Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Limetka hello Ja nie zapomniałam o was :-D Czasem wpadam na stare smieci :-D Tu w koncu \"zaszłam w ciąże\".......,,,,sentymentalna jestem A co u ciebie jak wysoko juz jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka jak ciebie się fajnie czyta :) Wyobrażam sobie ciebie jak wyglądasz, bo moja bratówka jest w 34 tygodniu, więc pewnie podobnie :) To musze ci powiedzieć że ślicznie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już 21,5 tygodnia :) Też juz się robię coraz więkasz :D Choć nie narzekam bo w końcu troszkę mnie widać, bo wciąż taka chuda bylam :D W sumie już 6 kg więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka, ja popieram Limetkę! Uwielbiam czytać Twoje wypowiedzi ;-) Lubię baby z jajem ;-) I bardzo żałuje że skasowali nasz pierwszy topik, bo czesto wracałam do tych czasów gdy Ty byłaś stałą topiczką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie ze wszystko w porządku. Ja juz wiem ze będzie facecik Czyli będę tzw.big mama w domu. Jedyna baba,ale to nic moja kuzynka ma 3 synów i męża. No i postanowiła wziąc sprawy w swoje ręce i powiedziała ze jak jej mąż nie umie córy zrobic to zrobi sobie sama i zrobiła a raczej kupiła Yorka samiczke nazwała ją Zuzia tak jak miała miec córa i jest nareszcie szczęsliwa. Takze jak za trzecim razem będzie znowu chłopak to wezmę sprawy w swoje ręce i zafunduje sobie pieska :-D :-D ok uciekam po syna do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka to już wiemy ze na dwójce sie nie skończy :D :D :D Ja też za chwilkę uciekam, bo bratówka zaprosiła mnie na herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he dzioŁki za miłe słowa :-D :-D Czy ja fajne wyglądam. Jakby mi z buzi i pleców wkoncu te pryszcze poznikały to wyglądałabym lepiej. Cos ostatnio nie bardzo wygląda. Aha Limetka pamiętaj jak będziesz odczówała takie chodzby przed okresowe bóle albo w ogóle będziesz miała objawy zblizającego sie okresu to nie czekaj tylko lec do lekarza. Ja tak miałam i teraz chodze do gina raz w tygodniu. Powiedział ze jak jest tak co jakis czas i krótko to nie ma co paniki siac ale u mnie trwało to 40-50 minut,i poszłam na drugi dzien Podłączył mnie pod KTG i w ciągu 20 minut urządzenie odnotowało 3 minimalne skurcze. No i mam sie trzymac na bacznosci i przychodzic z byle problemem,mój gin mówi ze lepiej jak przyjde raz w tygodniu niz o jeden raz za póżno. Trzymajcie sie kobietki lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce córke drugi syn w drodze,a do trzech razy sztuka Na pewno nie za rok ale tak za 2-3 próbe ponowimy,a jak znowu będzie facet to nic iinnego mi nie pozostaje jak albo adopcja albo piesek ;-D Jakas baba po za mną w domu musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kuleczka za radę, na pewno tak zrobię, jeszcze raz dzięki kochana. Kurka jak dobrze mieć taką doświadczoną na topiku. Zaglądaj do nas częściej, w miarę możliwości oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
testey nie robiłam bo nie ma sensu, chyba powolutku zaczyna sie @ :( lub cokolwiek to jest to wygląda jak @ ... :( no niestety dzidzi nie bedzie... pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kookoo, nie martw się. Głowa do góry! Ja też czekam na @. Ma przyjść za dwa dni - zobaczymy, czy się nie spóźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
dzieki :) zobaczymy czy to bedzie @ czy jakies delikatne plamienie czy krawienie- bo jak na razie to baaardzo słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! 🌼 Widzę, że dziś od rana gwarno i pogodnie na topiku ;) kookoo - jesli nie tym to następnym razem się uda :) A według mnie do gin i tak powinnas iść żeby pomógł wyregulować cykle :) na pewno bedzie dobrze:) Ja dzisiaj w końcu dotarłam do mojego i siedziałam u niego ze 40 minut - gaduła straszny ten mój gin ;) no i kazał mi cierpliwie czekać aż się spóźni @... a że miewam stan podgorączkowy to dobrze. zobaczymy za parę dni czy bedę się cieszyć czy płakać ;) 🌼🌼🌼na razie cieszę się z wiosny za oknem 🌼🌼🌼 tylko u mnie jeszcze wiatr strasznie zimny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
andzka życze pwoodzenia, mam przeczucie że bedziesz sie cieszyć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Fajnie, że w końcu tłoczno na forum:) Ja wybieram się we wtorek do ginka. Tak profilaktycznie...no chyba, że @ przyjdzie wcześniej, bo powinna w środę. Andzka, powiedz mi o co chodzi z tą podwyższoną temperaturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
witaj anik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kookoo:) Czytałam, że @ się pojawiła...chociaż pisałaś chyba tylko o delikatnym plamieniu...a jeśli tak to jeszcze nic nie jest przesądzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
narazie jest delikatne i brązowe- moze to byc poczatek @ a moze byc samo plamienie... zobaczymy :) a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie...chciałam się dzisiaj do fryzjera umówić, bo chyba już z pół roku nie byłam...ale dopiero jutro są wolne terminy. Niedługo wybieram się z moją siostrą i Jej córunią na spacerek. Na razie Mała śpi, więc leniuchujemy. A pogoda taka, że aż się chce wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anik od jajeczkowania, czyli od 13 dc mam w ciągu dnia stan podgorączkowy, a dziś już 23 dc... nigdy wcześniej tak skrupulatnie nie mierzyłam tempki, ale też nie zdarzało się żebym miała tyle dni utrzymujący się st. podg. no i w tym cyklu dopiero zaczęłam mierzyć sobie temp podstawową - rano jest prawidłowa lub za niska ta pod pachą dopochwowa ok 37, a w ciągu dnia podskakuje o parę kresek... ale skoro mam się tym nie martwić to się nie martwię mój gin, to bardzo miły człowiek, i choć staram się już baaardzo długo, to za każdym razem on wierzy że teraz się uda :) na pewno poprawia to humor po wizycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
no tak... pogoda super... a co do fryzjera to ja sie w koncu tez wybrała( co prawda jakies 2 tyg temu) ale od razu lepeij sie zrobiło no i nowa fryzurka tez humorek poprawiła ..>:) a moge spytać czy Ty sie starasz, jestes mamusią juz...? bo nie doczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki, wiosna przyszła to i potrzeba poprawy humoru u fryzjera wróciła, w kończu można czapki zrzucić :D i trzeba się słoneczku ładnie pokazać, żeby bardziej świeciło 🌼🌼🌼 ja już trzy tygodnie temu odwiedziłam fryzjera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Andzka za odpowiedź :) Był taki czas kiedy mierzyłam temperaturę ale już tego nie robię... Kookoo, nie jestem jeszcze Mamuśką ale też nie mogę napisać, że się jakoś usilnie staram. Będzie co ma być :) A nowa fryzka na wiosnę na pewno poprawia humorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
ja tez sie nie staram, co ma być to będzie, będzie dzidziuś to bedzie cudownie, ale jak go niebedzie totez nic si e nie stanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik ja jestem po kolejnej inseminacji, a jak do tej pory nie było efektu... nigdy nie miałam badanego progesteronu w drugiej fazie cyklu, a jest jakieś prawdopodobieństwo że może nie być taki jaki powinien i dlatego nie udaje się, więc tym razem zaczęłam skrupulatnie mierzyć tempkę, ale już w drugiej fazie cyklu, bo owulacja była po stymulacji no i ocena jajeczkowania na USG w klinice, więc wcześniej nie było sensu mierzyć... a ta podwyższona tempka to coś nowego u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kookoo, takie podejście jest chyba najlepsze :) Chociaż powiem Ci, że jak trafiłam na ten topik i kobitki pisały o tych wszystkich objawach (oczywiście ciążowych...) to zaczęłam u siebie ich doszukiwać...to był ogromny błąd!!! Z takim podejściem można po prostu zwariować!!! Dlatego zrezygnowałam na jakiś czas z topiku, przemyślałam wszystko, porozmawiałam z moim mężczyzną i jestem znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
dokładnie najlepiej nie doszukiwać sie u siebie objawów, bo wydaje nam sie ze cos u siebie znajdziemy, a tak naprawde to sobie wmawiamy z etak jest... najlepiej czekać spokojnie a ltóregos dnia @ nier przyjdzie... ostatnio jestem taka rozleniwiona nic mi si enie chce ...:( a jeszcze dziisja na uczelniemusze jechać...:( dobrze ze chociaz pogoda coraz ładniejsza to jakos wszystko sie chce robic jak słonko na polu i ciepełko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×