Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość punkt_widzenia
Cześć. Mam pytanie do Ciężarówek i tych, które mają już dzieciaczki - czy któraś z was miała tak, że miała dość bolesne @, jakiś czas przed @ bolał was brzuch, krzyże, a gdy spodziewałyście się @, ale byłyście już zaciążone, zero objawów? Wiem, że na odwrót jest często, tzn. że objawy na ciążę są takie jak na @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widzę, że kobitki nadrobiły trochę stron na forum, chociaż o ile pamiętam, to zwykle w poniedziałek był tu większy ruch. Ale nie ma się co dziwić. Bo przecież aż szkoda w domciu, przed monitorem siedzieć, jak taka śliczna pogoda za oknem (mam nadzieję, że u Was też). Ja już na dzisiaj wykorzystałam limit wdychanego, zdrowego powietrza i dlatego jestem tutaj :) Chyba znajdzie się ktoś do wspólnego poklikania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze ale dałam se czas do jutra jezeli nie dostane ide na te badanie krwi wiec przypuszczam ze jutro juz bedzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , laseczki! gdzie się wszystkie pochowałyście? co tu tak pustka zieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
hej dziewczyny :) wpadłam na chwile... @ dalej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie u ginka! Maluszek mój kochany ma 17 mm i bije mu serduszko !!!!!! ❤️ Jestem taka szcesliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
ja jestem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
ciesze sie razem z Tobą :) ja dalej nie mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kookoo Ciekawe co to u ciebie oznacza? Rozumiem ze staraliście sie w dni płodne i mozesz podejzewac ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
powiem tak nie staramy się, ale @ spoznia mi sie tydzień, w grudniu przestalam brac tabsy potem cykle byly nieregularne no i teraz brak @, zrobilam test ale wyszedł negatywny- wiec zastanawiam sie co jest, czy zrobic bete dla pewnosci... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie miałas cykle długie? czasem tak niestety jest ze po odstawieniu tabsów troche czasu organizm potrzebuje zeby sie wyregulowac. Ja tez odstawiłam tabsy w lipcu i moje cykle były rózne tzn : 28, 25, 29, 24 , 26, 27, 27, 27 , a potem juz zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
te dwa cykle były idealne po 31 dni... a teraz juz tydzien sie @ spóznia, wydaje mi sie ze jakby mialo sie cos rozregulować to te 2 cykle nie byłyby regularne... chociaz teraz to juz sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie kookoo, bo mój pierwszy cykl po odstawieniu trwał 28 dni, tak jak w tabsach . Potem to juz byle jak. A gdzes ostatnio przeczytałam ze organizm po tabsach reguluje sie tak naprawde po pół roku. Czy ty liczysz spóźnienie poczynając od 28 dnia tzn jestes w 35 dniu cyklu? To jeszcze nie tak żle jesli tamte cykle miałas 31 dni. To prawda ze testy czasem kłamią, chociaz mnie nigdy nie oszukały:) I czasem tez kobieta ma małe stezenie HCG, ale mysleze to rzadkosc. Trudno jest stwierdzic bo moze byc roznie. Beta rzeczywiscie powinna pokazac ciaze jesli jest! Twój wybór czy poczekasz jeszcze z 2 dni, czy pójdzisz sprawdzic. Nie wiem co doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
dzisiaj jest moj 39 dzien cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
poczekam moze jeszcze z 2-3 dni zrobie test na mocz... jak nic to bete a jak tam tez wyjdzie ze nie jestem to do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Nie było mnie bardzo dawno u Was i właśnie nadrobiłam zaległości.Koko miałam tak samo jak Ty-2 cykle po 31 dni po odstawieniu tabletek a teraz doszłam już do ponad 50 dni.Teraz brałam luteinę na wywołanie i czekam na @.Mój ginekolog powiedział,że mam za niski progesteron i stąd te opóźnienia.Więc może u Ciebie też jest niski skoro test pokazał jedną kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuu i przyszła@ a juz myslałam ze to to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuu i przyszła@ a juz myslałam ze to to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
u mnie dalej brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kookoo Ja po odstawieniu tabletek tez mialam na poczatku jakies 2-3 cykle regularnych a teraz...hulaj dusza :/ Nie mam takiej rozpietosci roznicy jak przed tabletkami ale zdarzaja sie cykle 28,32,43dniowe, ale zauwazylam ze mimo, iz zawsze uwazalam sie za osobe opanowana to niesamowity wplyw na przedluzajacy sie cykl ma stres. Ostatnio jak sie denerwowalam czy jestem w ciazy to @ zpoznila sie ponad 14 dni Takze zyce spokoju, oraz rezulatatu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×