Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

kurde właśnie sie dowiedziałam że dzieci moich sióstr mają ospe a ja jeszcze nie miałam i boje sie zarazić mam ciągle z nimi kontakt i niewiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko Kochana masz suwaczek!!!!!!!!!!!!!! odzywałam sie do Ciebie na gadu ale jakoś sie mijałyśmy :( Krolcia wszystko musi być dobrze! nawet jeśli plecy mi przyrosną do łóżka.... Zocha- podejrzewasz u siebie ospę? czy pytasz czy w ogóle można sie zarazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia właśnie sobie kliknęłam w twój suwaczek i widze że ty też wkrótce będziesz mamusią to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, będę mamusią drugi raz :) Moja córeczka ma 15m-cy i 10dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już czytam info dzięki bardzo nie podejrzewam że jestem zarażona ale sie boje jeszcze raz dzięki i uciekam do info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata -to jedyny na tysiąć jaki udało mi się zamontować cała reszta innych pieknych nie wypaliła,niby robie wszystko dobrze a nie wychodzi dziewczyny czy ktoś zna sie na wynikach krzywej cukrowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta w nr 2 miesięcznika M jak mama jest cały artykuł odnośnie cukrzycy w ciąży i tego badania. Prawidłowy poziom cukru na czczo nie powinien przekroczyć 90 mg%, a po posiłkach - 120 mg%. Przy badaniu obciążenia glukozą poziom cukru jest prawidłowy jeśli nie przekracza 140 mg%. Jeśli jest wyższy ale nie przekracza 180 mg% kobieta jest kierowana na tzw. test diagnostyczny. Polega on na tym że trzeba być na czczo i wypić 75 g glukozy a krew jest pobierana dwie godziny po wypiciu roztworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka własnie miłam przyjemnośc wypić 75g glukozy(fuj) i wyniki mam takie : glukoza na czczo-4,33 glukoza po 2 godz od wypicia 7,06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie radośnie w słoneczny piątkowy poranek. Anetko nie mam pojęcia o co w tym chodzi, myślę że ty masz wynik w innych jednostkach. Przepisałam wczoraj kawałek artykułu ale widzę, że nie na wiele się to zdało. Znalazłam inne normy : # próba obciążenia glukozą # norma - glukoza 120 minut po obciążeniu 75 g glukozy, 70-100 mg/dl (3.9-5.6 mmol/l) Znalazłam to na stronce http://samozdrowie.interia.pl/kobiece/badania/news?inf=489882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wzetka,no ja też nie wiem o co chodzi ale pewnie niebawem sie dowiem od swojej gin.A tak poza tym to sie roztapiam nawet mały dziś nie wojuje praktycznie się nie rusza(?!) mam nadzieję że to przez pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości policzyłam ile to wychodzi 7,06 w przeliczeniu na te inne jednostki i wyszło mi około 120 czyli w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, sama już nie wiem lepiej będzie poczekać na wizytę u lekarza. Boję się tego badania, bo mój Tato jest cukrzykiem i mam obawy czy mi też cukrzyca nie wyjdzie. Na razie czuję się dobrze i odpukać - ostatnio nawet głowa mnie nie boli. Dzisiaj albo w poniedziałek będą moje wyniki na alloprzeciwciała i mam nadzieję że ich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Krolcia Pustki dzisiaj straszne. Moje samopoczucie na razie ok. Mama nadzieję że wyniki będą dobre. A jak tam u ciebie? Panujesz nad mdłościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mdłości to długa bajka - wczoraj przez szuwara straciłam wieczorem głos. A dzisiaj rano znowu powtórka z rozrywki. Nic już mi na te mdłości nie pomaga, ale muszę być silna! ;) Tylko czasami ta siła ucieka. Jestem pewna, że Twoje wyniki będą ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzetko, niestey za chwilke będę musiała cię opuscić. Jestem w pracy i obowiązki mnie wzywają... A tak mi sie dzisiaj nic nie chce robić, że sobie nie wyobrażasz ;) życzę Ci miłego dnia! PS Wszytskim życzę milego dnia! Korzytsajcie z pogody Babeczki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się ciepło. Miłego weekendu bo pewnie nie będę miała okazji pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Pewnie wszystkie się już usmażyły na słońcu :D upał nie do wytrzymania, choć ja taką pogodę lubię. Moje Maleństwo od wczoraj już jest takie aktywne, ze aż wierzyć się nie chce skąd ono bierze na to siły :) Chyba zaczyna mi sie przekręcać w inną stronę, bo czyję ruchy z każdej strony :) Anetko - wydaje mi się ze wyniki masz dobre, tak na moje oko, zobaczymy co ci ginka powie, ale nie martw się, raczej jest wszystko w najlepszym porządku :) Krolcia - bądź dzielna. Na mdłości ci nic nie pomogę bo ich nie miałam, ale wiem, ze to z czasem ustępuje, jak ręką odjął, więc musisz się jakoś trzymać :) Wzetka - witaj kobietko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochaniutkie!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze tak jak prosilam trzymacie dla mnie chmurki z daleka bo jak tylko pojawie sie w poslce musi byc sliicznie,chociaz tytle mi sie nalezy:P:)) I caluski dla Wszytskich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie śpiochy w słoneczny sobotni poranek!!!! Jak brzuchy,mdlości i nasze staraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Z okazji Dnia Matki wszystkim obecnym i przyszłym Mamusiom życzę mnóstwo słońca tego na niebie i tego które daj (lub da ;-) ) Wam najwięcej radości!!! Ja Dzień Matki może będę obchodzić za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) U was też taki skwar? Aż się z domu nie chce wychodzić :) Kobietki oznajmiam wam, że u mnie już 30 tydzień!!!!!!!!!!! :D I już nawet mniej niż 70 dni do końca!!!!!!O mama mia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) W czwartek zaczęłam wielkie odliczanie i do porodu zostało mi tylko 97 dni!!! Pogoda upalna i tylko cień mnie ratuje :) Wczoraj jednak nie obyło się bez strasznej burzy, która złapała nas w Łęcznej. Mówię wam masakra była straszna. Dzisiaj słoneczko znów świeci pięknie. Buziaki i do zaklikania następnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo KOchane babeczki! Duże całusy z okazji Dnia Mamy :))) A pozostałym życzę dziecka w Dzień Dziecka :))) :))) :))) Limetko - cieszę się ,że się dobrze czijesz i w ogóle wesoła jak zwykle . Niesamowite jak ten czas leci - co dopeiero się razem starałyśmy a tu już normalinie 2 miesiące z hakiem i dzidzusia będziesz przytulać :))) DUŻY CAŁUS :))) Intimko droga - strasznie dawno Cię nie widziałam , no i w ogóle się nie odzywasz :((( Nie wiem dlaczego , ale jak napisałaś o tym Dniu Matki za rok , to nabrałam podejrzeń ,że może , może ...... brzuszek ??? Napisz koniecznie , a ja trzymam mocno kciuki ,żeby tak było :))) Duże buziaki i dla Wszystkich dziewuszek dużo dużo zdrówka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki w poniedziałkowy, upalny poranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Gapinka, Słonko, wybacz moje milczenie, ale ostatnio zapominam jak się nazywam - tyle pracy. Jednak za kilka dni już będę luźniejsza. Proszę o wybaczenie ;-) A co do Dnia Matki za rok, to pomarzyć nie można? ;-) Nic się narazie nie szykuje, Kochana ;-) Przynajmniej nic mi nie wiadomo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka Intimko :))) A ja juz sie napaliłam jak bezzębny na suchary :))) Już myslałam ,ze zostałam znowu forumową ciocią :))) No to trzymam kciuki bardzo mocno :)) My tez teraz przykładamy sie jakos tak .... solidniej heheheheh :))) Trochę więcej sportu przed latem :))) dobrze na figurke wplywa nie ? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×