Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość RIKORA
Malgis79 mam pytanko, czy przez ten czas nie mialas zadnych skutkow ubocznych i czy BIO CLA mozna brac tak dlugo? Ja czytalam ze jest bezpieczny i mozna go stosowac okolo 8 miesiecy i trzeba zrobic przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos79
Ricora! Wiesz co no tak wyszło, że się już przyzwyczaiłam, ani mi nie szkodzi, ani źle się nie czuję jest mi dobrze.Skutków ubocznych nie mam żadnych.Szczerze powiem nie robiłam żadnej przerwy i biore do tej pory, ale znów ćwicze i nie jadam kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Malgos79 ile tabletek dziennie bierzesz. Ja biore 2 razy po dwie mam nadzieje ze to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos79
Rikora! Przez ten cały czas brałam po 2 z rana raz dziennie i tyle chudłam, ale teraz zwiekszyłam dawkę do 2x2 chce sprawdzić czy robi to jakąś różnicę, ale to dopiero od tgodnia, a no i nie warto ciągle się ważyć, ja zauważyłam zmiany, na ciuchach, a nie zwracałam na kg, chodzi o to by nie wpaść w obsesje ważenia się ciągle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Dzieki za odp.. Ja nawet nie mam wagi ,nie chce popasc w depresje, kupie dopiero jak troche uda mi sie schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos79
Rikora! Proszę, co mi zależało by wydać swoją opinię, mam nadzieję, że komuś pomogę:) Pozdrawiam i 3 maj się tego co postanowiłaś. Ps.Bo ja zawsze myślałam jak można schudnąć, a jednak można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się odchudzam
a sama dieta i cwiczenia nie wystarczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos79
Witam! Nikt nie mówi, że nie wystarczają, takie tabletki to suplement diety czyli wspomagają odchudzanie i odkładanie się tego co jemy, wszystkie mamy nadzieję, że pomagają szybciej w utracie kalorii niż tylko sama dieta i ćwiczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
JA SIE ODCHUDZAM- wiesz to nie jest moja pierwsza przygoda z odchudzaniem im wiecej razy tym trudniej, poprzednio przez trzy miesiace prawie nic mi nie ubylo a katowalam sie prawie codziennie po godz.. Przyznaje ze z utrzymaniem diety jest troche kiepsko. Teraz postanowilam sie troche wspomodz,i mam wielka nadzieje ze w koncu cos sie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakolo
bo do tego potrzeba troszke wysiłku fizycznego a nie samo jedzenie tabletek : od siedzenia w miejscu nikt jeszcze nie schudł hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos79
U mnie jest tak! Nie mam żadnych drastycznych diet, prede wszystkim postawiłam na to, że jem graham ale tylko na śniadanie, owszem nieraz też złapię coś słodkiego, ale staram się, by to było z rana, by zdążyć to spalić w ciągu całego dnia.Obiad raczej jest normalny, ale wiadome, że pewne rzeczy zastąpiłam np śmietanę- jogurtem natualnym np. Z olacją to b ywa tak, że nie jadam wcale, albo jakieś jabłko, ale pije bardzodużo wody nie gzowanej w ciągu dnia, a przede wszystkim wieczorm by nie myśleć, że jestem głodna.Też jak znów ćwiczę muszę się wciągnąć w to by nie jeść, jak wracam, ale to przyjdzie z czasem jak nabiorę sił, więc po nich teraz jestem strasznie głodna, ale znalazłam sposób zawsze mam coś w lodówce, wiec jak jestem głodna ne siegam o kanapke tylko np paróweczke cieńka, zagryzam i jest dobrze.Tak to u mnie wygląda, trzeba się przyzwyczaić.I tak dwa lata już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos79
Napewno, wysiłek jest wskazany, po zatym nawet jest napisane, że te tabletki najlepiej działają kiedy jest wysiłek fizyczny.Nie ma nic za darmo.Ćwiczysz pilnujesz się i wtedy są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
JAKOLO Nikt tu nie siedzi w miejscu, czytaj uwaznie i nie badz zlosliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaG
Używam od tygodnia,do tego dieta 1000 kalori + ćwiczę wieczorem po 20 brzuszków,skłony przysiady,dodatkowo chodzę na spacery z dzieciaczkiem conajmniej dziennie po 1,5 h, i już jest efekt! Niewiem jak na wadze,ale miałam kolosalny brzuch po porodzie zmniejszył sie bardzo ,uda wklęsły, skóra napieła się nie wisi,jest to moje pierwsze odchudzanie,więc nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos79
Super i tak dalej, obyś nie straciła chęci i nie poluzowała sobie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Witam! Tak czytam Wasze wypowiedzi na temat Bio C.L.A., bo właśnie też od 4 dni biorę. W aptece powiedziano , że 2 tabletki na dzień w zupełności mi wystarczą. Na razie nic nie mogę powiedzieć czy coś schudłam, bo od ok 15 lat prawie dziennie ćwiczę, a przez 10 lat stosuję diety, ale czym człowiek starszy tym trudniej stosować diety, jak na razie nie zauważyłam żeby zmniejszył mi się apetyt na słodycze (które tak uwielbiam i tu leży cały problem). jak stosowałam diety to w ciągu miesiąca potrafiłam zrzucić 10 kg, no ale po takiej diecie trzeba było się bardzo, ale to bardzo pilnować, jak pracowałam to nie miałam problemu z pilnowaniem się po diecie, ale teraz już nie pracuję, więc i ruchu mniej, zobaczymy, za jakiś czas się odezwę i dam znać czy coś schudłam, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos79
Mnie też Pani w aptece powiedziała, że w zupełności 2 tabetki dziennie wystarczą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariii
Witam A powiedzcie mi jak te tabletki reagują na alkohol.Jak tu czytam to bierze sie je długoterminowo a jak wiadomo jakieś imprezy sie zdarzają i wtedy co robicie przerwę tego dnia czy nic się nie dzieje jak sie ja zażyje.Może trochę głupie to pytanie ale w takiej sytuacji miałabym dylemat,zwłaszcza że w tym roku szykują się u mnie 3 wesela i na pewno nie obejdzie sie bez alkoholu choćby wzniesienie toastu. Byłabym wdzięczna jak ktoś mnie oświecił. pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Ja nie mam tego problemu bo jestem 100% abstynentką, nawet na toast piję napoje, ale po przeczytaniu składników myślę że nic się nie stenie inaczej w ulotce chyba by coś na ten temat napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos79
Witam! Ja powiem tak, zdarzały się różne sytuacje iestey niezależne do końca ode mnie, to bywało u mnie tak, że i spożywałam alkohol i nigdy nie miałam jakiś skutków ubocznych ani źle się nie czułam, jeśli się boisz reakcji to na ten dzień odtstaw tabetki i masz z głowy, a jak jeden dzień nie weźmiesz nic się nie stanie, nieraz też albo mi brakło w niedziele, bo źle wyliczyłam i jakoś od tego jednego dnia mi nie przybyło spowrotem co straciłam:))hihi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aziul
Cześć kobietki :) chciałam się Was poradzić w kwestii CLA, chcę kupić ale nie wiem czy Clarinol Cla 1000 czy ten Bio Cla z zieloną herbatą. Który według Was jest skuteczniejszy?? Będę wdzięczna za poradę. Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Troche czytalam na temat tych specyfikow, clarinol tylko tym sie rozni od bio cla z zielona herbata ze zawiera wlasnie zielona herbate. Ja od niedawna uzywam bio cla z zielona herbata, cos jakby sie ruszylo ale moze to tylko zludzenie. Wiecej osob wypowiada sie negatywnie niz pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aziul
Rikora dzięki za info. Chcę schudnąć 4-5 kg, ćwiczę 5 razy w tygodniu 45 minut i jem mniej (do 18-ej) ale chciałabym dołożyć jakiś wspomagacz diety żeby efekt był choć troszkę szybszy bo jak na razie to efekty blade :( może ktoś jeszcze poradzi - clarinol cla czy bio cla z zielona herbata?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO-RE-MI
Wczoraj kupiłam w aptece BIO C.L.A. z zieloną herbatą,bo jakoś nie mogę pozbierać sie od swiąt;-(!oponeczki porobiły mi sie na brzuszku i ciasno mi jakoś tak w dżinsach!żle się z tym czuję i aptekarka mi to poleciła!zjadłam dziś jogurt,mandarynki i warzywa z jakiem sadzonym i 3x2tabletki i i wiecie co ta porcja na obiad warzywek była za duża!odczuwam pełność w żołądku!i nawet czekoladka do kawy mnie nie skusiła:-)))Teraz jeszcze poćwiczę z 20minut i oby tak dalej!na starcie mam 170cm i 70kg.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Biore BIO CLA z zielona herbata 2 razy po 2 tabletki juz prawie miesiac. Niewiem ale ciagle mam problem z wieczornym zajadaniem i nie moge sobie z tym poradzic. MACIE JAKIS POMYSL DORADZCIE.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aziul
Hello, ja żeby nie podjadać to jem kolacje do 18 a jeśli potem mnie męczy głód to wcinam jabłko albo pomarańczę ale na ogół staram się robić cokolwiek w domu żeby nie myśleć o jedzeniu :) Kiedyś tzn kilka lat temu jak się odchudzałam ( a schudłam 8 kg juppi :) ) wcinałam chrom organiczny i przyznam że apetyt był mniejszy tylko znów z drugiej strony słyszałam że jest niezdrowy więc już nie zażywam. Rikora a widzisz już jakieś efekty wcinania BIO CLA?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Cos jakby sie ruszylo spodnie sa mniej opiete i tak jakos luzniej sie czuje. Wagi nie mam wiec dokladnie nie wiem. Wage kupie dopiero jek beda jakies widoczne efekty, bo mysle ze wtedy to juz pojdzie z gorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
A ja biorę od tygodnia 2x1 i jakoś nie zauważyłam, żeby apetyt w szczególności na słodkości zmalał, staram się też jeść do godz 18-stej, no zobaczymy co z tego dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO-RE-MI
Ja już 3 dzień biorę!dziś bierze mnie jakaś cholera!jestem rozdrażniona!posiłki zmniejszyłam,jem gotowanego kurczaczka,warzywka,jogurty naturalne,pieczywo chrupkie,owoce...brakuje mi czekolady,buuu...No ale wydałam tyle kasy na BIO CLA więc sobie jakoś tłumaczę i przy atakach głodu zaczynam ćwiczyć:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moge je stosowac ?? bio cla z zieloną hgerbata ?? mam 16 lat i bardzo chce schudnąc ..ale czy nie jestem za młoda na takie specyfiki ?? Bardzo prosze o szczerą odpowiedz , bo niechce w szpitalu wylądowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×