinet i lekarza do którego ma się zaufanie. Moje wybielanie kosztowało 1300 zł + po 8 miesiącach "zabieg przypominający" 350 zł. Jestem bardzo zadowolona. Dla chętnych zostawiam namiary na gabinet w którym to robiłam. 601286060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×