Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

a masz przy łóżku.....metalowe poręcze? to teraz konieczność....by było do czego wiązać :) taka niewola...fajna sprawa :) i tak pastwić się uroczo....nad zniewolonym:P hmmm....ale się rozmarzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale jakoś sobie radzimy. prędzei czy póżniej stare łóżko będzie trzeba zmienić, a wtedy nie tylko poręcze się tam znajdą. a zniewalanie i niewolenie jest bardzo fajne, podoba mi się bardzo(choć od niedawna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.....miło to słyszeć...a raczej czytać...że ktoś tęskni :) a zagadałam sie dzisiaj....z przemiłym rozmówcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35latka
witam..bardzo duzo młodych męzczyzn ma chętkę, na starsza kobietę:), to nic dziwnego, kobieta dbajaca o siebie, jest długo kobietą pociagajacą i pozadajacą..wiem cos o tym, dlatego zabieram głos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35latka
jest tam jeszcze ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie na ten temat: dlatego że kobiety dopiero koło 30 wiedzą tak naprawdę po co jest seks, wiedzą jak się do tego zabrać- jak czerpać i dawać przyjemnośc, nie robią problemów typu \"czy na pierwszej randce powinnam dać się pocałować w policzek, czy też pomyśli że jestem łatwa??\", z kobietą w tym wieku jest łatwiej znaleść ciekawy temat do rozmowy (a nie ma nic bardziej aseksualnego niż głupota) ot takie moje przemyślenia. 20-sto latki mają fajniejsze ciała, 30 latki lepiej wiedzą do czego i jak służą ich ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze ;) och bądż choć przez chwilę krytyczna, pycha mnie rozdyma;) Taki fajny jestem, taki intrygujący, interesujący, taki skromny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bum....wszystko zależy czego się oczekuje... jeśli fajnego widoku...wybierzesz małolatkę... jeśli udanego seksu.....wybierzesz doświadczoną kobietę.....która wie jak czerpać i jak dawać z siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można wytłumaczyć: facet wybiera młodszą->ma kompleksy które sublimuje sobie młodą laską u boku facet wybiera starszą-> ma kompleksy szuka wyrozumialej mamuśki facet wybiera rówieśniczkę-> ma kompleksy i boi się zaryzykować, dlatego wybiera tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, pozwól mi pomyśleć... dopytawałaś się o mnie jak znikłem (gdy nawalała strona), zasypujesz mnie komplementami, przytakujesz mi;-) nie wiem co o tym myśleć:-D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×