Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Antoś, tak tez zrobię ;) A co tam!!! :) W sukienke się zmieszczę, bo mam w niej spory zapas ;) (sukienka ma podwyższony stan, a potem jest \"puszczona\" i szeroka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie moglam wejsc na forum, bo cos blokowalo:( A teraz pewnie juz Was nie bedzie:( Dlaczego ja musze miec takiego pecha 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu duzo ludzi i troche sie topic orzywil:) przynajmniej jest co poczytac itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu chya zaraz urodze wzielam nospe i nie pomaga dlaczego ten jajnik tak bardzo boli ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki nie gniewajcie sie, ale ja musze sie juz z Wami na dzisiaj pozegnac, chyba ze pozniej net bedzie mi lepiej chodzil, bo jak na razie to nie moge zbytnio wejsc na forum. Trzymajcie sie Kochane cieplo i do zaklikania pozniej:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka trzymaj się kochana i częściej zagladaj do nas :) Ja też uciekam, bo trzeba w końcu chałupę ogarnąć, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie z innej beczki czy ktoras z was kochaniutkie zna sie na prawie pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki Widzę, że ruch był spory a jak mam chwilkę czasu to się wszystkie urywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi , w miarę możliwości spróbuję pomóc. prowadzę firmę. co prawda mam kadrową ale podstawowe rzeczy wiem. o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do jajnika... też tak miałam swego czasu. zrobiłam wszystkie badania włącznie z usg i nic, wszystko ok. a jajnik bolał. okazało się że to od kręgosłupa! na szczęcie znam gościa który w Lublinie jest konsultantem wojewódzkim ds. fizjoterapii i on mi pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to powiedz mi jak to jest jestem zatrudniona na czas określony do dnia 31.01.2008 - przypuścmy dzisiaj dowiaduje się ze3 jestem w ciązy co dalej ? czy umowa o prace zostaje przedłużona do dnia porodu ? co z macierzyńskim i wychowawczym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku pracy na czas określony która kończy się przed przwidywanym terminem porodu przedłuża się ona dokładnie do dnia porodu. z tego co wiem zus wypłaca zasiłek macierzyński ale o wychowawczym można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok jutro mam umówioną wizyte u gina I ZROBIE SE ODRAZU BETA HCG zobaczmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu nie robisz????? ale nudy, spac sie chce, u mnei pogoda w kratke, pada, slonce, pada i znowu slonce:( i jeszcze tyle czasu zanim do domu pojde, a poza tym to wszystko mnie boli, bo sie wczoraj napracowalam w ogrodku. sama sobie winna jestes:) pusciutko sie jakos zrobilo. a jest tu moze jakas dziewczyna co w anglii mieszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki niebylo mnie dawno bo niemialam co pisac wszystko bylo po staremu az do teraz bylam dzis u gin i niestety wiem czemu niemoglam zasc w ciaze:( niemam dosc sluzu plodnego aby plemniczki mogly wemnie przezyc i mnie zaplodnic nieumiala mi tez powiedziec czy juz mialam owulacje bo niemam slusowki i zapisala mi luteine. wszystko inne jest zdrowe i jajniki tez mowila ze to da sie wyleczyc i bedzie dobrze > czy kots z was bral luteine i czy byly jakies postepy? prosze niech ktos mi napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam luteinę , a potem duphaston - ale to jedno i to samo . Pomaga !!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatko! 100 lat Cie nie widziałam. Twój brzuszek musi być już całkiem okrąglutki :))) Jak u Ciebie na balkoniku - da sie wytrzymać? Pozdrawiam wszystkie babeczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka!!!!!!!!!!!!!!!! HUUURRRRRRRRRAAAAA!!!!!!! :D:D:D:D Mordko moja!!! :) dziś się da hihiih ale pada :) ale mój mąż kochany zamówił juz zadaszenie więc spokojnie możecie wpaść hihih ha jeszcze Sheila- zapomniałam o Niej jak WAs wzywałam wszystkie na poprzedniej stronie więc teraz krzyczę SHEILA!!!! ODEZWIJ SIĘ!!!! co u Ciebie Gapinko???? jak staranka??? no w sumie to u mnie tylko brzuszek widać :) wszystko inne sie nie zmieniło- przybrałam tylko 5,5 kg a dziś czuję sie jakos dziwnie i zastanawiam sie czy sie przypadkiem do szpitala nie spakowac... :/ bo i skurcze i ciagnie mnie w dół i plecy bolą...nie wiem- nie miałam tak wcześniej.... no i wspomniałam Mężowi, że chciałabym mieć psa...aOn się tak nakręcił, że od razu zaczął szukac w necie hihiihhi troszkę sobie nie wyobrażam psa i dziecięcia jednicześnie- ale pewni to lepiej kiedy sie od poczatku razem wychowują :D ma któraś beagla?????? bo ja nic o tych psiurkach nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka - super to napisałaś \"100 lat cię nie widziałam\", a ja się teraz właśnie tak zastanawiam i doszłam do wniosku ze jeszcze w ogóle nie wiem jak Gokata wygląda :D tylko z jej wypowiedzeń ją znam - stwierdzam że jest uroczą kobietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOKATA GAPINKA
JEST W CIąZY NO CO TY NIE WIDZISZ :):):):d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×