Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość kookoo
tak szczerze to ja sie nie staram, tzn. nie staramy się ...:) ale byłoby cudownie mieć maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kookoo, rozumiem. My w pewnym momencie odstawiliśmy zabezpieczenie i zobaczymy co będzie...:) Jak mamy ochotę to się kochamy i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
i tak jest najlepiej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak...poza tym teraz jestem w trakcie szukania pracy i nie wiem, co by było, gdyby się okazało, że jestem w ciąży....? Niby się mówi, że kobieta w ciąży ma mniejsze szanse, a nawet ta planująca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
tak niestety u nas, w naszym społeczeństwie tak jest, ciężej znalezc prace.. no ale coz my mozemy zrobić- niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, niewiele :( Ja sobie wszystko dokładnie przemyślałam (tzn z moim facetem). Dla mnie priorytetem jest dziecko, a praca nie zając, nie ucieknie...Poza tym, jak wiadomo jest bardzo mały procent kobiet, którym udaje się zajść w ciąże, jak tylko tego zapragną. A reszta musi się trochę nastarać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
:) to świetnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
hej alutos... nie dalej nie ma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze nie ale w cizy pwnie nie jestem bo boli mnie prawy jajnik, a rczj wibruje jak na okres.. wiec to chyba jutro. poza tym test wczoraj negatywny jak sie okazalo..czekam wiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
nie sadze... test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys czytalam ze jednej kobiecie(a moze nawet i wiekszosci) testy nawet w 4 miesiac nie wykazaly ciazy:) Niektore nie maja dane tego zobaczyc, wuiec moze jest jakas nadzieja chociaz ja mam zawsze stresa jak robie, bo przewaznie jest rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
jutro powtórze test ... i zobaczymy co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet wczoraj czytalam ze diewczyna robila test i nic nie wykazal, potem jak sie okazalo po kilku miesiacach zobaczyla ze nagle dziwnie przytyla ale okres miala normalnie tyl ze troche mniejszy.. czyli moje jednak te testy klamia. Dalby Bog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
niop oby si emylił... :) może jestem tą jedną z niewielu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja bym radzila Ci poczekac jeszcze kilk dni bo moze faktycznie cos nie tak z ta wykrywalnsica masz. Po co masz sie rozczarowac no i wydac pieniadze. poczekaj jeszcze kilka dni. A powiedz mi, robiliscie to w dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
szczerze to nie pamiętam... czy byly wtedy płodne czy nie... nie obserwuje tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
co do objawów to zero... moze sutki stały sie minimalnie bolące przy dotknięcieu... a tak to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ja uzywam nawet estow owulacyjnych. No ale ja musze staramy sie juz 8 cykl i nic. Test zaczylam uzywac od tego cyklu i zuzylam az dziesiec, ale pokazaly owulacje:) w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
to dobrze ... życze powodzenia... no i żeby sie udało w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jak u mnie ale nie przejmuj sie bo sa kobiety ktore nie maja zadnych objawow no i normalnie miesiaczkuja. Moja ciotka np to miala okres do konca 3 miesiaca albo nawet 4 nie pamietam, i wcale nie byl skapy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
tez słyszalam o takich przypadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje zeby nie zapeszac(chociaz pewnie i tak juz moj los jest przesadzony) Tobie zycze rowniez powodzenia i wytrwalosci jezeli sie okaze ze to nie fasola. Bo wbrew pozorom ciezko zajsc w ciaze.Tak sie zastanawialam czasami niekotre to tylko raz sie bzykna, co ja gadam nawet nie bzykna:D a otra, i juz sa w ciazy a niektore musza calymi latami mierzyc temperatre robic testy i zazywac leki i gdzie tu sprawiedliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
masz racje... tak niestety jest... ale co tu zrobić... trzeba cieszyc sie miloscia a 2 kreseczki napewno sie pojawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to zeja juz nie mam innych tematow w domu. Moj maz to mnie juz omija jest na mnie wsciekly ze ciagle o tym gadam ze placze i martwie sie. Moze ma racje. Moze po prostu powinnam odpuscic. Wtedy prolaktyna od razu mi spadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
odpusc... to przyjdzie samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×