Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odpisz

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ - najnowsza metoda

Polecane posty

Gość gość
Nakładki są spoko. Ja obecnie je noszę i chyba jednak wolę tą metodę od lampy tym bardziej, że mam mega słabe zęby. W duo-dental zamawiałam. I troszeczkę taniej wychodzi za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 6
A poleca ktos moze jakis gabinet do wybielania zebow lampa Beyond w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam zęby w http://dentalservice.pl/ - efekt jest naprawdę super. :) Już od dłuższego czasu mam białe ząbki, dawno nie wyglądały tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybielanie zębów lampą niewiele daje i jest drogie od wybielania płynami które przygotowuje dentysta - specjalnie dla ciebie robią takie foremki na zęby i ten płyn nosisz to na noc przez 14 dni mówi że jest mniej inwazyjne, bo wybielanie rozkłada się w czasie, i podobno tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty_boop89
ja ostatnio wybielałam w salonie kosmetycznym na Puławskiej w Warszawie, Perli...coś tam. Na fb zobaczyłam reklamę. Testowałam różne metod wybielania już. Tam nie zapłaciłam tyle ile musiałabym wydać u stomatologa, zabieg trwał ok godziny i jestem zachwycona, zero nadwrażliwości - wcześniej był dramat a tu było całkiem przyjemnie efekt widoczny od razu po zabiegu, nadal się utrzymuje a wybielałam jakoś w styczniu. więc mogę śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam ostatnio wybielanie w Zielonej Górze w Whitespa produktami oryginalnymi Beyond (żel) i lampą Beyond. Efekt super. Owszem zęby były po tym trochę dziwne (jakby bardziej wrażliwe przez 2 dni), ale za to bielsze o 7 tonów i pięknie się błyszczały. Dla utrwalennia efektu pani wykonująca zabieg polecała mi produkty do domowego potrzymania efektu. Ale jeszcze nie podjełam decyzji. Są dość drogie, ale chyba się skuszę za jakiś czas. Koleżanka używa "pisaków żelowych" po wybielaniu i efekt jest super. Myślę, że warto było wybielić, jestem bardzo zadowolona. Liza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wybielane zęby metodą Beyond w gabinecie stomatologicznym http://www.famident.pl/ w Białymstoku i jestem zadowolona z efektów wybielania. Zęby mam wybielone o kilka odcieni. W końcu mogę się uśmiechać i nie wstydzę się swojego uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w 100 % mogę poprzeć betty_boop89 i pochwalić sie mega białym uśmiechem też byłam w Perli i co tu duzo mówić to na pewno nie była Moja oststnia wizyta w tym salonie efekt super 45 min zabiegu i można śmiałą ruszać w miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam lampą Beyond w White&Beauty w Gdańsku i zdecydowanie polecam, jest silniejsza niż LED, daje lepsze efekty i dłużej utrzymuje się efekt, u mnie już ponad rok. Myślę, że warto też co jakiś czas powtórzyć taki zabieg, bo barwniki są wszędzie i ciągle tworzą się nowe przebarwienia. Jeżeli ktoś szuka informacji na temat wybielania to mają wszystko wyjaśnione na stronie internetowej : wybielaniezebow-Gdansk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o bezpieczne i efektowne wybielanie zębów to ja polecam salon Perli Smile Spa. Efekt widać natychmiast no i cena również jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co do Perli przekonana nie jestem, niby na zdjeciach wszystko ok, ale wybielal tam zeby moj kolega i moja siostra i efekty sa minimalne, jesli nie zadne... W ogole nie rozumiem wybielania w takich miejscach, czasem trzeba zdjac kamien itd przed wybielaniem, a kto tam to zrobi? Czy wybiela zeby z kamieniem, badz ubytkami? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie robi tego dentysta tylko jakaś panienka, którą wyszkolili jak nakładać preparat na zęby i trzymać lampę to żebyś się nie zdziwiła, że ci zdejmą kamień albo ocenią w ogóle czy go masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielanie u dentysty obojetnie jaka metodazawsze wiaze sie z nadwrazliwoscia i dyskomfortem zebów. Staja sie one bardzo wrazliwe na roznice temperatur, a niekiedy nawet na wiatr przy wyjsciu na zewnatrz. Wiem bo sama zafundowalam sobie ta przyjemnosc 3 lata temu. Ciezko jest tego uniknac poniewaz stezenie substancji aktywnej masci wybielajacych wynosi od 6 do az 40 %. jezeli zalezy ci na dobrym efekcie, jednoczesnie bez ingerencji w kosc zeba polecic moge salon w ktorym byla moja przyjaciolka tydzien temu. Znajduje sie w centrum przy ulicy mokotowskiej perli Spa czy cos takiego. Salon kosmetyczny, czysty fajna obsluga i przede wszystkim tanie zabiegi ok 170 zl . zabieg przy uzyciu nakladek z mascia i lampy led. Kolezanka miala zrobiony zabieg 45 min w tym czasie ogladala telewizje :) Zeby rozjasnione o 7 tonów i zero bolu :) Efekt ma sie utrzymywac przez 2,3 miesiace pozniej powtarza, nastepnym razem ide z nia . Moze sprobuj cos w tym stylu zamiast niszczyc zeby u stomatologa . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wybielanie Białą perłą skończyło się bardzo przykrą nadwrażliwością - odradzam. Po wielu zmaganiach i perypetiach zdecydowałam się wybielanie u stomatologa metodą nakładkową - robiłam to w Klinice Odent http://odent.pl/ i już teraz wiem, że nie ma co próbować na własną rękę. Na wizycie uzyskałam bardzo wiele przydanych informacji odnośnie utrzymania efektów i itp. - staram się przestrzegać wszystkich zaleceń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam czarny piach black edition. zobaczcie sobie na fanpage Pawla z Warsaw shore. jest w 100% naturalny i po jednym myciu (takim 20 minutowym ;) widać efekty! zeby sa bielsze, widac ze usuwa przebarwienia po kawie i fajkach. ja na tej aukcji kupilam http://allegro.pl/show_item.php?item=5726463515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie zgodzę, paski nie dają nawet ułamka efektu który jest po profesjonalnym wybielaniu. Miałam takie paski, teraz wybielałam za pomoca lampy w http://www.hercka.pl/ i efekty są o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różne metody wybielania stosują w www.esdentica.pl/ . Warto sprawdzić. Wszystkie nowoczesne metody stosują i sprawiają, że zęby nie niszczą się drastycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplin
Jakieś pół roku temu wybielałam zęby jedną z nowszych metod tutaj http://www.luksdent.pl/ efekt końcowy jest zadowalający :) A biel utrzymuje się po dziś dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam lampą w salonie kosmetycznym Perli Smile Spa koszt 169 zl zabieg 45min efekty miałam od razu i to na prawde zadowalające, efekt utrzymal się 2 miesiące tak jak uprzedzała Pani z salonu. Podobno przy zakupie żelu można go wydłużyć :) Ale polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka_Bibułka
Wybielanie zębów lampą jest dość drogie i u wielu nie utrzymuje się dłużej jak dwa, trzy miesiące. Ja tam wybieliłam zęby pół roku temu sama w domu przez dziesięć dni kuracja od białej perły system plus 5 dni 😍 i zęby do tej pory są bielutkie. Zęby nie stały się ani wrazliwe jak np po paskach, ani nie zniszczyło mi to szkliwa a kosztowało trochę ponad 50 zeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielanie zębów lampą nie dosyć że sporo kosztuje to jeszcze efekt kiepski więc nie warto. Znajoma poleciła mi Metodę Martuni, spróbowałam, moje zęby są teraz białe i zachwycają każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ja wybielalam za 900 zl w www.msdent.katowice.pl i efekt jest widoczny.Są bardzo ładnie wybielone bo nie tak, że zaraz rażę jak lampa gdy się usmiechne, a taka naturalna biela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzę te wszystkie "zachwalające" posty z linkami do gabinetów to pusty śmiech mnie ogarnia - widać dobrze, że lampa cudów nie jest w stanie zdziałać i trzeba koniecznie zachwalać i reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jedna z opcji, ktora mozna zrobic u dentysty. to dobry wybor. zaden inny sposob nie bedzie lepszy. osobiscie wybielalam zeby w www.esdentica.pl . rezultat swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela84
Miałam wybielane pół roku temu lampa Beyond w gabinecie White&beuaty w gdańsku. I efekt jest piorunujący. Zęby mam nadal białe . Jezeli chodzi o cene to widziałam ostatnio ze mialam ciekawe oferty na róznych portalach kuponowych. Gra warta ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja miałam wybielanie w www.omnident.pl i faktycznie efekty zabiegu są super! Jak nie jesteś z Wrocławia to znajdź jakiś gabinet koło siebie a metod jest parę i ta lampą nie jest jedyna. Za to jaki efekt jak się uśmiechasz:) Naprawdę super więc tak warto, niestety to trochę kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również wybielałam zęby lampą w http://www.hercka.pl/. Moim zdaniem jest to najlepsza metoda wybielana. Skuteczna i długotrwała. Przed wybielaniem polecam również scaling i piaskowanie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapłaciłem 1300zł i efekt znikomy :( zawiedziony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×