Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odpisz

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ - najnowsza metoda

Polecane posty

Gość gość
Witam, OSTRZEGAM PRZED WYBIELANIEM LAMPĄ BEYOND. Wybieliłem zęby w gabinecie i każdemu szczerze to odradzam. Sam zabieg bezbolesny ale już godzinę po nastąpił niesamowity ból zębów. Nie pomogły nawet silne tabletki przeciwbólowe. Poza tym efekt utrzymał się ...4 dni. Nie palę papierosów i ściśle przestrzegałem "białej diety". Nic to nie dało i po kilku kolor zębów wrócił praktycznie do tego sprzed wybielania. Po zabiegu zęby wyglądały o wiele jaśniej jakby porządnie naświetlone jednak tak jak wspomnialem po kilku dniach efekt całkowicie zniknął TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO I NACIĄGANIE NA KASĘ. Zapłaciłem 800 zł i to najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Też się zastanawiałem i czytałem opinie aż w końcu się zdecydowałem i bardzo żałuję. Nic nie pomogło a jeszcze ten koszmarny ból zębów nie był tego wart. Nie wybieliłbym w ten sposób zębów chociaż oferowaliby mi go za darmo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad wybieleniem zębów, bo od picia kawy i palenia zrobiły mi się strasznie żółte. Znalazłam u mnie gabinet http://dentarama.pl/dw-oferta-estetyczna.html i tu oferują wybielanie metodą Beyond czy ktoś wie jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie wybieliłam w domu. Ale tylko z zewnątrz. Od środka sie nie dało, bo żarówka mi do ryja nie wchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mają w dd TVN mówić wszystko o wybielaniu mityoraz prawdy to ogladajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka metoda wybielania jest najlepsza? lampa beyond? czy to jest w ogóle bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mielcarz
Nie ma bezpiecznych metod wybielania. Zdecydowanie najwięcej dają po prostu podstawy, systematyczność, pasta ajona i można powiedzieć, że to pozwala wiele zmienić. A wybielanie? tak czy siak wymaga zmiany przyzwyczajeń. Bez tego nie będziecie mieli żadnych korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośkaaa
Myślę, że lepsza byłaby metoda nakładkowa, może i efekt nie byłby tak szybki, ale byłby większy i trwalszy. Ja wybielałem tak zęby w klinice Dental-Design Jaworska W Pruszkowie. Nie żałuje wydanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wybielanie zębów w Warszawie to ja byłam w Odencie. Skorzystałam z systemów BEYOND oraz ZOOM (nie wiem czy słyszeliście), natomiast ja jestem z efektów naprawdę zadowolona. Cały zabieg trwał ponad godzinkę :) Dla osób zainteresowanych - http://odent.pl/lokalizacja/warszawa-ursynow_o2/. Wiem, że trudno jest znaleźć dobrych specjalistów, dlatego jak już znajdę odpowiednie miejsce to się go trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepszym specyfikiem na wybielanie jest ten: http://cfm.xlx.pl/zeby ; najlepsza alternatywa dla drogich zabiegów w gabinecie stomatologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czytam sobie ten wątek i dochodzę do wniosku, że również wypowiem się na temat mojej przygody co do wybielania zębów. Zadecydowałem się na wybielanie zębów tuż przed swoim weselem. Jestem z Kielc. Klinika w jakiej postanowiłem dokonać zabiegu wybielania zębów mieści się w Kielcach na ulicy Nowy Świat 21. Klinika nazywa się Platinum Dent ( www.platinumdent.pl lub +48535111000). Podałem wszystkie dane, ponieważ jesteśmy wraz z żoną bardzo zadowoleni z zabiegu wybielania zębów. Koszt jaki ponieśliśmy to 500 zł od łuku zębowego. Czyli w porównaniu z innymi placówkami w moim mieście cena ta jest bardzo atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_gość
Ja wybielałam zęby tutaj jakiś miesiąc temu http://wybielaniezebow-gdansk.pl/wybielanie-zebow-gdansk/ Mają lampę beyond która daje solidne efekty od 6 miesięcy do 2 lat właśnie dzięki niej mam bardzo białe zęby Oby efekt utrzymał się jak najdłużej :-) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika_90
Polecam lampę Beyond. Zabieg wykonywałam w White & Beauty w Gdańsku. Pani była miła, pomocna, a zabieg trwał trochę ponad godzinę. Muszę powiedzieć, że minęły już 3 miesiące a ja dalej szeroko się uśmiecham:D Moje zęby rozjaśniły się o 8 odcieni, więc jestem ZADOWOLONA. http://wybielaniezebow-gdansk.pl/wybielanie-zebow-gdansk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam wybielanie zębów taką metodą! Ja wybielałam w http://www.cenker.pl/. Wybieliłam raz a dobrze! Już od roku mam ząbki lśniące jak perełki. :) Zabieg naprawdę niedrogi jak na taki efekt, odpuściłam już plastry wybielające i tego typu rzeczy. Jak ktoś chce mieć raz a dobrze, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz reklamuja sie na fb .white smile poland.ludzie to wielkie oszustwo,biale zeby tylko byly po zabiegu.wydalam kase,a efekt 5-minutowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza metoda jest taka ktora jest dobrana do kondycji zebow i dziasel. Dopiero wtedy osiagnie sie optymalne efekty. Ja mialam wybielane zeby w http://www.hercka.pl/ i jako ze zajeli sie mna specjalisci to efekt jest bardzo zadowalajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakas
Poprzez zabiegi daleko nie zajedziecie. Sama wybieliłam zęby przez kilka miesięcy rozsądnej diety, unikania kiepskich używek i teraz jest na pewno lepiej. A to mi pokazała że sama ajona tutaj wystarczy i nie muszę wydawać kasy na wybielanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich Chciałbym podzielić się z Wami "moim sposobem" na wybielanie zębów Naprawdę wypróbowałam niejednej metody. Największą udręką była zawsze oczywiście nadwrażliwość, o której też tu często wspominacie. W końcu trafiłam na PureLite Home (Żel wybielający + nakładki termalne) I polecam go naprawdę wszystkim, nawet tym o wrażliwych zębach. Efekt naprawdę świetny już po 3 aplikacjach (1 zestaw to ok. 8 aplikacji), a co NAJWAŻNIEJSZE, nie powoduje nadwrażliwości Wszystkie moje koleżanki wypróbowały ten system i są mega zadowolone I co jeszcze jest ważne - okazuje się, że wybielanie wcale nie musi być drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna AMANDA
Wszystkie te domowe sposoby są fajne, ale na krótko. Bardzo drogo u specjalisty i nie zawsze rezultat jaki oczekujemy. Używałam różnych past, pasków i nie powiem są dobre, ale szybko wracałam do stanu pierwotnego- koloru żółtawego. W końcu zdecydowałam się zainwestować w siebie i w swoje ząbki. Są teraz śnieżnobiałe, nie mam nadwrażliwości i nie boję się, że eksperyment nie wyjdzie. Zęby są bardzo ważne, dlatego może lepiej nie ryzykować z wynalazkami. Białym uśmiechem za niecałe 40 zł uzyskałm preparatem z usa eWhitening Wyciskasz żel z aplikatorach do wkładek. Opakowanie starcza na dwie kuracje, ale jedna raz na pol roku wystarcza. Znajomi pytają się co zrobiłem z zębami że są takie bielutkie takie jakie mają aktorzy z Hollywoodzystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś stosował sodę oczyszczoną z sokiem cytryny? jakiś efekt jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangalos
Odsyłam tutaj - http://idealnyusmiech.pl/ Jeśli to ma być zabiegowe wybielanie to tylko u kogoś doświadczonego. Doktor Fałkowski bardzo drobiazgowo podchodził do wybielania, przygotował całą ścieżkę, co robić, aby było ok i można powiedzieć, że zadanie wykonaliśmy. Barwa jest na prawdę ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre 3 lata walczę z moimi zębami i jedno jestem w stanie powiedzieć nie warto przepłacać u dentystów....każdy bajki opowiada a prawda jest taka że wszyscy używają tych samych preparatów czy dentysta czy kosmetyczka. Kolejna prawda jest taka, że nie ma czegoś takiego jak efekt po wybielaniu utrzymuje się do 2 lat to jest dopiero BAJKA. Prawdę odkryłam sama. Chodzę co dwa miesiace na zabiegi podtrzymujące do małego saloniku we Wrocławskim rynku (wybielanie-prestige.pl) który zajmuje się tylko wybielaniem. Nie kosztuje to jakiś kolosalnych pieniędzy bo 100zł na dwa miesiące. W miedzy czasie używam pasty Biała Perła. I zęby mam najbielsze jakie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatewzchce bycpiekna
dobra cwaniaki, a co z tymi co maja martwe i zaplombowane zeby przednie? niby wszystko ladnie ale nie wydaje mi sie ze takie pasty czy lampy podzialaja na wewnatrz zeba. ja mam zaplombowane i martwe juz,. widac roznice, sa zolte i szare. nie z mojej winy,ale mialam wypadek i trzeba bylo usuwac nerwy. co w takim razie w moim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampociak
Żadna metoda nie jest trwała, większość daje efekty tylko na jakiś czas, za to świetnie się sprawdza ajona, systematyczne mycie, zakładając, że zmienicie dietę, zadbacie o odpowiednie szczotkowanie. Wtedy po czas wszystko powinno powrócić do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybielam zeby za pomoca systemu nakladek z www.hercka.pl/uslugi/wybielanie-zebow Zele sa profesjonalne i nie powoduja skutkow ubocznych do tego efekt jest juz widoczny po kilku uzyciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gunwo, a nie ajona! Marketing szeptany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampociak
Poważnie "g***o" ci pomaga? Bo mnie nie. A spróbuj jaki efekt uzyskasz przy normalnej diecie, braku używek i normalnym szczotkowaniu. Daj sobie tylko trochę czasu, porób kilka fotek i zobaczysz, że wcale nie takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak żadna nie da efektów na całe lata. Ale są oczywiście mniej lub bardziej skuteczne. Jak dla mnie świetne efekty są po wybielaniu lampą Beyond, które robiłam w Galerii Uśmiechu. Naprawdę świetny efekt i co też bardzo istotne szybko widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam lampą i zaraz potem nakładkami które były indywidualnie wykonywane dla mnie i efekt jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje zęby wybielałem tą samą metodą za pomocą lampy w gabinecie dentystycznym. Efekt jest świetny i bardzo długo utrzymuje się na zębach jeżeli ktoś o nie regularnie dba. Taki zabieg wykonałem w gabinecie dentystycznym http://www.rojekdental.pl/leczenie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielanie zębów lampą jest świetne, sam zabieg szybki, nic nie boli a później - ma się świetny, biały usmiech na długo. :) Ja ostatnio wybielałam w http://cenker.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×