Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć Kobitki! Coś jest grane? Co wchodzę, żeby zobaczyć co u Was słychać, nikogo nie ma...:( Chyba muszę Was przywołać do porządku!!! Proszę się odmeldować! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
dzieki za odpowiedz :) tak sie składa że ostatnio własnie moje życie jest bez stresu... wiec sama jestem zaniepokojona tym brakiem @ no ale cóż... poczekamuy zobaczymy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć Diewczyny 🌻 Wiosna za oknem więc znów mały ruch na topiku ;) titi - może w tym cyklu sią uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amilo 78
Witam!!! super topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Byłam dziś u ginka, ale tylko na badaniach :) Tak ogólnie wszystko dobrze, tylko sprawdził wyniki i mam jakieś bakterie w moczu oraz lekką anemię i musze brać żelazo i jakies tam tabletki na te bakterie. Myslałam że pójde w tym tygodniu jeszcze na usg, ale ide dopiero po świetach 😭 12 kwietnia, bo mam jeszcze przynieść wyniki z tego moczu, czy mi sie poproawi po tych tabletkach. A ja juz tak chcialam zobaczyć swoją kruszynkę :( Ale to nic, potem będzie juz naprawdę duża i mam nadzieję ze pokarze kto się tam kryje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
limetka... ciesze sie z e wszytko w porządku... a do 12 kwietnia to zobaczysz jak szybko zleci...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kookoo!!! :) Wiem, że zleci tylko już mojej kruszynki nie widziałam 11 tygodni (ostatnie usg mialam w 10 tygodniu ciąży) ale doczekam się a wtedy bede mogla iść razem z mężem na to usg, bo już przyjedzie z zagranicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kookoo - a tobie ile sie już spóźnia????????? Tyle zdążyłam doczytać, sorki jeśli juz pisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
8 dni... ale u mnie jest dziwna sytuacja- test wyszedł negatywny, w grudniu przestałam brac tabsy potem cykle były regularne a teraz... brak @ sama nie wiem czy test mogł sie mylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
witaj madziorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kookoo - to chyba pozostała ci tylko beta, tak dla pewności, chyba że poprostu ci sie rozregulował okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
no własnie teraz to jzu sama nie wiem, jutro zrobie jeszcze test- jak wyjdzie neg. to moze beta i potem do lekarza- bo chyba nic innego mi nie pozostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kookoo:) My sie jeszcze chyba nie znamy???? Limetko wlasnie sobie przeczytalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
witaj madziorko :) miło mi bardzo Cie poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Ciebie rowniez:D Dlugo juz urzedujesz na topiku??? Ostatnio mam malo czasu na topik wiec nie wiem w ogole co sie dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
nie, nie długo... często sobie czytam... ale udzielać się zaczęłam niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Limetko, czytałam, że 12 kwietnia wybierasz się na usg...tego dnia mój mężczyzna obchodzi urodzinki!!! Cieszę się, że wyniki są ok. Wiem, że już byś chciała zobaczyć Maleństwo ale to już za dwa tygodnie i będziesz wiedzieć, czy to piłkarz, czy piłkarka :D Kookoo, życzę Ci żeby to była ciąża, bo przydałaby się nowa Mamuśka na forum (jeśli oczywiście tego chcesz...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
anik no oczywiscie ze tego cche... :) ale nie sądze aby to była ciąża... jutro robie drugi test ... pozdrawiam was wszytkie serdecznie :) cóż za pogoda.. aż mnie roznosi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kookoo, jeśli nie teraz, to oczywiście życzę Ci tego następnym razem, albo kolejnym...:) A ja już dzisiaj nawdychałam się wystarczająco świeżego powietrza, bo byłam z moją siostrzenicą na spacerze. I coś mi się wydaje, że tego powietrza nawet za dużo, bo aż otumaniona nim się czuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
:) pogoda jest cudowana... aż sie żyć chce...:) jutro testuje po raz drugi... dam znać co do wyniku choć jestem niemal na 100% pewna , ze to nie to ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kookoo, Ty najlepiej znasz swoje ciało więc...I obowiązkowo daj znać jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
tak dam znać... :) a Ty jesteś w ciąży czy sie starasz- przepraszam ze pytam al enie czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kookoo, nie jestem w ciąży ale się staram :) Kliknij sobie na mój suwaczek, to wszystko będzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
ups... no tak nie zobaczyłam... sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
czyżbysmy tylko we 2 tu teraz były...? wszystkie wywiało choć sie nie dziwię taka pogoda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kookoo, bardzo fajnie, że w końcu wiosna przyszła :) Aż chce się żyć!!! Ale jak było szaro, ponuro i padało to był większy ruch...zresztą jak czytałaś to pewnie zauważyłaś tą zależność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
tak zauważyłam , teraz to tu jest pusto... wczesniej było dużo więcej osób... bo podglądałam to forum ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nawet nie chce myśleć, to się będzie działo latem...:P Spotkamy się po wakacjach czy urlopach, a tu same Mamuśki i przyszłe Mamuśki...hihi Kookoo, a jeśli mogę się zapytać, jak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×