Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

część dziewczynki! rzadko teraz zaglądam bo taka super pogoda że szkoda w domu siedzieć...:) widzę że po dłuższym czasie spokoju dopadły nas pomarańczowe... no sama nie wiem jak to nazwać? ale tak sobie myślę że trzeba mieć bardzo nudne i puste życie żeby takie texty rzucać , nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudności to była moja zmora od 6tc do 12/13tc. W ciągu pierwszego tygodnia przygód z szuwarkiem schudłam 5kg! Mój organizm nie przyjmował początkowo żadnych pokarmów-wszystko lądowało w wc. Na szczęście później mogłam jeść sucharki, a po 8tc jadłam wszystko, a nudności miałam tylko o porankach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo qrde ja mam nudnosci ale po południu..rano mi sie wogole nie chce jesc...zawsze bylo tak że ledwo otworzyłam oczy i po omacku do lodowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam tabletki przez 10 lat i absolutnie nie miałam problemów z zajściem w ciążę. jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, nikt nie mówi, że nudności musząbyć zawsze o poranku. Moja znajoma, która jest w tej chwili w 14tc ma je przez cały dzień (z różnym natężeniem). A ja w 2pierwszych tyg. przygód z szuwarem miałam je o różnych porach - rano, popołudniu a nawet w środku nocy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia ja wiem:) nie rzygam ale jak mnie zemdli to aż mi słabo....ale ja mam najsilniejsze po południu i wieczorem...no i oczywiscie z w pracy. Natomiast w godz 11-15 mogłabym usnac wszedzie ...doslownie na stojąco:( dodam iz sypiam ok12 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dużo spałam :) I doskonale Cię rozumiem :) Za to teraz snu mi bardzo brakuje. Moja Kruszynka budzi się w nocy i niestety od ponad roku wstaję do niej kilka razy... A mój mąż oczywiście niczego nie słyszy - mimo że łóżeczko stoi w tym samym pokoju, w którym śpimy... Czasami mnie to strasznie wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frustracja do Ciebie bije... Masz coś rozsądnego do powiedzenia czy za wiele wymagam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kompletnie nic! Ty masz poczucie misji tylko nie do końca wiem jakiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym sie wychuśtać niż nadążać za Twoim tokiem rozumowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeje - LPR-em smierdzi od ciebie na odległość! Jestes śmieszn-a/y. zawsze mnie smieszycie tym jak sie spalacie przy głoszeniu swoch pogladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ale jeja! Miło gościć cię w naszych skromnych progach? Ty również się starasz? A może coś innego cię do nas sprowadza? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam , a gdzie z Twojej strony poszanowanie dla życia poczętego?!? wiele z Nas to przyszłe mamy , nawet laik wie że stres matki zle wpływa na dziecko a Ty się tym nie przejmujesz i psujesz Nam nerwy... zero szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozna wiedziec o co Ci chodzi ale jeja?bo jeszcze nie zakumałam sensu Twoich postów moze my prosci musimy siegnac po jakis dobry słownik np kopalińskiego,hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Przepraszam, że się wtrącam do rozmowy ale chciałam tylko coś napisać do \"ale jeja\" Wypisujesz bzdury bo ja np nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i mam problem z zajściem w ciążę, poza tym mam całkowicie rozregulowany cykl. Gdybym brała tabsy to być może teraz nie byłoby tylu problemów. Zdaje się, że tabletki chronią przed różnymi chorobami np zespołem policystycznych jajników. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej redghost! zależy gdzie ucho przyłożyć :-) ogólnie nie narzekam, dobrze jest jak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeja, myślałam, żeś inteligentne dziewczę, ale po tekście z tabletkami zmieniam zdanie, no i słownik ortograficzny się o Ciebie pytał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nosi od samego rana bo o 18 idę na USG 4 D i juz nie moge sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeja ->kto powiedział ze nas zdenerwowałas:) pryszcze zostawiam se na wieczór po gorącej kapieli..wtedy jak sama wiesz ma sie porozszerzane pory i wyłażą najlepiej...jak z masełka.;) wiedziałas o tym? nastepnie sikam na wacik..bo wiesz przeciez ze własny mocz pomaga ?nie?dobra jest czasami porzadna lewatywa...takie katharsis w celu detoksykacji organizmu ale przeciez o tym wiesz sama najlepiej, prawda? serdeczne buziaki /moja syfiasta facjata/ moze mi przejdzie....na Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to punkty regulaminu forum, chyba bardzo wazne! 4. Zakładając temat, postaraj się jasno sformułować problem i nadać pożądany ton dyskusji. Jako autor dbaj o to, by temat się rozwijał, odpowiadaj na zadane pytania i komentuj poszczególne wypowiedzi. Wszelkie obraźliwe/wulgarne/ordynarne/nic nie wnoszące do dyskusji posty możesz podawać jako propozycje do skasowania na Śmietnik (na forum Redakcji Kafeterii), (bardzo ważne!) ignorując je, by temat po oczyszczeniu zachował spójność. 9. Przed wysłaniem wypowiedzi zastanów się, czy wnosi ona cokolwiek do dyskusji, czy nie odbiega od tematu, czy inni użytkownicy nie poczują się dotknięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×