Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

o trójkątach myślę, ale demokratycznosć seksualna nakazuje mi myśleć odrazu o obu wariantach(dodatkowa kobieta- chciałbym bardzo, dodatkowy facet- nie wiem czy dałbym radę, niezależnie czy dobierał by się do mnie czy do A.) więc gdy mam obiekcje to myślę że analogiczne by miała A. więc nie myślę o realizacji, ot jedna z wielu fantazji nie do zrealizowania(swiadomie rezygnując, a nie będąc zmuszonym do rezygnacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieco inaczej odbieram zniewalanie...to nie karanie a raczej.....mogę lub możesz.....zrobić ze mną co zechcesz :) nie możesz uciec.....nie wiesz co nastąpi / jeśli oczki też są zawiązane/....nie wiesz czym zostaniesz zaskoczony :) .....nie możesz ...zaprotestować /teoretycznie rzecz jasna/ :) jesteś oddany na łaskę i niełaskę drugiej osoby :D ja uważam że raczej.......bardziej trafne jest tu stwierdzenie.....bierz co chcesz :) wszystko Twoje :) oj aż mi ciarki po plecach przeszły...jak to piszę :D dobra...jedzonko zapisuję na piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wspomniałeś A....o swojej fantazji? czy uważasz że nie sprawi to jej przykrości....ta informacja że myślami krążysz wokół innej kobiety? nie konkretnej.....ale jednak. myślę że ja bym tak to odebrała...że mój partner jest znudzony tylko mną i szuka czegoś innego :( nie wiem ...ale jakoś nie mogę oprzeć sie tej właśnie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nie wiedziałem jak to opisać w skrócie, bardzo dobrze to oddalaś. Jedzonko- środa a piątek jeszcze otwarty, choć mimo pracy pewnie coś i w czwartek się wydarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj źle odczytałam...zasugerowałam się tym...dawaj na piątek :) ok środa zaplanowana :) a czwartek?...co na ten dzień wymyślimy? wiesz może ten masaż co? taki długi i relaksujący.....hmmm super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, opisałem jej dokładnie w takiej samej formie jej to opisałem powyżej, nie ma sensu ukrywać fantazji i potrzeb, bo kto jak nie ona pomoże je zrealizować;) Poza tym zdradziłem jej coś jeszcze, co będzie wdrożone do realizacji kiedyć, a ona w zamian opowiedział mi o wiązaniu... staramy się nie mieć tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamiętaj...skup sie na wszelkich wypukłościach :) jeśli chcesz by długo były ładne i cieszyły Twój wzrok.......musisz je pielęgnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och uwielbiam masować wypukłości;) te z przodu i te z tyłu;) z masazem mam problem, bo jak wyczuję napięte włókna czy ścięgna to zaraz staram się je rozmasować, a to bolo i masaż zamiast być relaksacyjny staje się bolesny a relaks jest po masażu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytujesz klasyka?? znaczy Leszka Millera;) to by nie było sado macho, tylko prawdziwe sado maso;) staram się pomóc ale czasem lekarstwo dorsze od choroby, a siła w paluszkach jest spora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego nie wiem....niby coś wspominałeś o budowie ;) ale nic konkretnego ;) męskie dłonie fakt....raczej dosyć silne są :) ale powinny własnie takie być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszłą mi myśl o dorszu wędzonym w sałatce, albo zapiekany z warzywami w cieście, taki rodzaj pieroga dużego w cieście drożdzowym z dużą ilością farszu... kiedyś coś takiego robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmuję się rzemiosłem więc pracuję tymi rękami, co sprawia że są wyćwiczone i silne(na szczęście w miarę delikatne, mam wyczucie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę zapytać...co to za rzemiosło? :) tak tylko by zorientować sie na ile mogą być silne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, ostatnio dzwonili do mnie czy bym nie chciał przymierzyć ich pętli;) wypłacałek pieniącze z konta i kasjerka podała cynk że opróżniłem konto gdzieś dalej, bo zadzwonili po 2 dniach czy kredycik dogodny mi nie potrzebny czasem;) może z Tobą rozmawiałem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ,zaraz czy wy wykupiliście wyłączność na mój topik...hahahaha....witam ponownie na godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×