Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hej dziewuszki :) do aneta 30 mówisz 2 kreska słabo widoczna? U mnie tez tak było chociaż testy robiłam 2 i 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki. a teraz jestem w 26 tygodniu ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ,jak samopoczucie?Zaczyna sie kolejny tydzień noszenia brzuszków i wyczekiwań staraczek...miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vini
Hej :) No właśnie... ja oczekuję na @, który ma przyść za 2-3 dni i 4-6 pełny... Mam w domu jeszcze testy owu... i jak juz nie bedę mogła wytrzymać z emocji to moze je wypróbuję w innym celu ;) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost - dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Ja się martwię, bo na wcześniejszym teście była mocniejsza druga kreska. Na teście, który zrobiłam dzisiaj naprawdę tej drugiej kreski nawet jakby nie było, nie zauważyłam jej na początku. Zażywam luteinę i nie mam jeszcze @, martwię się, że @ nie ma tylko dlatego, że ją zazywam, a nie dlatego że jest ciąża. Rano zrobię betę, ale obawiam się, że znowu mi się nie udało. Jeśli to prawda, to czeka mnie in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aneta30 chyba luteina pozytywnie wpływa na płodność? to nic innego jak progesteron :) przed ciążą reguluje okres ( sama to dawno temu brałam, w czasie leczenia skutków anoreksji) a w ciązy pomaga w utrzymaniu ciązy :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek w ten pochmurny dzionek. Co tam u was slychac? No i znowu mamy nowy tydzien, praca, dom, praca, dom...Dla mnie to dodatkowo bedzie beznadzieja, bo w czwartek mam dostac @.Czemu ta wredna @ nie da mi spokoju na 9 m-cy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam :) 22 dzien cyklu no to czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Wzetka czy masz jakieś nowe wiadomości w sprawie 3d rzeszów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam się wybrać do miasta po informacje ale pogoda taka zmienna że nawet mi się nie chce ruszać z domu. Jeszcze nie wiem albo zaraz do nich zadzwonię albo jutro jak nie będzie padało pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mają już tej głowicy. W Rzeszowie nikt nie robi USG 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! I jak tam samopoczucie? Jak się miewasz Limetko? Widzę, że Twój Maluszek rośnie jak na drożdżach :) I super!!! A u mnie lepiej. Wygląda na to, że opuścił mnie szuwar i oby już tak zostało. Dobijają mnie tylko upały, ale co zrobić... Jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Krolcia Cieszę się że szuwarek już cię opuścił. Teraz będziesz miała znacznie lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nawet dobrze gdyby mi ten brzuch tak nie twardniał. Czasami mam tak twardy jak kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam na poprzedniej wizycie i kazał mi łykać magnez i dostałam zwolnienie bo mam więcej leżeć. Idę w środę na kolejną wizytę więc znów mu powiem że to nie minęło - zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, że w czasie mojej pierwszej ciąży chyba nie twardniał mi brzuch... Słyszałam za to od koleżanki, że ona ma też takie problemy, ale jej pani gin nie zareagowała no to... Mam nadzieje, że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykam magnez codziennie ale może to za mała dawka bo magnez jest przecież na skurcze więc powinien pomóc. Zobaczę w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co się dzieje z Ewkąmarchewką bo dawno jej tu nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaszek
cześć Wam wszystkim!!! Mam problem i proszę o pomoc w sprecyzowaniu mojego stanu. Zastanawiam się czy nie jestem przypadkiem w ciąży gdyż okres mi się spóźnia 5 dni !! mam cały czas przez ostatnie kilka dni nietypową jak dla mnie temperaturkę 37,1 stopni i powyżej nawet w ciągu dnia dochodzi do 37,6!!! (nie mam innych objawów , które mogłyby sugerować przeziębienie). Test ciążowy wykonałam wczoraj ( accu test) wynika z niego, że nie jestem bo pojawiła się tylko jedna kreska!! (tylko że różowa w miejscu gdzie powinna być niebieska - szczegół :) ) i w sumie nie wiem co myśleć.... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniaszek może ten test był wadliwy, na wszelki wypadek kup inny test i wykonaj go jeszcze raz. Dzięki Kasiumotylku a tak z ciekawości ile kosztuje taka przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaszek
no faktycznie to mógł być zły test ! Wzetka dzięki za sugestię ! :) A jakiej firmy jest lepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaszek
...no właśnie facet mój pognał do apteki bo BOBO TEST :) no ciekawa bardzo jestem wyniku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 dzien cyklu a mnie boli tak jak bym miała dostac @ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×