Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Arvena powiem Ci tak moja kolezanka tez nie zabezpieczała sie prze 3 lata tylko tak troszke uwazali i po 3 latach dopiero wpadli (dobrze uwazali :P ) jednak ich szczescie nie trwalo zbyt dlugo gdyz poroniła w 8 tyg. nastepnie odczekali 6 miesiecy i zaczeli sie starac starli sie 5 miesiecy i teraz we wrzesniu bedzie dzidzius :) Ciesz sie Arvena ze mozesz miec dzieci mimo tej przykrej sytuacji :( bo ja np nie wiem tego dokonca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, jak pomysle o sobie, to powinnam sie tylko cieszyc, czytajac nawet inne fora, i przykrosci jakie spotkaly inne kobiety to cos niewyobrazalnego dla mnie. ale czzasem tak jest ze twoje osobiste problemy nawet blache urastaja do takiej rangi, ze po prostu nie jestesmy sobie w stanie z tym poradzic. moze poprostu byloby mi znacznie latwiej, gdybym miala tu na miejscu jakas przyjacioke ktorej moglabym sie wyzalic, bo maz to nie to samo jak babska rozmowa:( tak, trzeba miec nadzieje, ale ja juz nie wiem co mam zrobic, zeby odpuscic i nie myslec, i ze nawet podczas staran, o tym nie myslec tylko czerpac 100% przyjemnosc z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena spokojnie. Grunt to nie popadać w paranoję. Jeszcze będzie słońce na twoim niebie i będziesz chodziła świecąc własnym blaskiem tak będziesz szczęśliwa. Wszystko ma swoje miejsce i czas trzeba tylko cierpliwie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tego mi brakuje, cierpliwosci:) moj maz mi czasem mowi ze hipochondryczka ze mnie bo ciagle soba jakies choroby wmawiam,i wlasnie przez to wszstko sie wali:( wg jakis tam kalkulatorow itp itp, dzis mam szczyt, czy jakos tak sie mowi, tylko ze ja nic nie czuje:( nawet jajniki mnie nie bola. jedyne co zanotowalam bo mierze sobie temp, to wczoraj mialam 36.1 a dzis rano 36.5. nie wiem za bardo co to oznacza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tempka powinna rosnąć tak w okolice 37 stopni. Jeśli utrzyma się tak wysoko nawet po terminie spodziewanej @ to jest duże prawdopodobieństwo, że się udało. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, czy to znaczy ze dzis w razie czego i przez nasepnych kilka dni probowac dla pewnoesci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbować zawsze trzeba. Przyjmuje si, że teoretycznie 3 dni po owu mogą być płodne. Kobieta ma dwa jajniki i niekiedy uwalnia jajeczko z obu więc nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, oznajmie te wspaniala nowinke mezulkowi:) mial nadzieje ze troszke odpocznie:) a co sie dizeje z titi, strasznie ucichla jak sie dowiedziala, mam nadzieje ze wszystko oki z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaa
titi, gratuluję Ci!! :) ja też bym tak chciała. okresu dalej nie mam, ale nie wiem, czy kupować znów test. może jeszcze poczekać? robiłam dwa dni temu. to już 6 dzień spóźnienia!! okropne jest to czekanie i niewiadoma!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu sie odezwalas titi:) grstulacje najwieksze:):):) oby wszystko jak najbardziej pomyslnie bylo:0 no to teraz na swiezo mozesz napisac jakies objawy pokolie jesli mialas. jjjjjjjjjjaaaaaaaa, wiele dziewczyn jak czytalam to pisaly ze nawet jak sie spoznia@ to im test nie wykazal ze sa, wiec wszystko jest mozliwe, moze tez pojdz na krew, albo kup tes i zrob jeszcze raz. ja sie nie znam, bo nie jestem ale sie staram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaa
Dziś jeszcze wytrzymam, jutro kupię i spróbuję. jestem bardzo niecierpliwa, ale spróbuję wytrzymać. mieszkam w malutkim miasteczku i nie mogę tu zrobić testu krwi. brzuch mam wzdęty, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaa
Długo się starasz? Ja starałam się kilka lat.tylko pół roku temu skończyło się to poronieniem.:( ale nie tracę nadzieji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaa
Acha.. i jeszcze mam wrażliwe sutki na dotyk. piersi nie . są miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvenko ok 1: jakis 10 dni po @ zaczeły mnie kłuć jajniki na przemian i trwało to aaz do zezłego tygodnia 2: w czasie spodziewanej @ czułam się tak jakbym ja miała albo jak by była juz tuz tuz nawet brzuch bolal tak samo 3: od 3 dni czuje sie jak by mi cos w gardelku stało 4. tylko raz zrobiło mi sie słabo 5. oczywiscie brak @ 6: aha i moze to smieszne ale inaczej patrzyłam na dzieci inaczej niz wczesniej miałam jakies przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi - gratulacje :) ❤️ Mozna wiedziec jak dlugo sie staralas i ile masz lat ????? Tez chcialbym miec takie przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć? mozna dołaczyć? zaczęłam starania i ciekawa jestem jak mi się powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Miętaa, ja tez sie staram ale juz długooooo!!!! Napewno Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć owulka, pewnie już pisałas ile, ale tyle jest tych stron, że nie wiem kiedy nadrobie. Wiem jednak że nie zawsze jest tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, nie łatwo jest , ja sie starm juz sama nie wiem ale raczej ponad rok :( mowie raczej poniewaz nie zawsze było tak reguralnie :) A Ty przygotowana do przyjęcia dzidziusia ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak! Męża mam, na brak pieniędzy nie narzekam, wiem że juz dojrzałam do decyzji o macierzyństwie. Zaczęłam teraz starania, zeby urodzic na wiosne w przyszłym roku, ale nie wiem czy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda sie napewno tylko trzeba mocno wierzyc podobno :P U mnie tej wiary juz coraz mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej kopulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez rok to chhba znowu nie az tak dlugo? choć w sumie nie wiem jak sama bym wtedy sie zachowywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krótko nie długo ale dla pragnącej dziecka to nawet miesiąc to długo!!! A czas tak szybko ucieka i jestesmy coraz starsi niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka mam 29 lat i moje starania rozpoczełam miesiac temu udalo sie za 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o titi, własnie zobaczyłam ze Ci sie udało, jestem tu nowa, ale gratuluje z całego serducha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×