Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Limetko a czujesz juz ruchy?? bo u mnie pojawily sie babelki ;) jestem ciekawa czy to to. Nawet maz czul :) Jesli chodzi o forum to ok - rozumiem :) moze uda mi sie tu od czasu do czasu zajrzec i podpytac co u ciebie. W koncu ja tez \"wywodze\" sie z tego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromnis mis ->czuje sie potwornie wyróżniona...doczekałas sie- dawaj!!!, mimo ze jak widze jestes tu nowa (choc moze niekoniecznie) na czym polega Twój problem Kochanie,chcesz sie mierzyc? kto jest bardziej jadowity, zlosliwy , chamski, moze inteligentny....NIE ZALEZY MI NA TYM żeby Ci cokolwiek udowadniac...miłego dnia zyczę..nie łykam przynety...szkoda ze czekałas na darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia to Ci wspolczuje.Ale masz racje, lepiej posiedziec w rodzinnym domku niz samej w pustym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
majka ja 💤 na to...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
tutaj jestem nowa, ale na ogolnym forum jestem dłuzej niz Ty zaluje ze nie wpadłam tu wczesniej Dziewczynki miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusty pokoj to jeszcze bym przezyla, mozna to tlumaczyc czasami. Towarzystwo osob ktore sa tak inne odemnie nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
nie znosze takich ludzi jak TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcą udowodnic za wszelką cenę jak to potrafią sobie w życiu poradzic z ostrym jęzorem - a tak naprawde jak ktos juz ich nakręci (tzn uswiadomi: Ty to masz gadane, ja to bym tak nie umiał/a) to to sie staje chorobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kasiaka za zrozumienie :D To będe czekać na ciebie z niecierpliwością :* Skromniś miś - nie widziałam tego posta. Ale Majka miała prawo mi tak odpisać bo zapytałam wcześniej :\" co sie dzieje\" więc każdy mógł mi odpisać. A druga sprawa mówiłam o tym wczeąśniej i powiem jeszcze raz: ja po niczyjej stronie nie staję, każda z was jest inna i ma inny charakter, temperament, każda inaczej reaguje na zewnętrzne bodźce. I każdą z was tak samo lubię, więc każda może się do mnie zwracać jak tego potrzebuje, proste, jak budowa cepa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromnis mis -> to w takim razie mozesz powiedziec za co sie mnie czepiasz..uraziłam cie czyms...? dosr..Ci? czy po prostu chcesz sobie poużywac...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak - jeszcze nic nie poczułam, ale mysle że to kwestia czasu, z resztą tak tez powiedział mój lekarz. A masz już spory brzuszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
oki Limetka!!!!!!!!! Majka teraz wniebowzieta bedzie po tym co pewnie przeczytała od Ciebie :D:D:D Moze tu wroce kiedys, bede czekac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Armo, może to i jest szybko, ale stwierdziliśmy, że chcemy, aby między dziećmi była mała różnica wieku. A poza tym mój mąż ma kłopoty zdrowotne i bierze całe mnóstwo leków. Obawiam się, że z biegiem czasu jego nasienie może być za słabe na zapłodnienie, więc nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
OJ MAJKA NA SKRUCHę ZA POźNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZYTAM SOBIE TEN TOPIK Z CIEKAWOSCI, I Z TEGO CO WYCZYTAłAM TO JESTES TU NAJGORSZA.........POD WZGLęDEM JęZORA (TO NIE KOMPLEMENT)..........NIE TRUDNO NIE ZAUWAżYć............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromny mis mamy takie samo wyczucie taktu i ja wiem o co poszlo i przyznaje ci racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromniś - jak by to o ciebie chodziło też bym tak napisała, bo naprawdę odkąd jestem na tym topiku takich dyskusji!!, kłótni nie było nigdy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kAROLCIA 27 - jestem tego samego zdania co ty. U mnie jest już duża różnica wieku, wiem to. I żałuj,że to nastąpiło tak późno. Popieram to co robisz. Przymajmiej dzieci będą miały ze sobą kontakt i będą się mogły razem bawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Armo, swoją drogą to miałaś bardzo dużo szczęścia, że udało ci się tak szybcutko zaciążyć :) Czytałam gdzieś, że po usunięciu wkładki można szybko zajść w ciążę - widzę , że to się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia -tylko nie pomyśl, że jestem przeciw tobie, nic z tych rzeczy, naprawdę. Jesteś jedną z tych, które na tym topiku lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się dołączyć do grona pań z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×