Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość jjjjjjaaaaaaaa
pewnie jak nie wytrzymam to zrobię dziś. mimo to są we mnie mieszane uczucia. bardzo chciałabym być w ciąży, ..ale pół roku temu straciłam ciążę w 13 tyg. i boję się jak teraz będzie.. czy znów czeka mnie leżenie i zażywanie całej ilości leków podtrzymujących...itd.. a potem i tak ją stracę... wiem,że powinnam myśleć pozytywnie, ale takie myśli kołatają mi po głowie. nic na to nie poradzę. dlatego chciałam trochę pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renik kochaj się ile wlezie :))) :))) :))) przy lutrince można wszystko :))) Możesz mieć delikatne bóle głowy - skutki uboczne - ja tak miałam , ale to wszystko indywidualna sprawa i możesz czuć się świetnie. POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjaaaaa- bardzo mi przykro z powodu Twojej straty - ja też sie tego boję , więc staram się dbac o siebie :)) Ja znam wiele przypadków strat dzidzusia przy pierwszej ciąży i potem dziewczyny zachodziły i teraz jestem ciocią slicznych dzieciaczków :))) Uda się zobaczysz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjaaaa -jeżeli możesz napisz na jakich lekach podtrzymujących byłaś. Ja też mam plamienia i biorę Duphaston . Przyrost Hcg mam dobry - ponad 66% w ciągu 48h. Ale stracha też mam , bo długo czekaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka miałas racje oglądałam M jak Milosc :P U mnie nic ciekawego, dalej sie staram ......... w między czasie troszke sie lecze, odwiedziłam szpital......... a co do starego topiku to sama dałam go do wykasowania ........chyba wiesz dlaczego ??? A u Ciebie co ciekawego ??? Renik a u Ciebie jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjaaaaaaaa
brałam duphaston, zastrzyki - kaprogest.dużo nadzieji i wyczekiwania. oczywiście będę też dbać o siebie teraz, jeśli wyjdzie pozytywnie test:) no, ale wiesz, po prostu czuję strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz robil badanka spermy i wykazalo, ze wyniki sie sa za dobre. Ma 18 mln/ml, z tego 70 % jest zywych. Wiec sama widzisz. Ja tez bylam u gina, robila mi usg dopochwowe i stwierdzila, ze mam za malo sluzu w macicy, wiec przepisala mi takie krople, ktore mam brac kazdego dnia rano. A pod koniec lipca (tj. 12 dc) mam przyjsc do niej znowu, to mo znowu zrobi to usg i sprawdzi czy mam owulacje. Co prawda mam ten sluz rozciagliwa, no ale wiesz, tak dla pewnosci. Dla mojego meza dostalam takie kapsulki (wszystkie witaminy, ktore poprawiaja plodnosc u faceta sa zawarte w tej kapsulce), ktore bedzie bral kazdego dnia, rano i wieczorem, przez 3 m-ce. Mam nadzieje, ze w koncu kiedys zajdziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka no to ja na pocieszenie powiem CI ze moj mężus ma 52% martwych plemniczków :( a tylko 5 % o ruchu postępowym.......a ogolnie ma 123 mln plemiczków, a na dodatek jak moze pamietasz u mnie brak owulacji :( takze szanse są niewielkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka, a tak w ogole, to fajnie, ze wpadlas na topik. Mam nadzieje, ze dluzej tu zabawisz? Pamietasz Mari, to ona pisala o bardzo slabych wynikach spermy jej meza (chyba 5 mln w ml i niskiej zywotnosci). Wiesz o tym, ze ona jest juz w 16 tc? Zaszli, gdy calkowicie odpuscili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic bo dopiero wizyte u gin mamy w lipcu :( a czas leci strasznie szybciutko :( jakie Twoj M bierze lekarstwo ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze ze postanowiłam troszeczke odpocząc :D ale czytałam Was od czasu do czasu :) W szkole duzo nauki a pozatym nudy - jak to bezrobotna :D Moze masz jakies gg to pogadamy czasem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej zapomniałam ze Ty mieszkasz w Niemczech :( u nas pewnie tego nie zakupie :( POczekamy do wizyty u gina , zobaczymy co ona na to powie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki z samego rana! :D Anik moje najserdeczniejsze gratulacje ;) Tak trzymaj, nie poddawaj się :) Widzę, że zaczyna się towarzystwo schodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka gdzieś Ty się podziewała, jak Cię nie było? I coś się taka \"toksyczna\" zrobiła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam tu i tam:) teraz mam troszke czasu.... i jak wiesz mam juz zielone swiatło w kierunku rozmnażania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochaniutkie jak samopoczucie z ranka. u mnie wszystko ok jezeli dzisiaj nie dostane @ zasowam do lekarza na 16 wkoncu to juz 31 dzien cyklu nie pamietam bym kiedykolwiek aki miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×