Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć Antosiu :) Widzę, że przed Tobą \"party time\"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja odnośnie naszej rozmowy na gg, pamiętasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym z chęcią poszła na spacer ale niestety musze leżeć biore tabsy na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś super zakumałam o co chodzi koniecznie daj znać na gg co i jak trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha kiedy ja Cię na gg nie mogę zastać, dlatego tak na forum... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie, odpoczywaj sobie Zocha :) Tak jak napisał Antoś, dla maleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - ja dopiero teraz kliknęłam w Twój suwaczek i widzę, że.........już niedługo testujesz??? Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki :) Karina - gdzie się podziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś wieczorem zawsze jestem a teraz to chyba komp będzie cały czas włączony bo przeciez nie wyleże cały czas mam komp przy łóżku to nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha dasz radę :) Potem będziesz tęsknić do leżenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mi przykro bo w sobote siostra chrzci synka i ja raczej nie pojade ale macie racje dla maleństwa wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewuszki za mile slowa otuchy.Zocha - masz mi tu na siebie uwazac, nie przemeczac sie, nie stresowac sie i wszystko olewac!!! Teraz dzidzia jest najwazniejsza... A wy wszystkie jestescie dla mnie moja druga rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś może masz racje że zatęsknie do leżenia choć ja raczej nie z tego typu ja lubie cały czas być w ruchu normalnie to już bym pewnie kopała ogródek ale to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wychodzi Antosiu, ale mam przeczucie że nie tym razem. Ale poczekam to się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha no no no, proszę mi się tu nie smucić, bo dzidzius wszystko czuje ;) Kasiamotylek, Limetka, Amanda, Madziorka co się z Wami dzieje??? Intima, Majka - rzućcie tę robotę i zameldujcie się na forum! Raz, dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - dziękuję, mam się dobrze. A Ty czekasz na wyniki badań nasienia, Jestem pewna, ze będą ok ;) Zocha - rozumiem Cię doskonale ;) Można oszaleć siedząc w domu, a do tego jeszcze leżeć :) Anik - nigdy nic nie wiadomo... A nóż widelec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla tego skarbenka, ktore nosilabym w brzuchu, zrobilabym wszystko. Ale niestety nie udalo mi sie jeszcze zaciazyc...ale bardzo, bardzo, badrdzo mocno chcialabym tego z calego serca... Czy ja sie tego kiedys w ogole doczekam, zeby nosic dzieciatko pod sercem przez 9 m-cy, wydac go na swiat, a potem patrzec jak rosnie? To jest moje najskrytsze marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ wszystkim :) Widze ze się wszystkie pobudziły :) Słoneczko was w wyrkach przygrzało co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka!!!!! Witaj!!!! Wiedziałam, że jak gwizdnę, to Ty się zaraz zjawisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, powiem Ci nawet tak, że byłabym zaskoczona gdyby się okazało, że jestem w ciąży... Cześć Limetka:) No u mnie słonko świeci od samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - przecież wczoraj pisałam, że jak wołasz to słychać na pół Polski :D Anik - to życze ci zebyś była bardzo, ale to bardzo zaskoczona :D Karina - nosek do góry, będziesz wspaniałą mamuśką zobaczysz :) Zosieńka - wypoczywaj sobie, pewnie, a potem wróć do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!!!!! 🖐️ Co prawda, przeniosłam się na inny topik, na który oczywiście serdecznie zapraszam, ale będę tu do Was zaglądać:) Jesli pozwolicie rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - muszę Was narazie opuścić, bo mój braciszek teraz na kompa wchodzi... Do \"zobaczenia\" później pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett - ty zawsze jesteś tu mile widziana, dobrze o tym wiesz, bo nikt cie przecież stąd nie wygonił :) Jak tylko bedziesz miała ochotę to wpadaj :) Antoś - to wielka buźka dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, to super!!!! Bardzo się cieszę :D Polubiłam Was bardzo i muszę tu zaglądać :) A jak się czujesz?? Super dziś pogoda, aż bym sobie pochasała po dworku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na jeden topik muszę wskoczyć...taki o przygotowaniach do ślubu, bo czas się tym zająć. Normalnie na kilka frontów będę działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×