Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Z tego co sie orietuje to nastolatki niebardzo moga. Ale najlepiej zapytac w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio własnei tez tak slyszalam :( a tak bardzo chce schudną ..ograniczylam słodycze , posilki wiecej cwicze mampas wyszczuplajacy i nic :( kreci mi sie w glowie , slabne , bladne ale nie chudne ! :( a jak cios zjem to mam strasdzne pretensje do siebie o to ;( potrzebuje moze jakies herbatki pic po ktorych schudne i nie beda miec skutków ubocznych u nastolatki :( Pomocy !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacznie lepszy jest
CLA Clarinol i cenowo tanszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia niebieska
Hej! 2,5 miesiąca temu, kiedy wpadłam w mega dołek psychiczny, postanowiłam zrobić coś ze sobą i swoim wyglądem. Zaczęłam odchudzanie. Przerzuciłam się na jogurty, owoce, warzywa, nie jem chleba, tylko wasę, piję dużo wody, nie jem słodyczy, nie słodzę herbaty i od 3 miesięcy nie piję kawy, która była moim największym nałogiem ;) . Na początku pomogły mi herbaty z serii slim figura-są to 3 etapy:spalanie, oczyszczanie i stabilizacja. Kiedy przestałam je pić, kupiłam sobie błonnik- pomaga! Pęcznieje w żołądku i daje uczucie sytości. Do tego zapisałam się na aerobik 2 razy w tygodniu i w weekendy jeżdzę na rowerku. Schudłam jakieś 6 kilo, nie noszę rozmiaru 42, tylko 38! A dzisiaj kupiłam sobie bio c.l.a. z zieloną herbatą i zaczynam brać od jutra. Mam nadzieję, że przyniesie efekty, chciałabym zrzucić jeszcze z 5 kilo... A Wam życzę powodzenia, teraz już wiem, że jeśli się bardzo chce, to można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowe Anielisko Z ta dieta nie przesadz, w twoim wieku prawidlowe odzywianie jest bardzo wazne Ty sie rozwijasz.Jedz wiecej warzyw i owocow, unikaj potraw smazonych i macznych. Chlebek zamien na ciemne pieczywo, do tego cwiczenia i troche cierpliwosci a napewno sie uda. POWODZENIA I GLOWA DO GORY:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie. Mnie po herbatkach strasznie bolal brzuch. Jezeli bardzo chcesz sie wspomodz spytaj w aptece czy sa jakies srodki wspomagajace odchudzanie dla mlodziezy.A tak z ciekawosci to ile bys chciala schudnac,ile wazysz? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie. Mnie po herbatkach strasznie bolal brzuch. Jezeli bardzo chcesz sie wspomodz spytaj w aptece czy sa jakies srodki wspomagajace odchudzanie dla mlodziezy.A tak z ciekawosci to ile bys chciala schudnac,ile wazysz? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia niebieska
Co do herbatek odchudzających, to musisz uważać. Organizm szybko przyzwyczaja się do nich, potem będziesz miała problemy z załatwianiem się. Jeśli się decydujesz na herbatę, to kup ją w aptece, nie jakąś pierwszą-lepszą. Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Różowe Anielisko , wg mnie przy takim wzroście masz idealną wagę, jeżeli chcesz ważyć 55 kg, to uważaj żeby nie wpaść w bulimię , czy anoreksję (wiem coś o tym, dużo mi nie brakowało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magos79
Różowe Anielsko! Sorki, że tak napiszę, ale dziewczyno czego chcesz od siebie, nie możesz na siebie patrzeć to zrób coś z tym, czyli popraw swoj image, zmień coś, fryzre, dotychczasowe ubranie, jesteś idealna, a jeśli chcesz się spodobać to, faceci nie lubia wieszaków, lubią sie przytulić do czegoś nie do kości. A na Twoim miejsu ja bym poprostu dbała o siebie, dużo ćwiczyła by mieć kondycję i utrzmać ten stan, który jest idealny. Proszę Cię nie przeadzaj, żadnych herbatek, poprostu czysty sport z dobrym odżywianiem się, kiedyś nie zdarzałam jeść sniadania też trzymałam linie i mdlałam, uwierz to nie jest sposób. Pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia niebieska
Hej Dziewczyny! Od dwóch dni używam bio c.l.a. z zieloną herbatą i mam do Was pytanie- czy po zażyciu i zjedzeniu posiłku czujecie takie jakby...ciepło w żołądku? Nie wiem jak to dokładnie wyjaśnić. Chodzi o to czy takie jest jego działanie, czy ja sobie po prostu to wmawiam... Mam nadzieję, że te tabletki są naprawdę skuteczne.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO-RE-MI
Jutro mija tydzień jak biorę:-)czuje się bardzo dobrze,apetyt się zmniejszył i chęć do życia jakaś większa:-)biorę 5tabletek dziennie.Czuję pełność w żołądku po zażyciu i dzięki temu nie chce mi sie jeść:-)są super!polecam!doskonale motywują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaP
hmm osobiscie polecam Therma Cuts tabletki sa drogie ale przy dietce bardzo duzo daja:) na jednym opakowaniu i diecie schudlam 8 kg w 3 tyg. teraz jem za 3 czasami he:P ale nic nie przytylam:P dlatego polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Jeżeli ja będę stosować dietę, to nie potrzeba mi żadnych tabletek, na diecie potrafiłam schudnąć nawet 10 kg w ciągu miesiąca, ale niestety z wiekiem coraz trudniej stosować diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delf
Tak czytam te wasze posty, bo zaczęłam brać cla dwa dni temu i chciałam zobaczyć wypowiedzi. Ja niestety jestem właśnie żywym przykładem efektu jojo. Mam 18 lat i ważę teraz coś około 80 kg, chociaż nie wyglądam na aż tak dużo, bo mam też dość duże mięścnie, nóg, czy nawet brzucha(założyłyśmy się z przyjaciółką czy przez 6 miesięcy uda się nam robić po 300 brzuszków dziennie) , zaczęłam się odchudzać w zasadzie trzy lata temy, ale z przerwami. Najpierw coś tam schudłam, przytyłam,znowu schudłam - no wiecie, takie uczenie się na błędach. I dwa lata temu w wakacje zaczęłam się naprawdę ostro odchudzać - moja przyjaciółka jest tenisistką, więc po prostu chodizłam z nią na treeningi, biegałam.Kocham też jeździć na rowerze, biegać,pływać nurkować, więc praktycznie cale dnie ćwiczyłam. No i nie powiem, schudłam wtedy baaardzo dużo, potem przez zimę trochę przytyłam,ale potem od razu to schudłam i w te wakacje naprawdę ostro ćwiczyłam, byłam na obozie wspinaczkowo wędrownym w tartach gdzie nigdy nie dali mi takiego wycisku... W wakacje poznałam też swoją miłość... mniej ćwiczyłam bo cały czas spędzałam z nim. Moja miłość ma też tendencję do zapraszania mnie ciągle na kawę po wiedeńsku, do pizzeri co piątek przez jakiś czas. No i potem były święta i w ten sposób przytyłam w ciągu paru miesięcy chyba więcej niż schudłam przez dwa lata. Po bio cla czuję się jak narazie niegłodna. A jeśli idzie o herbatki. To nie zgadzam się. Większość z nich jest bardzo zdrowa. Ogólnie polepsa odchudzanie zielona herbata, bo po pierwsze zmniejsza łaknienie, a po drugie przyspiesza przemianę materii. Większość czerwonych herbat jest na dzień dobry nazwana herbatami odchudzającymi, gdyż ma ona niejako takie właściwości. Ja ją po prostu lubię. Poza tym herbatki zawierają dużo różnych mikroelementów i mają pozytywny wpływ na organizm. Trzeba tylko rozróznić herbatki odchudzajace, od herbat też nazwanych odchudzjacymi,ale polegającymi na przeczyszczaniu, bo to faktycznie jest nie ciekawe... Polecam picie zielonej herbaty, chociażby liptona. Pozdrawiam Delf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Dziewczyny ja wybrałam 3 opakowania BIO.C.L.A-i schudłam tylko 3 kilo ale to chyba dzieki cwiczenia tak ze nie polecam tych tabletek...natomiast polecam moja 3-dniową diete co schudnąc mozna nawet4 kilo..tylko ze trzeba duzo cwiczyc ale naprawde pomaga!!!diete podałam na forum orbitrek-zalety i wady..pozdrawiam wszystkich ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowe Anielisko sorki nie bylo mnie w domku, bylam z dziciakami u babci.Powiedz co Ci sie w tobie nie podoba, waga idealna do wzrostu tylko pozazdroscic. Niestety gg nie mam ,ale za to latek mam calkiem calkiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EL.PREY
Czytam te komenty wszystkie i napisze tak, tyle ile czasu wychodowałes brzusio to tyle czasu potrzeba na chudniecie zadne TABLETKI!!!!!!!! ŻADNA CUD DIETA!!!!!!!!!! Tylko ćwiczyć byc aktywny ruch ruch i jeszcze raz ruch ważyłam 89kg max STOP zaczęłam ćwiczyć dietka mała i w tydzień schudłam ile?? a tyle 4kg i to przy małej dietce w zasadzie jedzenie normalne żadne tam wymyślne dziś ważę 85kg napisze za tydzień ile spadło A BIO C.L.A POMOŻE ALE W CHUDNIĘCIU PORTFELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
ewa28, jestem tu od niedawna i nie wiem jak szukać, może mi prześlesz tą 3 dniową dietę? moje GG 4503034, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia7887
Właśnie, ja też poproszę o te diete 3 dnoiwą;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewusia28 mi ja przestala :) wiec moge wam ja podac : DZIEN 1 SNIADANIE 2szkl.wody przegotowanej,grejfrut lub jabłko,jedna grzanka.szkl.czarnej kawy OBIAD 2szkl.wody przegotowanej,2łyzki tunczyka lub innej chudej ryby,jedna grzanka.szkl.czarnej kawy KOLACJA 2szkl.wody przegotowanej,plaster chudego miesa(jedna piers z kurczaka)i filizanka ugotowanych warzyw na parze buraczki,marchew,seler DZIEN2 SNIADANIE 2szkl.wody przegotowanej,jajko na twardo,jedna grzanka,pół banana,szkl.czarnej kawy OBIAD 2szkl.wody przegotowanej,pół filizanki twarozku chudego z 5 krakersami.szkl.czarnej kawy KOLACJA 2szkl wody przegotowanej,2marchewki uduszone na parze,2parówki DZIEN3 SNIADANIE 2szkl.wody przegotowanej,cienki plaster zółtego sera,5krakersów,małe jabłko szkl.czarnej kawy OBIAD 2szkl.wody przegotowanej,jajko na twardo,jedna grzanka,szkl.czarnej kawy KOLACJA 2szkl.wody przegotowanej,2łyzki tunczyka lub innej chydej ryby,pół filizanki gotowanych bóraczków 1 filizanka gotowanego kalafiora. Przed kazdym posiłkiem nalezy wypic 2 szkl.przegotowanej wodyTO KONIECZNE!!!Koniecznie jest równiez scisłe przestrzeganie diety absolutnie zadnych zmian;działa tu współzaleznosc chemiczna składników.Nie wolno uzywac cukru ani soli,nawet sladowo.Dieta jest rygorystyczna,ale do wykonania.To tylko 3 -dni!Po diecie nalezy zrobic dziesiecio dniowa przerwe i mozna ja powtórzyc,zrzucając nastepne4 kilo.Dobrze by było na stałe odzwyczajic sie od soli i cukru to pomaga trzymanie wagi!!!! powodzenia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
A czy przegotowaną wodę można zastąpić mineralną niegazowaną? Nie wyobrażam sobie picie naszej kranówy nawet po przegotowaniu, i drugi mankament, kawa - czarna brrrrrrrrrrrr, bez cukru owszem, ale czy można z mlekiem, ja nie jestem kawoszem więc czarnej w ogóle nie przełknę, chyba, że zamiast kawy znowu woda, ale w życiu kranówa z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EL.PREY
Dieta na szybkie i skuteczne schudnięcie jest dieta kapuściana 7dniowa lecz zależy jaki mamy organizm bo po takiej dietce mozemy nabawic sie efekt jojo no ale wcale nie musimy po tej diecie obrzerac sie nie wiadomo jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
No dziewczynki widze ze moja 3 dniowa dietka ma branie!!!i bardzo sie ciesze kochaniutkie własnie jestem tez w trakcie jej!!! Do basi 197 oczywiscie ze moze byc woda nie gazowana ja pije własnie taką,ale z ta kawą z mlekiem no ja zawsze podczas diety pije czarna wiesz mleko juz moze konfliktowac diete tak ze kurde zacisnij zeby i wypij i nie marudz nooo,kawa jest po to aby zamulic zołądek zeby nie chciało sie jesc..ja juz jeden dzionek mam z głowy..a taka jestem głodna ze wszystko by mi teras smakowało ale co tam ide na orbitreczka i minie głodzik,jezeli któras zastosuje moją dietke prosze o komentarz!POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×