Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Dziewczynki kochane na kopniaki sie doczekacie i jeszcze zamarzycie żeby wam dziecko pospać dało...bo jak sie zacznie dobrze bawić w srodku nocy w waszym brzuchu to nic nie pomoże.Ale przyznać trzeba że są to mimo wszystko piekne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... no zobaczymy dziewczyny ;) arvena4 właśnie z ciekawości spojrzałam w mój wykres temperatury, nie chcę Cię nakręcać, ale to plamienie równie dobrze może oznaczać plamienie implantacyjne. Ja takiego nie miałam, za to 22 dc miałam jednodniowy spadek temperatury, co świadczy o zagnieżdżaniu się zarodka. Życzę Ci, żeby to wskazywało na to, o czym marzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - właśnie tak się pocieszam, ze nie pierwsza jestem i nie ostatnia :D Dam radę, a co, trzeba byc twardzym a nie miętkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, pytam z ciekawości, masz zamiar skorzystać ze znieczulenia czy idziesz na żywioł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zadnych objawow, i wydaje mi sie ze temp mi spadla, ale ja nie mierzylam regularnie, tak kilka dni temu sobie zaczelam, ehh juz nie wiem, ale nie mam zadnych objawow, i nawet od papierosow mnei nie odrzuca, choc pale moze ze 2 dziennie. a poza tym 24 dc robilam sobie test i negatywny wyszedl. nawet brzuch aza bardzo nie mam nabrzmialego, po prostu zadne znaki na niebie i ziemi nie wskazuja na to:) a ostatnio tylko ciagle kobiety w ciazy mne przesladuja, gdzi nie spojrze to je widze:) ale to chyba juz moja podswiadomosc dziala:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - właściwie to jak już to na żywioł, a co w końcu to się często nie zdarza, a pamiętac chcę więc nie zaszkodzi, niech się dzieje co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik dasz radę. Rozmawiałam z koleżankami tego się potem wcale nie pamięta. Później dochodzi poczucie bezradności i masz czasami wszystkiego dość ale jak już Maleństwo się do ciebie pierwszy raz świadomie uśmiechnie to ci skrzydła rosną u ramion i te wszystkie nieprzespane noce wydają się tak odległe jakby to było jakieś mgliste wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Limetka!!!!!!!!!!!!! :D Popieram, też chcę pamiętać i się przekonać na własnej skórze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem odważna, zobaczymy jaka będę już na porodówce, ale co do tego to raczej decyzji nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka w zeszłym roku urodziła własnymi siłami syna który ważył 4.370 i twierdzi że wszystko zależy od położnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam ogarnąć mieszkanie, bo goście mi się dziś na długi weekend zjeżdżają. Będę z doskoku ale niezbyt regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło mama mia - mam nadzieję ze mimo to mały takie duży nie bedzie :D bo się rozerwę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobietki to ja też na chwile dłuższą uciekam :) Buziaki ogromne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pierwsze dziecko rodziłam 14 godzin-pełne rozwarcie bóle parte nic tylko wypluć, wszystkich świętych juz widziałam aż wreszcie zrobili mi cięcie po którym wyszło że mi sie kości do porodu nie otwierają, teraz czeka mnie 3 ciecie ...także trzeba byc nastawionym na różne niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo matko! Mam nadzieję, że mój dzieciaczek będzie mniejszy, ale zdrowy ;) Moja mama najmniejsze dziecko urodziła z wagą 2350, a największe 2950.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam narazie, ale jeszcze do Was dziś zajrzę ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Widzę, że dzisiaj od rana tutaj niezły ruch :) I fajnie :) Limetko, najwyższy czas zacząć się oszczędzać! Antoś, jak samopoczucie? Szuwar był? Arvena, gratuluję podejścia! wszystko jeszcze przed Tobą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) wy tu tak o porodach i pójściu na żywioł a ja gęsiej skórki dostaję, brrr.... w 5 tygodniu ciąży umówiłam się ze swoim lekarzem że to będzie cesarskie cięcie i mimo jego usilnych prób przekonania mnie do naturalnego porodu zdania nie zmieniłam... a to już 26 tygodni :) ostatnio znowu tydzień przeleżałam plackiem w domu bo zaczęła się szyka skracać ale wczoraj wieczorem byłam na kontroli i jest o wiele lepiej :) tylko te nieszczęsne upały.... zaczynam powoli myśleć o wyprawce dla Bąbelka ale jakaśzagubiona się czuję :( każdy mi radzi co innego... a to żeby nie kupować nic na rozm. 56 bo i tak będzie za małe a to że 62 to za duże i tak w kółko... już sama nie wiem co robić...:( HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Długo mnie nie było, ale czytałam Was regularnie :) Po prostu czasu nie miałam na pisanie :P Gratuluje serdecznie wszystkim nowo zaciążonym mamuśkom i życzę cierpliwości - dzidziuś rośnie szybciej niz Wam się wydaje i już za całkiem niedługi czas będziecie przytulać do swej piersi ukochane Maleństwo :D Ja też się nie mogłam doczekać (najpierw) kiedy zajdę w ciążę, potem kiedy stukie pierwszy trymestr, półmetek, studniówka.... A teraz już 28 tydzień :) Czas ucieka szybciutko :) redghost co do wyprawki to ja jeszcze nic nie mam. I też mam obawy w jakim rozmierze kupić, ile czego. Mam nawet problem - na własne życzenie - w jakim kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KASIAMOTYLEK! no i co my biedne zrobimy? jak wchodzę na allegro to dostaję zawrotu głowy! wszystkie te ciuszki z NEXT są obłędne! mam tylko dość samokontroli żeby nawet nie oglądac rzeczy NIEWYGODNYCH... np. pajace z długim rękawem bez rozpięcia w kroku.... nie wiem kto to wymyślał? a co do płci.... zawsze możesz sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
witajcie wiec dzowniłam rano po wyniki bety panie powiedziała: poniżej 0,100 wynik ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik kasik w mojej rodzinie nie ma małych dzieci a jedyna znajoma która takowe posiada sama właśnie zaszła w kolejną ciążę...:) muszę więc zakupy robić na własną rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko nasze! uszy do góry! pomyśl jakie cię teraz czekają intensywne wieczory ... :) i ranki.... i pewnie południa :) same przyjemności :) więc do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazureczka
Hej :) Czy możecie mi powiedzieć jak lekarz mówi że jest 8tc 1 dzień to jestem w 8 tc czy w 9 ?? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost, co do tych ubranek... Z doświadczenia wiem, że maleńswta bardzo szybko rosną i nie warto robić bardzo dużo zakupów. Ja dla mojej Julki kupilam 3 body - 56, 2 śpioszki - 56 i 3 kaftaniki 56. Resztę kupiłam na 62. Powiem Ci, że w zupełności to wystarczyło, a ubranka 62 Julka długo nosila. Teraz będę miała spore ułatwienie i chyba niczego nie będę kupować (no chyba że będzie chłopiec to chociaż jedne niebieskie śpioszki mu kupię:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×