Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Gość zaden nick nie wchodzi
to ja moze nadrobie do piatku? tak zebym dala rade przezyc te 6 dni..ale jak sie znam to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden nick nie wchodzi
a co tu tak cicho? spokojnej nocki wszystkim..stosunkowo udanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie uważasz że granica jest bardzo cienka? co jeśli poznasz kogoś w sieci....kto zaintryguje Cię niesamowicie....i zapragniesz poznać ją realu? co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasady...zasady...też ich dużo mam...staram sie ich trzymać....ale nie zawsze wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie trafiłem na właściwą i dlatego nie potrzebuję poznawać nikogo więcej;) brakuje mi czasem czasu dla przyjaciuł więc nie mam zamiaru ryzykować go dla obcych;) znaczy internetowych fascynacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze normalne.....jestem pod wrażeniem Twojej wypowiedzi. nic tylko pozazdrościć Twojej wybrance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz ja również.....jestem wyjątkowo skromna ;) i też mogę gadać....godzinami o skromności i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy klienci w wieku emerytalnym....w domu samotne wieczory....nie z wyboru ale konieczności. Czasy takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky...ja się nie ukrywam....tylko rozmawiam:) zobacz czy już nie wróciłam :) na nasz topik :) hhhhahahahhaha żartuję oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagle i niespodziewanie spotyka się kogoś o kim się wie że to TEN(TA) nie warto szukać, sam się znajdzie jak nadejdzie właściwy czas;) trzeba zadbać o dobre samopoczucie, itp, zadbać o siebie to los się wtedy uśmiecha do człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslę że to podświadomość wysyła nam pewne sygnały. ja również uważam ze częściej znajduje ten ....kto nie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i vice versa, jak jesteśmy z kimś to takie powodzenie się zaczyna, że ciężko się opędzić, choć gdy się jest samemu to nic, kompletnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...to trochę tak jak gdybyś pomyślał sobie......a pochodzę po ulicach i sprawdzę czy ktoś nie zgubił np 100......możesz chodzić całymi miesiącami i nie znajdziesz.....znajdzie przypadkowy przechodzień.....bo akurat był w danym miejscu o właściwym czasie... ot czysty przypadek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że to kwestia feromonów, aury czy czegoś takiego, jakieś sygnały których nie rejestrujemy ale odbieramy. Jak ktoś szuka to nie jest szczęśliwy i wyluzowany tylko spięty i to blokuje, a jak ktoś jest szczęśliwy to każdy lgnie do niego... Warto dbać o siebie i zajmować się sobą, swoją pasją , hobbyitp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znałam kogoś takiego.....kto bardzo ubolewał że jest sam....jak twierdził życie nie miało sensu dla niego....jeśli nie ma z kim dzielić radości i smutków życia. podjął drastyczne decyzje....zrezygnowł z pracy......wyjechał do innego miasta....po 2 tyg. dzwoni że sie zakochał :) że chcą razem zamieszkać i planują ślub....czy nie był to czysty przypadek? był w danej chwili w danym miejscu i wygrał los na loterii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×