Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

dretwienie reki i pogorszenie wzroku moze byc objwem problemow z tarczyca i hiperprolaktynemii.przy tej drugiej moga wystepowac problemy z zajsciem w ciaze i rownoczesnie objawy podobne do ciazy(brak miesiaczki przyrost masy ciala ogolne zmeczenie itd)rowniez pogorszenie wzroku.przy tej chorobie podwyzszony jest poziom hormonu prolaktyny przez co zahamowana jest owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie moge sie mylic ale czytalam troche na ten temat na innym forum i byly tam przedstawione takie objawy.ja sama staram sie o dzidziusia 1,5 roku.kilka razy mialam objawy jak w ciazy ale to byla ta prolaktyna.lece sie teraz i mam nadzieje ze w koncu sie uda.bardzo chce miec dzidziusia a wasze jak czytam was to podnosi mnie to na duchu ze innym sie udaje.mam nadzieje ze ja tez niedlugo zobacze 2 kreski na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaX
Karinko, tak to mogą być objawy ciąży! Ja długo długo nie mogłam zajść. Chodziłam od lekarza do lekarza! aż w końcu trafiłam na moją kochaną panią profesor, która współpracuje z okulistą i skierowała mnei na badanie wzroku. Wydawało mi się to głupie i niedorzeczne, ale poszłam, nie miałam nic do stracenia. I okazało sie że przy badaniu dna oka można stwierdzić kiedy nastąpi owulacja oraz zaobserwować objawy ciąży... A ten objaw to właśnie pogorszenie wzroku, a konkretnie to ja widziałam wszystko rozmazane. A co do drętwienia, to też tak miałam, drętwiały mi obydwie rece i nogi zupełnie bez powodu. Ale wtedy już wiedziałam ze jestem w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marta gratuluje ci zajscia w ciaze i ciesze sie ze wszystko okej dbaj o siebie i o maluszka ja niestety musze czakac wczoraj mialam takie wzdecia ze nie moglam chodzic a ni sie wyprostowac chodzilam na czworakach dopiero jak sie polozylam i skurczylam nogi do brzucha to przeszlo ale ciagle pierdzialam i do dzis pierdze :P sorki za szczerosc dzis mam temp gdzies 37 ale pod pacha i gardelko mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaX
renik, ja też pierdziałam! a który masz dzień cyklu? bo ja zaczęłam pierdziec dosłownie 2-3 dni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 19dc ale to nie od ciazy pewnie zawsze sobie cos tam wmowie do glowy niepotrzebnie ale po @ w zeszlym miesiacu kochalam sie 4 dc w czasie @ potem kilka dni dokladnie 3 dni po @ zaczol mnie bolec podbrzusze i piersi strasznie bolaly potem przestalo gdzies w 12dc i narazie nic czasem jajnik zakluje raz jeden alebo drugi i wczoraj te n brzuch te wzdecia kiedys tez tak mialam moze to temu ze wstrzmalam siku ale zabardzo nie czulam ze mi sie cche niewiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaX
renik, jesli tylko nie jadłas nic co mogłoby powodowac te wzdęcia, to dużo wskazuje na ciąże, przynajmniej ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic nie jadlam dopiro pozniej zjadlam tylko obiad ale to nie moglo mi zaszkodzic a ty aneczka jakie mialas objawy i jakie dlugie masz cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaX
renik, moje cykle są nieregularne, raz 28 dni, a raz 35. Moje objawy to takie jak pisałam powyżej + takie białe kropki na piersiach, wzdęcia miałam takie jak ty, tylko częsciej, paznokcie bardzo mi sie zaczęły łamac, jeste jeszcze jeden objaw ciąży, o którym głosno sie nie mówi, też mi głupio o tym pisać, ale co tam. Lekarz mi powiedział, że ciążę mozna poznac też po odbycie,tzn. jesli się nie jest w ciąży, to palec wkłada się raczej na luźno, a w przypadku ciąży jest tam bardzo ciasno. Tylko musisz być wtedy rozluźniona. Poza tym, czesto i głosno bekałam. I wyobraź sobie ze mnie jeszcze przed spodziewaną @ też bolało gardło i miałam katar, ale lekarz mi powiedział że na samym początku ciązy organizm jest osłabiony i takie infekcje są na porządku dziennym. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie nieregularne cykle a pamietasz w jakim dniu mialas owulacje a te paznokcie to tez mi sie lamia i rozdwajaja jak nigdy zawsze mialam takie mocne a teraz mam rozdwojone ale moze brakuje mi witamin a gardlo mnie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kropki na piersia to kiedy ci sie pojawily i czy pieri cie bola i od kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaX
piersi mnie nie bolą, bo moja pociecha ma już roczek :-) a kropki pojawiły mi sie jakoś przed @, piersi mnie bolały ale nie bardzo mocno. A co do tych wzdęć i ciasności odbytu, to poobserwuj jak się wypróżniasz, bo ja wtedy wcale nie robiłam twardych kupek, tylko takie rzadkie i jasnego koloru, lekarz mi powiedział ze to przez te wzdęcia. mam nadzieje ze ci nie obrzydziłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaX
renik, wierze ze sie doczekasz tego czego tak bardzo pragniesz, ja musze uciekać bo mała zaczyna się budzić :-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic z tych rzeczy i ciesze sie ze masz sliczne dzieciatko ciekawa jestem co teraz bedzie umnie niemyslalam ze tak bede wariowac ale wszystko sie moze zdazyc dzieki za pomoc i jestem ciekawa kiedy jeszcze bede miec jakis objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wpadłam zobaczyć co u Was słychać :) Przede wszystkim gratuluję wszystkim nowym Mamuśkom !!! Kasiamotylek, wreszcie się odezwałaś :) Przykro mi, że musisz leżeć ale to dla dobra dzidzi, więc trzeba to jakoś przetrzymać. Trzymam kciuki Kasiu, żeby wszystko było dobrze!!!! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!! Buziolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna was czytuje wiec jak juz sie odwazylam napisac to chcalaby zadac pytanie.Jak sie ma temperatura mierzona w pochwie do tej np pod pacha.Czy one sa takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, ja właśnie mierzę sobie temperaturę od kilku cykli pod pachą. Napewno ta wpochwie jest wyższa od tej z pachy :) Ale z tego co wiem, nie jest ważne gdzie mierzysz, ważne żeby to robić przez cały cykl w tym samym miejscu, tym samym termometrem i najlepiej o tej samej godzinie. Ja mam temperatury niskie bo w I fazie mam 35,9 do 36,0 a wII fazie moja nawyzsza to 36,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Cześć Babeczki!!! Jak samopoczucie po weekendzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
A ja zaczynam staranka od nowa - dzisiaj mam 9dc. Jestem jednak ostatnimi czasy bardzo niespokojna. A do tego mam potworne bóle głowy po "Foliku". Czy któraś z Was też tak ma/miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Cześć Majka! Jak się czujesz? Co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzylam przez kilka dni pod pacha i mialam 36,3-a raz 36,9.ale to moze prez to ze staje o roznych porach i nie bedzie to wiarygodne do konca.ale dzisiaj z ciekawosci zmierzylam pierwszy raz a pochwie i mialam 37,4 a pod pacha 36,5.te roznic sa az tak duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzylam przez kilka dni pod pacha i mialam 36,3-a raz 36,9.ale to moze prez to ze staje o roznych porach i nie bedzie to wiarygodne do konca.ale dzisiaj z ciekawosci zmierzylam pierwszy raz a pochwie i mialam 37,4 a pod pacha 36,5.te roznic sa az tak duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Mdłości powiadasz... Nie zazdroszczę, a nawet wspóczuję... Wiem coś o tym... Na szczęście mnie mdliło tylko do 14tc, a potem przeszło jak ręką odjął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Mam dzisiaj potwornego lenia - nic mi się nie chce. dobrze, że słoneczko świeci, to pójdę z moją Julką na spacerek. Julka ostanio zaczepia wszystkie dzieci, które spotka na swej drodze. Piszczy i gada do nich "po chińsku". Komicznie to czasami wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×