Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odpisz

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ - najnowsza metoda

Polecane posty

Gość gość
Gabinet White&Beauty również wybiela tą lampą efekt jest długotrwały i skuteczny . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka369
Też ostatnio z tego skorzystałam, bo w Dental Design mają tą lampę. To innowacyjna i skuteczna metoda, efekt przynajmniej u mnie był super. Wiem, też że klinika otwiera się w nowym miejscu na Ursynowie i też pewnie będą wykonywać tą usługę. Na pewno powtórzę ten zabieg tuż przed ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam wybielane zęby przed ślubem w zeszłym roku w gabinecie http://www.truszel.pl/ w Bielsko Białej. Efekt był rewelacyjny. Próbowałam wcześniej domowymi sposobami ale nie przyniosły żadnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie trafiłaś na słaby gabinet. U mnie wybielanie w gabinecie stomatologicznym przy użyciu nowoczesnych lamp naprawdę dało wyraźny efekt. Płyny wybielające stosuje się przeważnie do podtrzymania efektu wybielenia a nie dlatego, żeby sobie nimi wybielać zęby. Przejdź się do sprawdzonego stomatologa tak jak to robię w Warszawie tu - http://www.stadent.pl/stomatologia-estetyczna-warszawa.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarosłwawa k
wszyscy tutaj kłamiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wierze tylko dentyscie w takiej sytuacji. wlasnie dlatego zamierzam isc na wybielanie do http://www.kuroczko.pl/ bo oni to zroia profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza metoda jest taka jaka wybierze dla CIebie Twoj dentysta. ja wybielalam w http://www.msdent.katowice.pl/ i nie mam problemow ze skutakami ubocznymi, a z efektow jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę metod na wybielenie zębów jest tyle, ile włosów na głowie. Od domowych, poprzez specjalne pasty, aż do specjalistycznych gabinetów. Ja jednak bałabym się eksperymentować w domu. Mam swój ulubiony gabinet i tak wybielam zęby, zresztą nie tylko. Licóweczki piękne też tam sobie założyłam :p http://www.artdenta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerszis
Trzymajcie namiary - http://www.stomatologia-stencel.pl/wybielanie_zebow.html To oczywiście tylko przykład, ale wszystko zależy od tego, jak usługa zostanie wykonana i co wy później będziecie robili. To nie jest tak, że zęby już zawsze będą idealne. Trzeba mocno zmienić do nich podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybielałam zęby nakładkami, po krótkim czasie było już widać konkretne efekty. Jestem akurat z Częstochowy, ale jak przejdziecie się do swoich dentystów to też Wam poradzą jak najlepiej prowadzić wybielanie zębów. Namiar na mojego stomatologa http://medor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu chodzę do tego stomatologa http://vitalium.pl/ Wybielałam tez u nich zęby i jestem naprawdę bardzo zadowolona. To doświadczeni lekarze, wiedzą jaką metodę zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie efekty przynosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie efekty przynosi ta metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stosował ktoś nakładki i pastę iWhite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wybielaniu stosuje sie białą dietę. Przez jaki czas? I czy można włączyć w nią banany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcssd
Zawsze marzyłam o tym by mieć białe zęby a palenie papierosów i picie dużych ilości kawy nie sprzyja temu. Ostatnio jak byłam w nowosądeckim salonie kosmetycznym Esthetic Skin to kosmetyczka zaproponowała mi wybielanie zębów. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Nie wiem gdzie jeszcze oferują takie usługi ale uważam, że warto z nich skorzystać. Ofertę znajdziesz pod adresem www.estheticskin.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millionme
Witam. Ja również myślałam o wybieleniu zębów od dłuższego czasu. I tak zdecyodwalam się wybilic zęby u stomatologa. Najpierw wyleczyłam wszystkie ubytki i wymieniłam stare żółte plaby na nowe ( sporo mnie to kosztowalo). Natomiast wybielanie polegało na uszczelnieniu dziąseł a potem na nakładaniu specjalnego żelu 3 razy po 20 minut. Zęby jakoś bardzo mnie nie bolały. Podczas zabiegu przeszedł mi prąd ze 3 razy a potem miałam wrażliwe zeby już do wieczora ale rano nie miałam już żadnych dolegliwości. Efekt zaraz po wybieleniu bardzo mnie zadowolil. Efekt był widoczy bardzo. Oczywiście 3 dniowa dieta obowiązkowo. Jestem tydzień po wybielaniu i wydaje mi się ze jednak wcześniej były bielsze a teraz troszkę zżólkly choć moja mama twierdzi ze absolutnie nadal są białe. Pytałam o to moja dentystke i twierdzi ze to efekt normalny a typowy kolor zębów utrwali się po ok 2 tyg. Wiec jeszcze może się zmienić. Koszt wybielania to 800 zł. Na razie nie żałuję choć czekam jak to będzie po tym niby utrwaleniu rzeczywistego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielanie lampą nie przynosi żadnych efektów tylko odchudza portfel. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Mirka9
Bardzo dobrze wybielane są zęby za pomocą lamp laserowych z akceleratorem, zabieg nie jest jakiś super drogi, jest bezbolesny, oraz najczęściej efekty widać już po pierwszej wizycie. Ja mogę w tej kwestii polecić pracownię z Poznania. www.piekny-usmiech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić wybielanie beyond, bo u siebie widzę dużą różnicę, odkąd zdecydowałem się je robić w gabinecie Indexmedica. Namówiła mnie dziewczyna, która trafiła na dobrą promocję i była bardzo zadowolona z efektu. To była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka88
Ja płaciłam 1200 zł za wybielenie w klinice Impladent w Warszawie. Robią metodą Beyond. Z efektu jestem zadowolona :) Od razu po zabiegu nie było nic widać, po czasie dopiero zaczęły jaśnieć. Byłam jakoś na początku roku, cały czas jest idealnie. Lekarz mówił, że tak do dwóch lat powinno się utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka111
Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów lampą właśnie. To lampa zoom 2 czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie :) Lampa wybieliła mi zęby o kilka tonów i nie tylko ja, ale osoby w moim otoczeniu zauważyły wyraźną różnicę. Wybielałam we White Dental Clinic w Warszawie. Na początku zrobili mi piaskowanie i usuwanie kamienia, a potem pan stomatolog przystąpił do wybielania. Efekty utrzymują się długo, a co najważniejsze – zęby nie są nadwrażliwe, więc bez problemu mogę jeść lody czy pić gorącą herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o najnowsze metody, to ja się skusiłam na nowość, jaką mają w Galerii Uśmiechu, czyli zabieg Prevdent. Powiem wam, że napradę super. Zupełnie bezbolesny, biała dieta trwa tylko 48 h, efekt super, ale najbardziej przekonało mnie, do tego zabiegu to, że można dzięki niemu pozbyć się nadwrażliwości zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze się, że wybielanie zębów lampą nie przynosi żadnych efektów, może po prostu wam ktoś nieumiejętnie wybielał? Ja w Medispocie (Warszawa) wybielałam zęby lampą zoom, cale wybielanie trwało może ze 40 minut, a barwa jak na moje oko ze trzy odcienie jaśniejsza!! Ja od razu po zabiegu widziałam efekty i do tej pory (mija już pół roku) nadal jestem zadowolona dlatego tym bardziej dziwię się wypowiedziom ludzi którzy piszą że to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna43
ja z doświadczenia mogę polecić lampę beyond w klinice impladent w warszawie. super efekt. pół roku minęło, a zęby cały czas bialutkie. ponoć efekt utrzymuje się ok 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś chodzi też do Chili Dent? Jestem tutaj nowa, byłam na 1 wizycie jak na razie – na przeglądzie i oceniam na plus. Warunki pierwsza klasa, bez czekania w kolejce, można się było bez problemu umówić na konkretną, popołudniową godzinę. Co do cen to na stronie www.chillident.pl mają pełną informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ja
Dobrze i skutecznie wybielają zęby w pracowni dentystycznej www.piekny-usmiech.pl. Zabieg nie jest drogi, używają do tego lampy, ale nie bardzo wiem jakiej bo się na tym nie znam. Za to efekty są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×