Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ika0011

usunięcie trzonu macicy

Polecane posty

Gość pmacica
a jakie masz cięcie? że możesz nosić? co to za majtochy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaola
Mam ciecie pionowe do samego pepka, 21 szwow. Galotki uciskajace, normale z lidl, jutro eksperymentuje. a ty jakie masz ciecie? jak dawno po operacji? jak psychika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
ja mam w miejscu po cesarce taki uśmiech'' dwa tygodnie ale nie mam szwów boli jescze w srodku i streasznie poce sie w nocy jakby mnie ktos polewał woda a z psychiką juz dobrze miałam napady płaczu ale juz przeszło i bardzo dobrze sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
Pochodziłam wreszcie po dworku, ale chyba za dużo bo boli mnie teraz w brzuchu dość nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaola
JA ide dzis na kawe po raz pierwszy do restauracji. Jak sie zmecze to wyjde, samochodem juz raz jechalam, nie meczy mnie to. We wtorek wybieram sie na basen pierwszy raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
to jestes zdecydowanie dobrej formie ja jeszcze tak nie szaleję ostrożnie bo boli sprzatam po malutku natomiast ostatni mój basen zakończył sie złapaniem grzybicy stóp Dermatolog powiedziała by nie chodzic na basen przynajmniej 3 miesiace nie wiem ? ajak coś wniknie Ci do pochwy przecież tam są setki ludzi a ile bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaola
Jestem , a raczej kiedys bylam ratownikiem. Uwielbiam basen i jacuzzi bo mnie relaksuja, a po co chlor? zabiaja bakterie. Moj lekarz polecil mi tylko nie plywac a raczej rozluznic sie w wodzie. Kawa wyszla dobrze, przez godzine wysiedzialam na jednym miejscu. Ja nie sprzatam, powiedzialam mezowi ze przez miesiac nie moge dzwigac ani szarpac sie z mopem wiec mam spokoj. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
Nie mam męża. ale tak intensywnie nie sprzatam zreszta mam czyściutko tylko na bieżąco Od rana jeszcze robir rózne rzeczy ale po południu jestem juz placek miewasz nocne orgazmy? to mnie już deprymuje nie mam wpływu na swoje ciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaola
Nie wiem o czym mówisz, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000xyvs
Zgadza się takie reakcje zaobserwowałam u siebie pmacica to normalne,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwiwwiwa
Długo boli rana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaola
Mnie bolalo 7 dni, sasiadke z pokoju 2 doby. zalezy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
jestem 20 dni po i plamię to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaola
normalne. spokojnie, nie masz wycietego wszystkiego i z szyjki masz okres. spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
Myślałam , że ten pseudo okres będzie za miesiąc a ja się jeszcze nie zagoiłam a tu plamię i boli mnie brzuch :( tak się źle czuję w dodatku jestem sama w domu i się rozklejam Przepraszam za to marudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaola
Ja tez sie go spodziewam wiec jestem drazliwa, przejdziemy i przez to. Ja obiecalam sobie ze miesiac po operacji zaczne szukac pracy... wiec nabieram sil i odwagi. a na ciebie praca czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
Ja jestem 21 dni po wszystko mnie boli w srodlu jeszcze i krwawię, ale 3 dzień i czuje sie bardzo słaba boje sie wychodzić na dwór sama i ta niby miesiaczka mnie dobiła znowu krew :( Czułem sie tydzień temu dużo lepiej i wygladałam lepiej teraz jestem biała jak trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
praca tak własciwie to cały czas juz cos robię na komputerze częśc rzeczy musze nadgonić tylko sił nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwol
Miałam amputacje części trzonu macicy 6 lat temu-pod pełną narkozą,po 4 dniach do domu i ciągły ból brzucha oraz -niespodzianka-regularne ,obfite miesiączki.Lekarz powiedział że jestem drugim przypadkiem o jakim słyszał ,żeby po tego typu operacji występowała miesiączka.Po roku czyszczenie macicy-wynik ok-ból brzucha nadal-lekarz nie wie jaki jest powód. Natomiast po pół roku po amputacji trzonu-pojawiły się nowe mięśniaki ,które są do dzisiaj.regularnie chodze do lekarza -nawet już 2 razy zmieniałam lekarza-i wszyscy jednoglośnie stwierdzają że mogą one sobie być bo nie rosną-trzeba jedynie ich obserwować.Od ok półtora roku mam brązowe plamienia w czasie-myśle kiedy powinien być okres,przy tym objawy jakie były podczas miesiaczek.Na ostatniej wizycie lekarz stwierdzil że miesiączki jeszcze będą ,a jajniki przypomniały sobie lata swojej świetności i nadal funkcjonują-dobija mnie ból brzucha ,wyobrazam sobie że jakiś rak sie rozwija a lekarze się nie wyznają-i takie mam problemy po operacji oszczędzajacej- za niespełna tydzień znowu wizyta u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
no to pięknie załamałam się a jak u mnie sie tak porobi Na ten moment mam krwawienie mia łam 1 ale nie małe Lekarz powiedział że tak jest ok i tak będzie Natomiast najgorsze jest to że takigo popędu nie miałam nigdy i śluz bradzo duże ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaola
Ja mialam 5 kropli okresu. Zato zrosty wypychaja mi brzuch i bola strasznie. jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noka
jak długo byłyście na chorobowym lub ile zamierzacie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwol
Na chorobowym byłam 4 miesiące-bo miałam ciężką prace fizyczną i zależało mi ,żeby jak najdłużej odpoczywać fizycznie.Miałam mieć laparoskopowo usuniętego mięśniaka,ale podczas tego okazało się że mięśniak jest wielkości pomarańczy i zrobili mi laparotomię-trwało to półtory godziny-rana na brzuchu 18cm-goiła się bez problemowo.Problemem okazały się mięśniaki ,które pojawiły się 6 miesięcy po tej operacji,diagnoza-drobne,liczne mięśniaki,które są do dziś,tyle że się nie powiększają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezzoooo
Hej Dziewczynki mam pytanie dotyczące współżycia po amputacji trzonu macicy. Czy krwawiłyście? po jakim czasie rozpoczęłyście? Dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaola
Ja 5 tyg po ale spokojniutko, lekkie krwawienie w niektorych pozach. Glupie zrosty bola, a was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezzoooo
Nie próbowałam nie ma z kim ale nie spieszy mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezzoooo
Mam ból po prawej stronie juz dwa dni nie wiem co znowu sie zepsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezzooo
Trudno żyć i być kobietą ciągle coś szwankuje co u was? kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaola
Hej 3 miesiace po operacji czuje sie fajnie! ciesze sie ze wszystkie bole ustaly i moge spokojnie zyc. Zaczelam chodzic na basen ale nie przesadzam jesli jestem zmeczona to tylko sie relaksuje jesli wszystko ok to robie dlugosci. Jak u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymOla
Witam. Mam 40 lat i we wtorek uzunięto mi trzon macicy z jajowodami. Reszta została. W piątek po południu byłam już w domu. Operacja była przeprowadzona w klinice w Bielsku-Białej i przyznam, że przepaść ogromna między szpitalem. Pielęgniarki miłe, sala dwuosobowa i w zasadzie nie dopuszczają do tego, zeby mocno bolało. kilkanaście razy dziennie przychodziły pytać czy wszystko ok...Po powrocie do domu, czuję się z dnia na dzień coraz lepiej i w zasadzie lekko mnie ciągnie szef po prawej stronie. Cięcie miałam jak przy cesarce - jakieś 15 cm pod brzuchem i szfy rozpuszczalne. Zastanawiam się nad tym co piszecie i czy niektóre objawy mogą się pojawić pożniej, bo do tej pory czuję się całkiem dobrze. Wizyty w toalecie przebiegają normalnie, czasami odrobinę czuję skurcz przy sikaniu, ale nie jest to jakiś wielki ból. Psychicznie zupełnie nic mi się nie dzieje, mam dobry nastrój z powodu 35 dni zwolnienia i juz planuję gdzie i z kim się umówię na kawkę i ponadrabiam zaległosći w znajomościach. Zastanawiam się tylko kiedy będę mogła wrócić do regularnych ćwiczeń - przed operacją chodziłam na fitnes i biegałam i teraz nie mogę się już doczekać kiedy będę mogła z powrotem...Brzuch przez pierwsze dwa dni miałam nadęty i duży, zapytałam lekarza i powiedział mi, że to z tego powodu, ze mięśńie były przecięte i teraz nie trzymają brzucha ale z czasem wszystko będzie wracało do normy. Dzisiaj zauważyłam, ze mam już dużo bardziej płaski niż w piątek jak wychodziłam z kliniki. W środę idę ( a właściwia jadę - mam zamiar pojechać samochodem ) na pierwszą wizytę kontrolną...Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i przed i po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×